Privātuma politika | StarStyle
     Valūta    EUR
 (0) 
Pirkumu grozs

 

Privātuma Politika / Sīkdatņu politika

 

Kādu informāciju mēs uzkrājam?
 
Mēs uzkrājam informāciju par Jums, kad Jūs veicat pasūtījumu, piesakieties mūsu informatīvajam izdevumam (email vai sms) vai arī kad Jūs aizpildiet mūsu anketas vai formas.
 
Pasūtot preces no mūsu interneta veikala, Jums attiecīgajās vietās var tikt pieprasīts ievadīt sekojošo informāciju: vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, piegādes adresi, telefona numuru un maksājuma kartes detaļas. Ar mūsu lapas saturu Jūs tāpat varat iepazīties anonīmi.
 
Kādiem nolūkiem mēs izmantojam jūsu sniegto informāciju?
 
Jebkura no Jums iegūtā informācija var tikt izmantota sekojošajos veidos:
 
- Lai personalizētu Jūsu apmeklējumu mūsu lapā
(Jūsu sniegtā informācija mums palīdz labāk atbildēt uz Jūsu individuālajām vajadzībām)
 
- Lai uzlabotu mūsu mājas lapu
(Mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot mūsu veikala piedāvājumu, balstoties uz atsauksmēm un informāciju, kuru mums sniedzat Jūs)
 
- Lai uzlabotu mūsu klientu apkalpošanas kvalitāti
(Jūsu informācija ļauj mums efektīvāk atbildēt uz klientu pakalpojumu pieprasījumu un atbalsta vajadzībām)
 
- Lai apstrādātu darījumus
 
Jūsu informācija, neskatoties uz to, vai tā ir publiski vai privāti pieejama, netiks pārdota, apmainīta, pārsūtīta un nodota citai kompānijai vai trešajai personai nekādu iemeslu dēļ, bez Jūsu atļaujas, izņemot gadījumus, kur šāda informācijas apstrāde ir nepieciešama, lai piegādātu nopirkto produktu vai sniegtu pieprasīto pakalpojumu.
 
- Lai veiktu mājas lapas ietvaros rīkotos konkursus, veicināšanas pasākumus un aptaujas
 
- Lai nosūtītu periodiskus e-pasta ziņojumus
 
Jūsu pasūtījuma laikā norādītā e-pasta adrese var tikt izmantota, lai nosūtītu Jums informāciju un jaunākās ziņas sakarā ar Jūsu pasūtījumu, kā arī uzņēmuma ziņas, jaunumus saistībā ar iegādātajiem produktiem un pakalpojumiem u.c.
 
Piezīme: Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no mūsu e-pastu vai sms ziņu saņemšanas, atteikšanās instrukcijas ir norādītas apakšā katram mūsu nosūtītajam e-pastam. Ja vēlaties atteikties no SMS ziņu saņemšanas, tad nepieciešams sazināties ar mums.
 
Kā tiek aizsargāta manis sniegtā informācija?
 
Mēs īstenojam vairākus drošības pasākumus, lai nodrošinātu Jūsu personīgās informācijas drošību pasūtījuma veikšanas brīdī.
 
Mēs piedāvājam izmantot drošus serverus. Visa sniegtā jūtīgā/maksājuma informācija tiks pārsūtīt, izmantojot Secure Socket Layer (SSL) tehnoloģija un tad tiek šifrēta mūsu maksājuma apstrādes pakalpojuma sniedzēja datu bāzē tā, ka tai var piekļūt tikai personas, kurām ir īpašas pieejas tiesības šādām sistēmām un šādās datubāzēs vienmēr tiek uzturēta informācijas konfidencialitāte.
 
Pēc darījuma, jūsu personīgā informācija (maksājuma kartes informācija, personas kods, finanšu informācija u.c.) netiek uzglabāta uz StarStyle serveriem vai datu bāzēs.
 
StarStyle sīkdatņu politika

Sīkdatņu veidi un izmantošanas mērķis


1. Lai palīdzētu analizēt interneta vietnes www.StarStyle.lv izmantošanu, t.sk., lai izprastu apmeklētāju darbības interneta vietnē www.StarStyle.lv, un tādējādi ļautu STARSTYLE uzlabot un izveidotu lietotājiem ērtāku interneta vietni un uzlabotu tās darbību, STARSTYLE izmanto interneta analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Analytics rīks, un kura lietošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.

 

2. Sīkdatnēs tiek apkopota informācija par to, kā Jūs izmantojat interneta vietni www.StarStyle.lv. Šim nolūkam tiek apkopota standarta žurnālierakstu informācija (pieslēguma laiks, ilgums, IP adrese) un anonīma informācija par Jūsu darbībām interneta vietnē.

 

3. Lai katrā vietnes apmeklējuma reizē nevajadzētu atkārtoti prasīt Jūsu piekrišanu, Jūsu ērtībai STARSTYLE izmanto arī sīkdatnes, lai reģistrētu, vai Jūs esat piekritis (vai nē) tam, ka vietnē www.StarStyle.lv izmantojam sīkdatnes.

