Palīdzība | StarStyle
     Valūta    EUR
 (0) 
Pirkumu grozs

 

Biežak Uzdotie Jautājumi


1. Kā iepirkties interneta veikalā StarStyle?

2. Kā norēķināties par pirkumu?

3. Kā notiek un cik maksā preču piegāde?

4. Vai prece ir uz vietas noliktavā?

5. Vai ir iespējams apģērbus pielaikot un apskatīt?

6. Vai par pasūtīto preci var kāds cits samaksāt manā vietā?

7. Vēlos saņemt jaunumus e-pastā!

8. Kā var uzzināt pa jaunumiem ar SMS?

9. Kā notiek preču atgriešana vai apmaiņa?

10. Apģērbu kopšana.

11. Apavu lietošanas un kopšanas noteikumi.


1. Kā Iepirkties Interneta Veikalā StarStyle

Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā. Cenas ir spēkā tikai uz šodienas datumu. Veikals patur sev tiesības mainīt cenas bez iepriekšējā brīdinājuma.

 

 Solis 1: Izvēlieties Preču Kategoriju 

 

Izvēlieties vēlamo preču kategoriju un uz ekrāna parādīsies visas preces, kas atrodas šajā kategorijā. Lietojot "filtrus", kas atrodas kreisajā malā ir iespējams šķirot preces pēc cenas, ražotāja, izmēra, kā arī preču pieejamības noliktavā. Uzklikšķinot ar peli uz preces apskatiet modeli tuvāk, iepazīstieties ar preces aprakstu, izvēlieties izmēru un pievienojiet iepirkumu grozam, nospiežot pogu "Ielikt grozā".

 

Solis 2: Dodieties Uz Iepirkumu Grozu

 

Kad Jums vēlamās preces ir ievietotas iepirkuma grozā, lapas augšdaļā nospiediet uz izvēlnes "Grozs". Ja "Groza" saturs atbilst Jūsu vēlmēm, izvēlieties vēlamo piegādes un apmaksas veidu un nospiediet pogu "Noformēt pasūtījumu". Aizpildiet pasūtījumu veidlapu un nosūtiet mums, nospiežot pogu "Pasūtīt".

 

 Solis 3: Apsveicam! Pasūtījums noformēts Veiksmīgi! 

 

Pēc pasūtījuma nosūtīšanas, Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu un informāciju par pasūtīto preci uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Ja esat Gmail lietotājs, iespējams, ka vēstules var novirzīties uz SPAM mapi, lūdzu, pārbaudiet to.

 

Pasūtījumu ir iespējams noformēt arī telefoniski, zvanot uz  Mob. +371 25917990


Ja rodas grūtības vai neskaidrības, veicot pasūtījumu, lūdzu, kontaktējieties ar mūsu klientu servisu pa tālruni Mob. +371 25917990 vai rakstiet mums uz e-pastu: info@starstyle.lv


2. Kā norēķināties par pirkumu?

Par precēm interneta veikalā StarStyle Jūs variet norēķināties, izmantojot šādus apmaksas veidus:


oranža ikona  Priekšapmaksa: bankas pārskaitījums no bankas vai internetbankas.


 Priekšapmaksa 


Pēc pasūtījuma noformēšanas Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins, kuru jāapmaksā 3 dienu laikā kopš pasūtījuma veikšanas brīža. Jūs to varat izdarīt jebkurā LR bankā vai izmantojot savu internetbanku, pārskaitot uz mūsu kontu norādīto summu rēķinā. Pēc rēķina apmaksas saņemšanas Jūsu pasūtītā prece tiks nosūtīta uz Jūsu norādīto adresi.

Bankas rekvizīti:

SIA DIABELLA
Reģ.Nr.: 40103945948
Jur. adrese: Asteru iela 9, Saulkrasti, LV-2160

Bankas rekvizīti:
Banka: AS "Swedbank"
Bankas kods: HABALV22
Konta Nr.: LV54HABA0551040906273


 

3. Kā notiek un cik maksā preču piegāde?

Latvijas karogs

 Piegāde Latvijā 

PASŪTĪJUMIEM VIRS € 70.00 BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJAS TERITORIJĀ. Ja tiek atgriezta vairāk kā puse vai visas no precēm StarStyle patur tiesības ieturēt izmaksas par pasta izdevumiem € 4.90 apmērā.


Piegādes veids  Cena  Apmaksas veids   Piegādes laiks

Ar VAS "Latvijas Pasts" starpniecību

Priekšapmaksa.

