Ūdens – tas ir informācijas glabātājs un uztvērējs

Jau sen nevienam nav nekāds noslēpums, ka ūdens uztver un nodod informāciju. Jau senos laikos ar ūdeni ārstēja, ūdeni izmantoja maģiskos rituālos, kā arī ar to nogalināja un atdzīvināja. Ūdens – tas ir informācijas uztvērējs un glabātājs, tostarp arī negatīvas un dzīvībai kaitīgas informācijas. Par cik cilvēka ķermenis sastāv 60% no ūdens, tad visa informācija, kura tek pa mūsu asinsvadiem, glabājas ilgu laiku un atkarībā no tās satura negatīvi vai labvēlīgi ietekmē mūsu organismu.

Udens – tas ir informācijas glabātājs un uztvērējs

Diemžēl, ja ūdens, kuru mēs izdzērām saturēja negatīvu informāciju, tad mūsu enerģijas lauks glabās to ilgu laiku, tādējādi nodarot kaitējumu mūsu veselībai.

Vēl ūdenim raksturīgs spēcīgs enerģiju attīrošs potenciāls.

Tāpēc mēs vēlamies dot Jums dažu padomus, kā ar ūdens palīdzību ārstēt un attīrīt organismu:

- Nopērkot jaunu lietu, to noteikti jānoskalo zem ūdens. Jo nevienam nav zināms, ko domāja cilvēks, kurš to izgatavoja, cik reizes tā ir piemērīta, ko domāja cilvēks, kurš to piemērīja pirms Jums, un ar kādu negatīvu informāciju tā ir uzlādēta.

- Atbrīvoties no grūtībām palīdzēs sarunas ar ūdeni. Nedrīkst raudāt spilvenā, jo tur uzkrāsies negatīvā informācija. Tāpēc šādās situācijās labāk dodieties uz vannas istabu un pastāstiet visas savas problēmas no krāna tekošai ūdens plūsmai. Ļaujiet ūdenim aizskalot projām visas problēmas. Jums noteikti kļūs labāk. Tāpat ieteicams rīkoties situācijās, kad Jūs redzējāt sliktu sapni. Pastāstiet par to tekošai ūdens plūsmai.

- Nekad neatstājiet netīrus traukus izlietnē pēc viesībām. Lai cik arī Jūs nebūtu nogurusi, noteikti nomazgājiet visus traukus zem tekoša ūdens strūklas. Tāpat noteikti izmazgājiet grīdu. Pievienojiet ūdenim dažus pilienus aromātiskās eļļas un izmazgājiet grīdu, kā arī noslaukiet mēbeles ar mitru lupatiņu. Jo Jums taču nav ne mazākās nojausmas par to, kādas bija patiesās Jūsu viesu domas – greizsirdība vai skaudība?

- Pēc darba noteikti nomazgājieties dušā. Ūdens strūkla noskalos no Jums visu negatīvo informāciju, kura pa dienu ir uzkrājusies Jūsu organismā un piepildīs to ar jaunu spēku.

- Ja Jums ir uzbrukušas likstas un nepatikšanas, tad Jūs varat pamēģināt sekojošu organisma attīrīšanas procedūru:

Pēc mazgāšanās pielejiet ar ūdeni nelielu bļodiņu. Lūkojoties ūdenī trīs reizes pasakiet sekojošu frāzi: „Dievs! Liec šim ūdenim mani attīrīt no negatīvās enerģijas”. Pēc tam uzlejiet šo ūdeni sev virsū – no galvas līdz kājām. Atkārtojiet trīs reizes.

Bieži vien baznīcas svētkos mūsu mājās parādās svētītais ūdens, kurš tiek atnests no baznīcas. Šo ūdeni nedrīkst turēt, tas uzreiz jāizdzer. Ielejiet ūdeni glāzē un skatoties uza to sakiet: „Dievs! Liec šim ūdenim attīrīt manu sirdi”, un izdarot malku, domās sūtiet to uz savu sirdi. Un tā izdzeriet visu glāzi. Tas jādara no rīta, pusdienlaikā un vakarā. 7 dienas pēc kārtas attīriet vienu orgānu, pēc tam varat ķerties klāt cita orgāna attīrīšanai. Un jau pēc dažām nedēļām Jūs notekti pamanīsiet pozitīvas izmaiņas.

< Iepriek??jais raksts
Akmeņu maģiskais spēks
N?kamais raksts >
Kā saglabāt redzes asumu?
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!