Valentīna Diena ir Super/Stulba [INFOGRAPHIC]

Vai tu esi viens no tiem cilvēkiem, kas Valentīna dienu uzskata par vienu no mīļākajiem svētkiem? Vai tev patīk nosūtīt kartiņas saviem mīļotajiem, izbaudīt romantiskas vakariņas ar mīļoto cilvēku vai arī izdekorēt māju ar dažnedažādām sirsniņām? Tik un tā izbaudāt šos svētkus, jo variet noskatīties salkanas un romantiskas filmas ar visiem labākajiem draugiem un ēst daudz šokolādes pat tad, ja esiet viens? Daudzi varētu justies šādi, bet pastāv arī liela daļa cilvēku, kuri necieš Valentīna dienu ne acu galā, saucot to par lielveikalu „uzvaras gājienu.” Vienalga vai otra pusīte no Jums izšķīrusies pirms Valentīna dienas vai iepriekšējā Valentīna dienā, Jūs jūtaties nomākts un/ vai vientuļš, vai arī neciešat sajūtu, ka obligāti nepieciešama dāvana Jūsu dzīvesbiedram/ dzīvesbiedrenei, lai pierādītu, ka to mīlat (pat tad, ja par to atgādināt ikdienas), pastāv kaut kas, kas Jūs kaitina šajā dienā.

Neņemot vērā Jūsu uzskatus par šiem svētkiem, es varu garantēt, ka neesat vienīgais, kas jūtas tāpat kā Jūs. Apskatiet šo uzskates materiālu, lai uzzinātu, ko cilvēki (gan brīvie, gan attiecībās eošie) dievina Valentīna dienā, kā arī, kas viņiem nepatīk šajos svētkos.

Vēlos zināt Jūsu domas – Valentīna diena ir lieliska vai tomēr stulba?

cheap-sally-valentines-day-rocks-sucks-infographic

Avots: http://www.cheapsally.com/blog/valentines-day-rockssucks-infographic/

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!