Vai starp vīrieti un sievieti var pastāvēt draudzība?

Draudzība starp vīrieti un sievieti – mīts vai realitāte? Drīzāk tas ir mūžīgais jautājums, uz kuru nespēs atbildēt neviens.

Vai starp vīrieti un sievieti var pastāvēt draudzība

Draudzība, mīlestība – tas ir kaut kas labs un gaišs. Vieni apgalvo, ka starp sievieti un vīrieti var pastāvēt draudzība, bet otri apgalvo, ka tas nav iespējams. Mēģināsim ar to tikt skaidrībā.

Sievietes un vīrieša draudzības iemesli.

Neskatoties uz visdažādākajām dzīves situācijām, vēlamies minēt dažas tipiskas situācijas, kurās tomēr pastāv iespēja veidoties draudzībai starp vīrieti un sievieti. Jūs redzēsiet, ka viss nemaz nav tik gludi, ja attiecības nav patiesas…

Cēlonis Nr.1. Viņš/viņa ir man gluži kā brālis/māsa. Attiecības starp reālu brāli un māsu bieži vien tiek salīdzinātas ar vīriešu un sieviešu kārtas pārstāvjiem, bet tikai tādos gadījumos, protams, ja viņiem ir dažādi vecāki, gēni, pagātne utt., bet dažreiz tiek izjustas radnieciskas saites. Pusaudžu vecumā šāds „brālis” var aizstāvēt savu „māsu”, ko vajadzētu darīt viņas īstajam brālim, bet viņai vienkārši tāda nav. Ilgstoši satiekoties, šādiem „brāļiem” un „māsām” parādās liela uzticība vienam pret otru, tāpēc izveidojas cieša draudzība. Bieži vien puiši un meitenes lūdz viens otram padomus, kā labāk rīkoties kādā konkrētā situācijā.

Cēlonis Nr. 2. Kopīgas intereses, bet viņš/viņa man nepatīk. Nevienam nav noslēpums, ka lielākā daļa vīriešu un sieviešu kārtas pārstāvji izvēlas sev draudzības objektu, orientējoties uz kopīgām interesēm. Bieži vien šāda intereses ir kāds kopīgs hobijs vai nodarbošanās veids. Tas varētu būt pilnīgi jebkas – sākot no kolekcionēšanas un beidzot pat ar futbolu, kaut gan meitenes tas interesē daudz retāk. Viņiem vienkārši ir interesanti vienam ar otru, viņiem patīk kaut ko apspriest. Tās varētu būt arī attiecības starp darba kolēģiem, kuri dara vienādu darbu. Bet šāda draudzība beidzas tad, ja vienu no draugiem vairs neinteresē šī nodarbošanās vai hobijs.

Cēlonis Nr. 3. Puisim un meitenei patīk vienam ar otru sarunāties. Bieži vien var satikt meitenes un puišus, kuriem ir otra pusīte, bet viņi labprāt satiekas un sarunājas ar citiem pretējā dzimuma pārstāvjiem. Tas tāpēc, ka viņiem vienkārši ir interesanti vienam ar otru sarunāties, tai pat laikā, katram no viņiem ir draugs/draudzene.

Cēlonis Nr. 4. Gribu atstāt viņu kā „rezerves variantu”. Kas no tā var sanākt? Visiem labi zināms, šāds draudzības veids – ir „visnetīrākais”. Bieži vien rodas jautājums, vai tā vispār ir draudzība? Lai uzturētu šāda veida draudzību, puisim un meitenei jābūt kopīgām interesēm. Savukārt, ja pastāv iespēja, ka viena no pusēm var turēt savu draugu/draudzeni kā „rezerves variantu”, tad šāda veida draudzības bieži vien beidzas ar strīdiem. Nostādiet sevi tā cilvēka vietā, kurš/kura uzzinās, ka viņa/viņas draugs/draudzene vēlas Jūs turēt kā „rezerves variantu”. Viņa/viņas reakcija būs klaji negatīva. Viss var nokārtoties tikai tādā gadījumā, ja „rezerves variants” attiecas uz abām pusēm.

Cēlonis Nr. 5. Man viņš/viņa jau sen simpatizē, bet man pagaidām jāaprobežojas tikai ar draudzību. Tā dažiem/dažām nākas ciest. Bieži vien ir tā, ka vīrietis un sieviete vispirms draudzējas, bet pēc tam pamazām sāk iepatikties viens otram. Tāpēc dažiem/dažām nākas kalt „iekarošanas” plānu, kamēr otra puse par to neko nenojauš. Kamēr viens/viena cieš, otrs/otra par to neko nezina. Gaidīt simpātijas no kāda ļoti grūti, tāpēc pat tad, ja nopietnas attiecības neizveidojas, vienalga šāda draudzība ar laiku izjūk.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!