Svārku mode rudens-ziema 2015-2016!

Enny

StarStyle ®

Šogad modē ir sievišķīgums, tāpēc arī dizaineri mūs lutina ar daudz un dāžādiem svārku modeļiem. Svārkus vari nēsāt, gan ar blūzītēm, gan džemperiem. Papildini tēlu ar skaistiem apaviem, galvenais ir zināt kāda stila svārkus izvēlēties. Lasi tālāk un uzzini, kas vajadzīgs tavā garderobē šoruden.

Samta svārki

Skirts velvet

Gari vai īsi, vienkrāsaini vai ar izšuvumiem, samta svārki citē 70 gadu modi. Šajā sezonā Tu vari tos nēsat ar zīda blūzītēm, ar bantītēm vai skaistām apkaklītēm. Kājās vari vilkt stabilas augstpapēžu kurpes.

Ādas svārki

Figl

StarStyle ®

Joprojām, pieprasītie ādas svārki, tikai šogad tie papildināti ar dekoratīviem rāvējslēdzējiem. Baikeru stils, papildini to ar ādas jaciņu. Garums aktuāls kā mini, tā midi. Balta vai rūtiņraksta blūzīte lieliski pieskaņosies svārkiem.

Midi svārki

figl

StarStyle ®

Vilnas vai samta, vienkrāsaini vai ar spilgtiem rakstiem, trapeces veida svārki, midi garumā šogad ir ļoti aktuāli! Vislabāk tos nēsāt ar vilnas jaciņām vai blūzītēm ar žabo. Kājās stilīgi botiljoni.

Zīmuļveida svārki

Grey skirts

Stingra izskata zīmuļveida svārki izskatīsies mazāk lietišķi, ar dažādiem dekoratīviem izstrādājumiem un printiem. Pietiks ar to, ka izvēlēsies aktuālās krāsas svārkus, piemēram bordo, pelēkus vai tumši zaļā. Šos svārkus vari nēsāt ar lietišķa stila kreklu.

Svārki ar aizdari

Svārki-ar-podziņām

StarStyle ®

Šogad, jo īpaši, uzmanība tiek pievērsta tieši šiem svārkiem, aizdare uz viena sāna. Modē asimetriskie modeļi. Vislabāk izskatīsies ar zābakiem un klasisku kreklu, vis vīriešu stilā!

Mežģīņu svārki

enny

StarStyle ®

Gari vai īsi, vairāku slāņu pārklāti vai tikai dekorēti ar mežģīnēm. Ļoti sievišķīgi un romantiski, šajā sezonā ir pieprasīti vairāk kā jebkad agrāk. Vari tos nēsāt ar augstpapēžu zābakiem, elegantu mēteli un pieguļošu blūzīti, izskatīsies nu ļoti glīti!

Gofrēti svārki

163

StarStyle ®

Pēc vairāk kā 3 gadus klusēšanas gofrētie svārki atgriežas atpakaļ. Šie svārki radīs ļoti romantisku tēlu šogad. Nēsā tos ar džemperiem ar augstu apkaklīti, būs gan rudenīgi, gan romantiski.

 

Polsterēti svārki

Skirts

Dizaineri ir pārliecināti, ka sievietes, kuras mīl nēsāt svārkus, nedrīkst to pārtraukt pat ziemā. Tieši, tāpēc šogad modē arī polsterētie svārki, kuri būs ļoti ērti un stilīgi aukstajā laikā. Nēsāt tos vari ar kašmira džemperīti.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!