Smiltsērkšķu eļļa sejas kopšanai

Smiltsērkšķu eļļa sejas kopšanai piemērota taukainai ādai, kā arī sausai un vīstošai ādai. Bez tam, tas ir labs pamats dažādām maskām, kuras var pagatavot mājas apstākļos.

Smiltsērkšķu eļļa

Smiltsērkšķu eļļa ir bagāta ar vitamīniem un vērtīgām vielām. Tās sastāvā ir A vitamīns, kas atbild par ādas mitrināšanu un elastību, E vitamīns ar atjaunojošu iedarbību, C vitamīns, kas veicina tonusa un ādas tvirtuma paaugstināšanos, kā arī ne mazāk svarīgi vitamīni: B, K, P.

Izņemot iepriekš minēto, vēl smiltsērkšķu eļļas sastāvā ir karotīni, karotinoīdi, steroli, tokoferoli, taukskābes.

Smiltsērkšķu eļļas izmantošana sejas kopšanai ir efektīvs līdzeklis, ja Jums ir grumbas, jo tā veicina ne pārāk dziļu līniju izlīdzināšanos, kā arī ādas elastīguma paaugstināšanos.

Pateicoties savam mīkstinošajam un mitrinošajam efektam, šī eļļa var palīdzēt novērst pirmo novecošanās pazīmju parādīšanos pat sausai ādai, kurai ir tendence uz lobīšanos.

Sievietēm, kurām ir ādas pigmentācijas problēmas, smiltsērkšķu eļļa būs ļoti noderīga. Ar to var iesmērēt ādu ap acīm, nostiprināt skropstas.

Smiltsērkšķu eļļa sejas kopšanai: lietošanas pamācība

Par cik smiltsērkšķu eļļas sastāvā ir liels karotīna daudzums, kas mazina ādas aizsargbarjeru, tad ieteicams izmantot sejas kopšanai eļļu atšķaidītā veidā un tikai tādu, kas iegūta, pielietojot auksto spiešanas metodi. Tīrā veidā eļļa būs lieliski piemērota pigmenta plankumu, vasaras raibumu, kā arī sasprēgājušu lūpu iesmērēšanai.

Ādai ar aknes un piņņu problēmām smiltsērkšķu eļļu labāk lietot kopā ar krēmu. Lai to paveiktu, pievienojiet eļļu savam kosmētikas līdzeklim un lietojiet to katru dienu, vai arī uzpiliniet krēma porcijai pirms tā uzklāšanas uz sejas.

Smiltsērkšķu eļļu ieteicams likt klāt mājas pagatavotām sejas maskām, kas sastāv no dabīgiem ingredientiem. Piemēram, Jūs varat pagatavot mitrinošu masku sausai sejas ādai, paņemot 1 olas dzeltenumu un pievienojot tam klāt tējkaroti smiltsērkšķu eļļu un smiltsērkšķu sulu.

Iegūto maisījumu uzklājiet uz sejas un turiet 20 minūtes, pēc tam nomazgājiet to ar siltu ūdeni. Šajā maskā smiltsērkšķu sulu var aizstāt ar ābolu, apelsīnu vai mandarīnu sulu.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!