 € 3.50     Par pasūtījumu varēsiet norēķināties savā pasta nodaļā, preces saņemšanas brīdī.

Ja prece ir noliktavā:  2-5 darba dienas pēc rēķina apmaksas.

Precēm pēc pasūtījuma: 5-10 d.d.

Piegāde uz Omniva terminālu

 € 2.50

 Priekšapmaksa uz uzņemuma bankas kontu 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas, izmantojot internetbanku vai bankas filiāli.

Ja prece ir noliktavā:  2-5 darba dienas pēc rēķina apmaksas.

Precēm pēc pasūtījuma: 5-10 d.d.

 Piegāde ar Eksprespasta kurjeru visā Latvijā  € 5.50 Priekšapmaksa uz uzņēmuma bankas kontu 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas, izmantojot internetbanku vai bankas filiāli.
Ja prece ir noliktavā: 1-2 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas.

Precēm pēc pasūtījuma: 5-18 d.d.

 

Piegāde uz Eiropas Savienību

 Piegāde Uz Ārvalstīm 

 

Piegādes veids  Cena   Apmaksas veids   Piegādes laiks

Piegāde uz Eiropas Savienības dalībvalstīm ar VAS "Latvijas Pasts"

 €14.90       

 

 Priekšapmaksa uz uzņemuma bankas kontu 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas, izmantojot internetbanku vai bankas filiāli.

 

 Piegādes laiks 7-21 darba diena.


Uz pārējam valstīm piegādes cenas saskaņā ar VAS "Latvijas Pasts" tarifu  kalkulatoru. http://www.pasts.lv/lv/privatpersonas/pasta_sutijumi/latvija/vestules.html

 

 Piegāde pa pastu ( VAS "Latvijas Pasts") - € 3.50 (Priekšapmaksa par pirkumu 2 dienu laikā).


Preces tiek nosūtītas pa pastu uz pircēja norādīto adresi 24 stundu laikā pēc rēķina apmaksas. Kad prece ir nodota nosūtīšanai, Jums tiks nosūtīts apstiprinājums uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Parasti paciņa adresātu ar VAS "Latvijas Pasts" sasniedz 2-5 darba dienu laikā, skaitot no izsūtīšanas brīža. Lūdzu, izņemiet savu pasūtījumu cik ātri iespējams pēc pasta aicinājuma saņemšanas, jo pasta nodaļa sūtījumu bez maksas uzglabā tikai 10 dienas.

 


 

 Piegāde uz Omniva terminālu – € 2.50 (Priekšapmaksa).


Aizmirsti par stāvēšanu garās rindās pasta nodaļā! Lielisks veids, kā izņemt StarStyle pasūtījumu, dodoties uz kādu no tirdzniecības centriem, kur atrodas Omniva termināls. 

Lai saņemtu savu sūtījumu "Omniva terminālī" rīkojieties sekojoši :

1. Izvēlieties Piegādes veidu Omniva

2. Noformējot pasūtījumu, izvēlaties tā saņemšanu sev tuvākajā Omniva terminālī;

3. Tiklīdz Jūsu sūtījums ir ievietots Omniva terminālī nodalījumā, Jūs saņemat īsziņu ar kodu savā mobilajā tālrunī; ierodaties tirdzniecības centrā un ievadāt saņemto kodu „Omniva” ekrānā;

Atveroties nodalījumam, saņemat savu sūtījumu!

  Piegāde ar VAS "Latvijas Pasts" Eksprespasta kurjeru visā Latvijā € 5.50 (Priekšapmaksa).


Par pasūtījumu nepieciešams veikt priekšapmaksu. Piegāde notiek visā Latvijas teritorijā ar VAS "Latvijas Pasts" Eksprespasta kurjeru starpniecību. Preces tiek izsūtītas 24h laikā no apmaksas saņemšanas brīža. Parasti paciņa adresātu sasniedz 1-2 darba dienu laikā.


4. Vai prece ir uz vietas noliktavā?

Lielākā daļa no precēm atrodas StarStyle noliktavā un ir gatavas izsūtīšanai. Preces, kas neatrodas noliktavā vidējais piegādes laiks ir 5-18 darba dienas. Pie katras preces un izmēra ir norādīts vai šī prece ir pašlaik noliktavā vai nav.

