Šodien krūštura dzimšanas diena, aprit 101 gads!

axami

StarStyle ®

1914. gadā 3. septembrī, amerikāniete Mary Phelps Jacob patentēja savu izgudrojumu to, ko tagad mēs saucam par krūšturi. Vai zinājāt, ka kādreiz šo skaisto izgudrojumu izgatavoja no kabatas lakatiņiem?
1920. gadā krūšturi sauca par “mīksto korseti”, taču 1930. gadā pirmo reizi krūšturi sāka ražot ar dažādiem bļodiņu izmēriem, bet 1935. gadā izgudroja arī spilventiņus, Push-up efektam.

Kas ir ar mūsdienu krūšturiem? Tie tiek izgatavoti no visdažādākajiem audumiem, materiāliem, visdažādākajās krāsās, ar izšuvumiem un krūštura modeļiem nav robežu! Lūk neliels ieskats, kas parāda krūštura daudzveidīgos modeļus un tas vēl nav viss!

axami_v-5501

StarStyle ®

axami_v-5841

StarStyle ®

axami_v-5770

StarStyle ®

axami_v-5951

StarStyle ®

axami_v-5541

StarStyle ®

axami_v-5920

StarStyle ®

axami_v-6111

StarStyle ®

axami_v-5561

StarStyle ®

Axami zīmola sieviešu apakšveļa radīta īpašai sievietei, kas tiecas pēc pilnības. AXAMI apakšveļas kolekcija apbur ar saviem izšuvumiem, piesātinātajiem toņiem un dizainu. Tas ir valdzinošs piedāvājums, kura galvenās īpašības – tā ir izsmalcinātība un elegance. Kolekcijā ietilpst: Push-up krūšturi, apakšbikses un šorti, jostas, korsetes. Lai attaisnotu radošu sieviešu cerības, tiek izveidotas drosmīgas, seksīgas un tai pat laikā izsmalcinātas un elegantas kolekcijas. Pildot sieviešu vēlmes, Axami piedāvā izsmalcinātu un neatkārtojamu apakšveļu. Domājot par klientiem, kompānija seko līdzi jaunākajām modes tendencēm, piedalās izstādēs Parīzē un Lionā. Kompānijas dizaineri veido unikālas kolekcijas, veltot uzmanību detaļām, sarežģītai apdarei, rotājumiem no kārdinošām mežģīnēm, kas tiek importēti no Itālijas, Spānijas, Francijas un Šveices.

Visus attēlā redzamos modeļus vari iegādāties sieviešu apģērbu un apakšveļas interneta veikalā StarStyle.lv

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!