Vai gultasveļa ietekmē Jūsu veselību?

Daudziem no mums šķiet, ka gultasveļa – tā ir ļoti parasta un ikdienišķa lieta. Iegādājoties gultasveļu mēs cenšamies izvēlēties kaut ko pēc iespējas skaistāku, kā arī ne pārāk dārgu.

gulamistaba

Tomēr pret gultasveļas izvēli vajadzētu izturēties nedaudz nopietnāk.

Gultasveļa, kas palīdzēs Jums saglabāt veselību – tā ir kokvilnas materiāla gultasveļa. Tāpēc visoptimālākais variants būs kokvilnas satīns, jo šāda gultasveļa bez šaubām palīdzēs saglabāt Jūsu veselību.

Kāpēc tieši šāda gultasveļa palīdzēs saglabāt veselību? Atbilde ir gaužām vienkārša. Lieta tāda, ka, kamēr mēs guļam, mūsu organisms atbrīvojas no dienas laikā uzkrātajiem toksīniem, izvadot tos caur ādu, kopā ar mitrumu.

Ja Jūsu gultasveļa ir skaista, bet nav hidroskopiska, tad viss, kas tiks izvadīts no organisma, atkal atgriezīsies organismā. Bet Jūs taču to nevēlaties.

Kokvilnas satīns ir skaista, maiga un zīdaina gultasveļa, kas lieliski paveiks savu darbu un uzsūks Jūsu ādas izdalīto mitrumu.

Starp citu, vārds satīns cēlies no franču vārda „satin”, kas ir pārveidots arābu vārds „zaituni”.

Savukārt „zaituni” – tas ir senās Ķīnas ostas Cjuaņčžou nosaukums arābu valodā, kur tad arī tika tolaik pirkts satīns. Tolaik satīna gultasveļa bija pieejama tikai retajam. Toties šodien tā vairs nav nekāda greznība, jo šādu gultasveļu var atļauties daudzi. Bez tam, satīna gultasveļa ļoti ilgi kalpo. Audums iztur 200—300 mazgāšanas reizes, protams, šeit ļoti liela nozīme ir mazgāšanas līdzeklim.

Vēl izvēloties jaunu gultasveļas komplektu nevajadzētu aizmirst to, ka veselībai ne mazāk svarīga ir gultasveļas krāsa. Tā, piemēram, ja Jūs vēlaties labi izgulēties un atslābināties, tad izvēlieties gultasveļu baltā, gaiši zilā un zaļā krāsā.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!