5. Vai par pasūtīto preci var kāds cits samaksāt manā vietā?

Jā, par Jūsu pasūtīto preci var kāds cits veikt priekšapmaksu Jūsu vietā. Ja par Jūsu iegādāto preci nauda tiek pārskaitīta no cita konta (radinieka, drauga) lūdzam obligāti mērķī norādīt Vārdu Uzvārdu, preces ID, nosaukumu par ko tiek šī nauda ieskaitīta.


6. Vēlos saņemt jaunumus e-pastā!

Ja vēlaties saņemt jaunumus par jaunākajiem modeļiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem savā e-pastā, tad Jums jāpievieno sava e-pasta adrese lapas labajā pusē apakšējā stūrī - ievadot adresi un spiežot pogu "pievienot”. Pēc adreses pievienošanas Jums uz e-pastu tiks nosūtīta saite, kura ir jāstiprina, ka tiešām vēlaties saņemt jaunums.

Jūsu e-pasta adrese netiks nodota vai pārdota trešajām personām, kā arī mēs pilnībā esam pret SPAM sūtīšanu. Jūs jebkurā laikā varēsiet atrakstīties no jaunumu saņemšanas, saite būs iekļauta katrā vēstulē, kuru nospiežot ir iespējams atrakstīties no jaunumu saņemšanas.


7. Kā var uzzināt pa jaunumiem ar SMS?

Ja vēlies uzzināt par jaunajiem modeļiem un akcijām ar SMS starpniecību savā mobilajā, tad variet pieteikties jaunumu saņemšanai savā mobilajā mūsu mājas lapā. Lai saņemt jaunumus savā mobilajā rīkojies sekojoši:

 

1. Ievadi savu tālruņa numuru lapas apakšējā kreisajā stūrī, lauciņā telefona numurs un nospied pogu pievienot.

 

2. Ievadi verifikācijas kodu lauciņā Verifikācijas kods, kas tika nosūtīts uz tavu numuru! Numurs ir obligāti jāapstiprina 48 stundu laikā. Šis pasākums ir jāveic, lai izvairītos no svešu numuru ļaunprātīgas izmantošanas.

 

Jūs jebkurā laikā varēsiet atteikties no jaunumu saņemšanas savā mobilajā, lai to izdarītu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai telefoniski!


8. Kā notiek preču atgriešana vai apmaiņa?

SIA "DIABELLA" nesaglabā noslēgto pirkuma līgumu kopijas.

 

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam.

 

Saskaņā ar Latvijas Republikas MK noteikumi Nr.207 15.3 p., Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības precēm, kas tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir neatvietojamas lietas, vai preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas. Par šādām precēm mēs uzskatām: zeķes, zeķubikses, kaķenes tērpus, apakšbikses. Šīs preces atpakaļ nepieņemam higiēnisku iemeslu dēļ! Veicot pasūtījumu, Jūs piekrītat tam, ka esat iepazinušies ar šiem noteikumiem.


Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu.

 

Prece kopā ar aizpildītu preču atgriešanas veidlapu (pievienota klāt pasūtījumam) jānosūta pa pastu atpakaļ. Ceļa izdevumus par atgrieztu preci sedz Pircējs. Nauda par atgrieztu preci tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā 30 (trīsdesmit) vai 7 (septiņu) kalendāra dienu laikā (ja prece neatbilst līguma noteikumiem), skaitot no preces saņemšanas brīža.

 

Patērētāja pienākums ir segt ar preces atdošanu saistītās izmaksas, saskaņā ar PTAL 12.panta 4. un 5.daļu.

 

Preces krāsas tonis var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.

 

Preču atgriešana notiek tikai pa pastu.


Vairāk informācijas par patērētāju tiesībām Jūs varat iegūt Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājas lapā: http://www.ptac.gov.lv

 

Preču apmaiņa: Ja Jums kāda no pasūtītajām precēm nederēja, Jūs to varat apmainīt pret citu izmēru ja tāds ir pieejams vai arī pret citu modeli. Šajā gadījumā preču atgriešanas veidlapā jānorāda preces kods, izmērs un cena pret ko vēlaties samainīt .Pirms preču apmaiņas lūdzam mūs informēt pa tālruni vai e-pastu pret kuru preci vēlaties veikt apmaiņu, lai mēs konkrēto preci rezervētu priekš Jums.

 

Preču apmaiņas ceļa izdevumus sedz Pircējs.


PASŪTĪJUMIEM VIRS € 35,00 BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJAS TERITORIJĀ.

 

Ja tiek atgriezta vairāk kā puse vai visas no precēm StarStyle patur tiesības ieturēt izmaksas par pasta izdevumiem € 4.90.


