Trenējam gūžas, nepieceļoties no dīvāna

Gandrīz katra sieviete regulāri skatās kādu seriālu vai iecienītu raidījumu. Piedāvājam Jums apvienot šo patīkamo laika pavadīšanu ar nelielu, bet ļoti efektīvu vingrošanu, kas paredzēta gūžu un sēžas muskuļu vingrināšanai.

Trenējam gūžas, nepieceļoties no dīvāna

Tātad, izvēlamies guļus stāvokli uz vēdera un, neatraujoties no televizora ekrāna, sākam vingrot.

Pirmais vingrojums: paceļam vienu kāju uz augšu, pēc tam nolaižam lejā, bet neatslābinām to līdz galam un nenoliekam uz dīvāna. Pat tad, ja kāja pieskaras dīvānam vai grīdai, neatslābinām to, bet cenšamies noturēt gaisā. Sekojam līdzi kājas pirkstgalu stāvoklim – tie nedrīkst būt pavērsti uz leju. Atkārtojam 12 reizes, bet pēc tam 12 reizes mazliet „sasprindzinām” kāju. Pēc „sasprindzināšanas” turam kāju gaisā un skaitam līdz 12. Tikai pēc tam nolaižam to lejā, bet uz neilgu brīdi. To pašu izstiepto kāju mazliet ieliecam celī un sākam celt uz augšu, pavēršot pēdu pret griestiem. Shēma tāda pati: 12 reizes paceļam, 12 reizes „sasprindzinām” un 12 reizes turam kāju gaisā nekustīgi. Pēc tam nomainām kāju un atkārtojam visu vingrinājumu kompleksu.

Otrais vingrojums: noguļamies atkal uz vēdera, nolaižam kājas un gurnus lejā tā, lai tie karātos gaisā. Vislabāk šādu stāvoklī izdosies panākt, guļot uz dīvāna malas. Mazliet ielieciet kājas, iepletiet tās ceļos, bet pēdas vai vismaz kāju pirkstgalus savienojiet kopā. Tagad Jūsu uzdevums – sasprindzināt sēžas, gurnu un muguras apakšdaļas muskuļus, pacelt kājas uz augšu, bet pēc tam nolaist lejā. Pirmajā piegājienā – 8-12 reizes, otrajā – 16.

Trešais vingrojums: pārmaiņas pēc pagriežamies uz sāniem, paceļam vienu kāju uz augšu un sākam zīmēt ar to nelielus apļus. Šajā vingrojumā svarīgi nepavērst kāju pirkstus pret griestiem, bet turēt pagrieztus pret sevi, lai kāja visu laiku būtu pavērsta ar sānu daļu uz augšu. Pamēģiniet pazīmēt apļus 15 reizes uz vienu pusi un 15 reizes uz otru pusi. Pēc tam nogulieties uz otra sāna un atkārtojiet visu vingrinājumu kompleksu.

Foto: © Olaru Radian-Alexandru,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!