Sudraba maģiskais spēks

Sudrabs ir vērtīgs metāls. Tas attīra ne tikai cilvēka enerģiju, bet dezinficē ūdeni un produktus. Tiesa, reaģējot ar gaisu, sudrabs var oksidēties, bet to var viegli izlabot, jo sudrabu var viegli notīrīt. Tāpēc, iegādājoties sudraba galda piederumus, Jūs iegādājieties lielisku dziednieku.

Sudraba maģiskais spēks

Sudraba gredzenus vislabāk apvienot ar akmeņiem. Sudrabs palīdzēs labāk atklāt akmens īpašības.

Vislabākie amuleti tiek izgatavoti no sudraba. Tieši šis metāls uzsūc un neitralizē visu negatīvo enerģiju. Visas sudraba rotas noteikti ir jāuzlādē. Salieciet savas sudraba rotas skaistā lādītē un atstājiet uz palodzes pa nakti augoša Mēness fāzes laikā. Tas palīdzēs vairot sudraba spēku. Tikai pirms tam sudrabu ir jāattīra. Lai to paveiktu, ielieciet sudraba rotas traukā ar sāli un turiet 3-5 dienas, pēc tam dažas minūtes paturiet zem tekoša ūdens.

Savukārt tad, ja sudrabu jāattīra nevis enerģētiski, bet fiziski, tad šeit var izmantot vairākas metodes. Minēsim dažas:

Pirmā metode – visefektīvākā. Juvelierizstrādājumu veikalos var iegādāties specializētus sudraba tīrīšanas līdzekļus un salvetes. Šie līdzekļi atšķiras no saimniecības preču veikalos nopērkamiem līdzekļiem ar to, ka tie pārklāj izstrādājumus ar plānu plēvīti.

Mājas apstākļos sudrabu var tīrīt sajaucot ožamo spirtu ar ūdeni attiecībā 1:10. Pēc tam samitriniet mīkstu lupatiņu iegūtajā šķīdumā un ierīvējiet izstrādājumu.

Vēl sudraba tīrīšanai var izmantot zobu pulveri vai zobu pastu, kuras sastāvā ir soda. Savukārt no mehāniskas iedarbības vajadzētu izvairīties, jo mikroskopiskās plaisas, kuras paliek uz izstrādājuma, var ar laiku piesārņoties un sabojāt izstrādājuma izskatu.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!