9. Apģērbu kopšana.

Jūsu drēbju mūžs būs ilgāks, ja Jūs tās pareizi kopsiet. Šeit būs daži padomi, kā labāk kopt dažādus materiālus un apģērba gabalus.


Netīrumus nosacīti var iedalīt trīs grupās:


•    Sausie - galvenokārt putekļi (smilšu, mālu, kaļķu, ģipša, krīta, kvēpu, drānu, šķiedras, kā arī ūdenī šķīstošas vielas).


•    Taukainie - tauki, eļļas, tauksviedri.


•    Šķidrie - augļu, dārzeņu sulas, piens, kafija, tēja, vīns, zupas, mērces, krāsas, tintes, tušas, dubļu, asiņu, urīna, sviedru traipi.


Pirms sākat mazgāt:


o    Izpētiet apģērba kopšanas norādījumus, izšķirojiet apģērbu pēc kopšanas simboliem, netīrumu rakstura, krāsas:


o    Neliekiet baltu vai gaišu veļu kopā ar krāsainu;


o    Neliekiet kopā gludas tekstilšķiedras ar uzkārstu šķied
ru izstrādājumiem;


o    Iztīriet traipus, kurus nevar izmazgāt ar ūdeni;


o    Aiztaisiet rāvējslēdzējus, izgrieziet uz āru kabatas, atpogājiet pogas;


o    Izpuriniet putekļus, iztīriet vīles, kabatas, atlokus; Ja krāsainus izstrādājumus mazgājat pirmo reizi, pārbaudiet, vai tie neplūk;


•    Pēc AATCC standartu sistēmas izdala šādas ūdens temperatūras un to apzīmējumus:


o    auksts = 30C


o    silts = 44C


o    karsts = 52C


o    ļoti karsts = 63C


•    Sekojiet lietošanas pamācībām, kas domātas veļas mazgājamām mašīnām un mazgāšanai ar rokām


o    Nemazgājiet karstākā temperatūrā, kā nepieciešams


o    Netīru veļu pirms mazgāšanas iemērciet;


o    Nemērcējiet krāsainos izstrādājumus ilgāk par 2 stundām, sekojiet, lai tas pilnībā atrastos zem ūdens;


o   Ar rokām jāmazgā vilnas apģērbi, kuriem nav speciāla atzīme, kas ļauj mazgāt ar veļas mazgājamo mašīnu.


Vilnas un dabīgā zīda mazgāšana


1.    Mazgā ar speciāliem SML līdzekļiem vilnai vai delikātiem audumiem;


2.    Atcerieties, vilna un zīds ūdenī uzbriest un zaudē savu izturību;


3.    Pie augstas mazgāšanas temperatūras parādās grūti likvidējami burzījumi, tā saveļas un saraujas;


4.    Ūdeni tikai nospiež, bet neizgriež;


5.    Smalkus, plānus izstrādājumus pirms mazgāšanas uzdiedz uz baltas drānas;


6.    Adījumiem gar apkakli, piedurkņu galiem, apakšmalu un vēl krustām šķērsām var ievilkt baltu, stipru diegu;


7.    Krāsojuma noturību palielina, ja pirms mazgāšanas iemērc ar etiķi paskābinātā ūdenī;


8.    Temperatūra 30-40°C, ja plūk 20-25°C temperatūra;


9.    Lai izstrādājumi nesaveltos, tos mazgā ne ilgāk pa 5 minūtēm;


10.    Var skalot etiķūdenī, krāsas kļūst spilgtākas, spožākas.


Mākslīgās, sintētiskās un jaukto šķiedru mazgāšana


1.    Mazgā pēc iespējas saudzīgāk, neitrālā vidē 20-50°C;


2.    Neberž un neizgriež, bet ūdeni nospiež ar rokām;


3.    Sārmu jūtīgas ir poliakrilnitrilšķiedras, tikai neitrālā vidē;


4.    Skalo siltā, tad aukstā ūdenī.


Krāsaino tekstilmateriālu mazgāšana


1.    Pirms mazgāšanas pārbauda krāsojuma noturību, ar 3ml šķīdumā samērcētu baltu drāniņu paberžot izstrādājuma kreisā pusē uz vīles;


