Top 10 rekomendācijas kāju kopšanā!

feet spa

Mūsu kājas, tās ir darbīgās pelnrušķītes. Viņām ir jāpārcieš garas darba stundas, taču pilnībā šo slodzi noņemt neizdosies, bet var atvieglot kāju stāvokli un tas ir pilnīgi reāli. Lai izskatītos uz visiem 100%, un, lai Jūsu kājas piesaistītu vīriešu uzmanību, ir jāpievērš patstāvīga uzmanība tām. Jo koptas kājas izskatās ne tikai skaisti, bet arī ceļ pašapziņu.

  • Nepieciešams regulāri uzturēt higēnu

Katru dienu ieteicams iet dušā, bet, ja esat tik ļoti nogurušas, ka nav spēka to izdarīt, noskalojiet vismaz kājas. Nomazgājiet tās ar siltu ūdeni, ziepītēm un rūpīgi noslauciet pēdiņas dvielī. Naezimirstiet izslaucīt starp pirkstiem, jo starp pirsktiem, mitrumā var izveidoties infekcijas, sēnītes.

  • Izmantojiet pīlingu un skrubi

Atvrīvojaties no sausās ādas ar skrubja palīdzību, bet ja pa rokai Jums nav skrubis, tad varat izmantot kādu no tautas metodēm.

Sajauciet 1 ēdamkaroti jūras sāli ar 3 ēdamkarotēm maltās kafijas, pievienojiet nedaudz augu eļļas.

Šādi skrubji ir viegli jāierīvē pēdās un jānoskalo ar siltu ūdeni.

  • Gatavojiet vanniņas

Nepieciešams reizi nedēļā attīrīt kājas un pēdas no vecās ādas, mājas apstākļos ar 10 minūšu ilgu vanniņu. Kā piemēram, sāls vanniņas ir labas kā atsvaidzinošas un ārstnieciskas. Kā arī stiprina nagus, normalizē asinsriti, ja vēl pie tādas vanniņas pievienot margrietiņu, tā būs kā antiseptiķis, un ārstēs saplaisājušās pēdas.

  • Valkājiet pareizus apavus

Izvēlaties tādus apavus, lai tie nespiestu, nerīvētu, savadāk Jūsu pēdiņas būs tulznās. Ja apavi ir ar pārāk šauru purngalu, var būt problēma ar naga ieaugšanu ādā. Ar pārāk brīviem apaviem ir iespēja izmežģīt kājas. Vislabākais papēžu augstums ir no 3-6 cm. Pārāk augstus papēžus, tāpat arī apavus ar pārāk zemu papēdi drīkst nesāt ne ilgāk kā 2 stundas dienā.

  • Atceraties par krēmiem

Pēc skrubja izmantošanas ir vajadzīgs sasmēret pēdas ar krēmu. Ja, Jūs kādu laiku neesat pievērsušas lielu uzmanību savām pēdam, tad āda uz tām var sākt žūt. Tādā gadījumā, vienkārši jāsasmērē tās ar barojošu krēmu, un uzvilkt kokvilnas zeķītes. Lai efekts būtu vēl labāks, pēc krēma uzklāšanas, rekomendējam aptīt pēdas ar pārtikas plēvi. Ideāli šadas procedūras veikt uz nakti. Uz gurniem uz ceļgaliem arī noteikti ir jāuzklāj barojoš krēms.

  • Veiciet fiziskus vingrinājumus

Lai veicinātu asins cirkulāciju, ir nepieciešams nodarboties ar, piemēram peldēšanu, vai doties pastaigā.

  • Taisiet masāžas

Pirmkārt vajag masēt pēdas. Pēdu masāža var noņemt nogurumu, pēc garas dienas. Rekomendējam izmasēt, pirkstiņus, pēdu un papēdi. Var pēdiņas pagrozīt uz dažādām pusēm. Uz vietām kur āda ir biezāka vajag stingrāk uzspiest, bet tur kur āda maigāka vieglāk.

  • Sargiet vēnas

Bieži uz sieviešu kājām parādās vēnas, un to aizsprostojumi. Tad noteikti jādodas pie ārsta, un jāpārbauda vai Jums nav “vēnu varikoze”. Ja atklāsies ka ir, tad būs jāizārste kājas, lai tās izskatītos skaistas.

  • Sēdiet pareizi

Sekojiet līdz savam, kāju stāvoklim, ja Jūs ļoti ilgi sēžat. Pēdas lieciet uz grīdas sev priekšā, nesakrustojiet kājas. Nesēdiet uzmetušas kājas vienu uz otras, tā Jūs varat aizspiest vēnas. Biežāk piecelieties un staigājat.

  • Tievējiet

Un galvenais ieteikums, tievējiet. Ja Jūs atbrīvosiet savas kājas no papildus svara, viņas par to Jums pateiksies.

Lai nodrošinātu sevi ar skaistu un vieglu gaitu, neatlieciet rūpes par savām kājām uz vēlāku laiku!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!