 

Sīkdatņu datu izmantošana un uzglabāšana


4. Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem (https://www.google.com/intl/lv/policies/terms/) un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem (http://www.google.com/analytics/terms/us.html) Google minēto informāciju izmantos, lai STARSTYLE vajadzībām izvērtētu, kā Jūs lietojat interneta vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.

 

5. STARSTYLE sīkdatnes neizmantos un to neļaus darīt nevienai trešai personai nolūkā atrast vai vākt jebkādu identificējamu personas informāciju par interneta vietnes www.StarStyle.lv apmeklētājiem.

 

6. Pēc STARSTYLE pieprasījuma pirms saņemtās informācijas saglabāšanas Google Inc. to padarīs anonīmu, dzēšot jūsu IPv4 adreses pēdējo oktetu, un IPv6 adreses pēdējos 80 bitus atmiņā iestata uz nulli.

 

7. Apkopotā informācija tiks nosūtīta un uzglabāta Google Inc. serveros, kas atrodas daudzās valstīs visā pasaulē. Informācija var tikt apstrādāta serverī, kas neatrodas Latvijā vai Eiropas Savienībā.

 

Atteikšanās no sīkdatnēm


8. Jūs varat atteikties izmantot Google Analytics sīkdatnes, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on (https://support.google.com/analytics/answer/181881) papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

 

9. Tāpat Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci. Vairāk lasiet http://www.allaboutcookies.org/.

 

Politikas grozījumi


10. STARSTYLE sīkdatņu politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. STARSTYLE visas STARSTYLE sīkdatņu politikas izmaiņas publicēs www.StarStyle.lv interneta vietnē, sniedzot īpašu paziņojumu par izmaiņām. Sīkdatņu politikas iepriekšējās versijas STARSTYLE uzglabās arhīvā, lai Jūs nepieciešamības gadījumā varētu tās pārskatīt.

 

 
Vai Jūs jebkādu informāciju izpaužat trešajām pusēm?
 
Mēs nepārdodam, nemainām vai kā citādi nenododam trešajām pusēm Jūsu personīgās identifikācijas informāciju. Tas neattiecas uz uzticamām trešajām pusēm, kuras palīdz mūsu mājaslapas darbībā, darbojoties mūsu vārdu vai arī sniedzot jums pakalpojumus, ja vien šīs puses apņemas uzturēt Jūsu informācijas konfidencialitāti tādā pašā mērā kā mēs. Mēs varam izpaust Jūsu informāciju, ja uzskatām, ka tas ir nepieciešas likuma ietvaros, lai īstenotu savas lapas politiku, kā arī lai nodrošinātu mūsu un citu tiesības, īpašumu vai drošību. Tomēr, personīgi neidentificējama apmeklētāju informācija var tikt sniegta citām pusēm mārketinga, reklāmas vai citām vajadzībām.
 
Trešo pušu saites
 
Laiku pa laikam, pēc mūsu ieskatiem, savā lapā varam iekļaut trešo pušu produktus, saites vai pakalpojumus. Šādām trešo pušu vietnēm var būt atsevišķi un neatkarīgi privātuma politikas noteikumi. Tādējādi mēs neuzņemamies nekādu atbildību vai saistības attiecībā uz citās vietnēs izvietoto saturu vai tajās veiktajām darbībām. Neskatoties uz to, mēs cenšamies piedāvāt tikai godīgu un izdevīgu saturu un būsim priecīgi no Jums dzirdēt atsauksmes par mūsu pakalpojumiem.
 
Tikai tiešsaistes privātuma politika
 
Šī tiešsaistes privātuma politika attiecas tikai uz informāciju, kas iegūta caur mūsu mājas lapu.
 
Jūsu piekrišana
 
Izmantojot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu privātuma politikas noteikumiem
 
Izmaiņas mūsu privātuma politikā
 
Ja mēs izlemsim savu privātuma politiku mainīt, mēs šādas izmaiņas uzreiz publicēsim savā lapā.
 
Sazinieties ar mums
 
Ja Jums rodas kādi jautājumi attiecībā uz privātuma politiku, Jūs varat ar mums sazināties, izmantojot kontaktformu vai kontaktus, kas norādīti sadaļā ''Kontakti". 
 
 

Pēdējās izmaiņas: 27/07/2015

ĀTRA BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ PIRKUMIEM VIRS 35 EIRO!
 
Tev ir jautājums?
Raksti mums!
Kontakti
+371 25917990
Bezmaksas piegāde visā Latvijā!
KLIENTU SERVISS
INFORMĀCIJA
AKCIJAS
ONLINE
Blogs
Draugiem
Facebook
Twitter
Google+
Saņem jaunumus E-pastā!
Saņem jaunumus savā mobilajā!
Aploksne Pieteikties jaunumiem!

Atsauksmes
apamksas un piegade veidi

*StarStyle ®, Reģistrēta preču zīme ©2008-2018.SIA DIABELLA, Reģ. Nr.:40103945948. Avotu iela 18, Rīga, LV-1011, Latvija, Mob. tel.: +371 25917990.


0.0681