2.    Vairāku krāsu audumiem, katras krāsas noturību pārbauda atsevišķi;


3.    Jo nenoturīgāks krāsojums, jo zemākā temperatūrā tas jāmazgā.


10. Apavu lietošanas un kopšanas noteikumi.

Nekopti un nepareizi glabāti apavi ātri zaudē izskatu, jo uz tiem iedarbojas deformācijas, saule, karstums, sals, straujas temperatūras maiņas, sviedri, mitrums, sniegs (īpaši kopā ar vārāmo sāli), bieža samirkšanas un izžūšanas procesu maiņa, kas veicina ātru materiāla novecošanos un padara apavus neelastīgus un cietus. Mitrums sevišķi nelabvēlīgi iedarbojas uz līmētām zolēm. Trotuāri un siltums deldē zoli un virsu. Pareiza un savlaicīga kopšana pagarina apavu mūžu. Dažādos ekspluatācijas apstākļos lietojamiem un dažāda materiāla apaviem kopšanas līdzekļi un paņēmieni ir dažādi. Izvēloties piemērotus apavu kopšanas līdzekļus un tos pareizi lietojot, apavi vēl ilgu laiku izskatīsies kā nesen pirkti, tie būs daudz izturīgāki pret mitrumu un dubļiem un apavu nēsāšanas laiks tiks maksimāli paildzināts.


Lai apavi kalpotu ilgāk, tos nevajadzētu nēsāt katru dienu. Cilvēka organisms pēc "Salamander" informācijas katru dienu izdala aptuveni vienu degvīna glāzi (50 g) kāju sviedru. Apavu izžūšanai nepieciešamas 24 stundas, pie tam žāvēšanas temperatūra nedrīkst pārsniegt 40°C. Labi, ja katrai sezonai ir vairāki pāri apavu, kurus var mainīt. Ja šādas iespējas nav, vismaz jāielāgo, ka darba vietā apavi jāmaina - ne jau apavu, bet veselības dēļ.


Apavu kopšanas līdzekļi vairāk domāti to ārējās virsmas apstrādei, taču pret sasvīdušu kāju radīto mitrumu var cīnīties ar tīrām zeķēm, kāju kopšanu, speciāliem dezodorantiem.


APAVU KOPŠANA


Mākslīgās ādas apavi


Apavus netīra ar krēmu. Putekļus un netīrumus nomazgā ar siltu ūdeni vai ar lupatu, ko samitrina mazgāšanas līdzekļu vai ziepju šķīdumā, un žāvē.


Lakādas apavi


Apavi ir ar poliuretāna segumu, tāpēc iepriekš minētie ādas kopšanas līdzekļi tiem ir pārāk blīvi un nomaskē spīdumu. Lakas plēve izstiepjas mazāk nekā āda, ar laiku kļūst cieta un plaisā. Tā slikti laiž cauri gaisu un sviedrus, un tāpēc šādus apavus ieteicams valkāt tikai svinīgos gadījumos, t.i., dažas stundas dienā.


Tie nav paredzēti valkāšanai salā un karstumā, jo lakas plēve ātri plaisā, bet saules staru iedarbībā kļūst lipīga un zaudē spīdumu. Novērts šo novecošanās procesu nevar, bet, pareizi kopjot un nēsājot apavus, to iespējams attālināt.


Ar mīkstu lupatu, nevis ar suku, apavus attīra no putekļiem, periodiski slauka ar mitru vati, pēc tam berzē ar flaneļa lupatu, līdz tie iegūst spīdumu. Apaviem periodiski ar vates tamponu plānā kārtā uzziež lanolīna krēmu, glicerīnu, vazelīnu, pienu vai rīcineļļu. Pēc 15-20 minūtēm tauku pārpalikumu noņem ar mīkstu lupatu, apavus žāvē un spodrina.


Zamša apavi


Apavi labi uzsūc ūdeni, bet izžuvuši atgūst savas īpašības, tāpēc tos vispirms žāvē. Tomēr šie apavi ātri zaudē savu samtainumu un sāk spīdēt, jo pūkas ar laiku nosēžas, tāpēc tās jāpieceļ, berzējot ar speciāli zamšam paredzētām krāsainām gumijām vai smalkām gumijas sukām. Gumijas krāsviela atjaunina krāsu noberztajās vietās.


Otrs paņēmiens ir šāds: apavus ar cietu suku attīra no putekļiem, spīdīgās vietas berzē ar smalku smilšpapīru, stiepļu suku vai dzēšgumiju, ar suku attīra radušos putekļus un visu virsmu apstrādā ar aerosoliem, kas nokrāso padilušās vietas un atsvaidzina virsmu. Tos smidzina 15-20 cm attālumā, pēc tam 10-15 minūtes apavus žāvē un, lai atjaunotu samtainumu, sukā zamša virsmu. Apstrādi pēc vajadzības atkārto.


Tauku traipus izņem ar karstu ūdeni vai tīrīto benzīnu, tad apavus žāvē un tīra.


Lai paceltu pūkas, no putekļiem attīrītus apavus patur virs ūdens tvaikiem.


Zamša apavus (arī cimdus u.c.) tīra arī ar ožamā spirta un ūdens maisījumā (1:5) samitrinātu suku. Tad izstrādājumu berzē ar tamponu, kas saslapināts ūdens un etiķskābes maisījumā (1 tējkarote etiķskābes uz 1 litru ūdens), tad nosusina ar lupatu un žāvē.


APAVU GLABĀŠANA


Apavus nedrīkst glabāt polietelēna maisiņos, jo tiem nepiekļūst gaiss. Kļūdās tie, kas apavus glabā priekšnamā, kur nav apkures (aukstumā un mitrumā).


Ādas apaviem jāļauj palaikam "atpūsties", tos iepriekš notīrot no putekļiem un netīrumiem. Ja vajadzīgs, tos salabo, blīvi piebāž ar avīžu papīriem un noklāj ar krēmu vai vazelīnu. Sevišķi rūpīgi iztīra un ieziež šuvi starp apavu virsmu un zoli.


Modeļapavos, sevišķi lakādas apavos, ieteicams ielikt iztaisnojošās liestes. Krāsainus un lakotus apavus ietin mīkstā, baltā papīrā vai arī glabā kabatās, ko uzšuj uz taisna auguma vai cita materiāla. Šo audumu piestiprina drēbju skapī pie sienas.


Apavus glabā arī kastē, kurai jāatrodas labi vēdināmā telpā. Optimāli apstākļi apavu glabāšanai:


•    Relatīvais gaisa mitrums 50-70%
•    Temperatūra 8-20%


Mitrumā apavi maina formu, kļūst lielāki un blāvāki, pelē, pūst, metāla daļas rūsē, līmētās detaļas atlīmējas.


Paaugstinātā temperatūrā un tiešo saules staru iedarbībā paātrināti noveco apavu mākslīgie materiāli, gumija, polimēri un to segumi uz dabiskām ādām. Tie kļūst cietāki un zaudē ekspluatācijas īpašības, krāsvielu segumi plaisā un nobirst. Tāpēc šādi apavi jāsargā no tiešiem saules stariem un putekļiem, kas, iekļūstot porās, attauko ādas virsējos slāņus. Āda kļūst rupja un neelastīga, neizskatīga. Katrā locījumā putekļi darbojas kā abrazīvs, un apavi ātri dilst.


Apavi jāglabā ne tuvāk par 1 metru no apkures ierīcēm, tiem blakus nedrīkst būt šķīdinātāji.
Juhtādas apavus vēlams glabāt pakārtus un pasargāt no putekļiem, ietinot papīrā vai drānā.
Plastikāta apavi nedrīkst būt kontaktā ar gumijas apaviem. Tie jāglabā kastītēs vai papīra turzās, atdalot puspārus ar mīkstu papīru.


Veltie apavi, apavu vilnas auduma un dabiskās kažokādas detaļas jāsargā no kodēm. To dara, sistemātiski tīrot apavus un ieliekot skapī pretkožu līdzekļus.

Ja neatradāt kādu no atbildēm, kas Jūs interesē droši sazinieties ar mums izmantojot kontaktformu sadaļā ""KONTAKTI", telefoniski vai ar e-pasta starpniecību!ĀTRA BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ PIRKUMIEM VIRS 35 EIRO!
 
Tev ir jautājums?
Raksti mums!
Kontakti
+371 25917990
Bezmaksas piegāde visā Latvijā!
KLIENTU SERVISS
INFORMĀCIJA
AKCIJAS
ONLINE
Blogs
Draugiem
Facebook
Twitter
Google+
Saņem jaunumus E-pastā!
Saņem jaunumus savā mobilajā!
Aploksne Pieteikties jaunumiem!

Atsauksmes
apamksas un piegade veidi

*StarStyle ®, Reģistrēta preču zīme ©2008-2018.SIA DIABELLA, Reģ. Nr.:40103945948. Avotu iela 18, Rīga, LV-1011, Latvija, Mob. tel.: +371 25917990.


0.0466