Smaržas ar zāles aromātu – zāles pret stresu

Parfimērijā zāles aromāts tiek izmantots samērā bieži. Nemainīgs koksnes kompozīciju komponents ir vetīvers – zāle, kas piešķir parfīmam svaigu aromātu. Zāle ziedu kompozīcijās tiek izmantota tāpēc, lai atsvaidzinātu piesātināto ziedu aromātu. Visiem labi zināms, ka zāļu aromāti labvēlīgi ietekmē psihi, palīdz sakārtot domas, nomierināt nervus, kā arī tie uzlabo atmiņu un uzlabo darbaspējas.

zaļa zāle

Īpašu, spilgtu un svaigu aromātu smaržām piešķir piparmētra. Bet mūsdienu parfimērijā populārais smaržīga siena, svaigas zāles un meža aromāts mazina saspringumu un nervozitāti, dāvā mieru un laimes sajūtu.

Jūs nekad neatradīsiet divus vienādus zāles aromātus. Vienos jūtama zaļās tējas nots, bet citos – bambuss, zāle, meža svaigums.

Pateicoties zāles aromātam, Jūs jūtat nomierinošu dabas tuvumu pat tad, ja Jūs atrodaties lielpilsētas centrā. Var pat teikt, ka zāles aromāts – tas ir viens no visuniversālākajiem parfimērijas komponentiem, jo tas vienlīdz labi iederas gan vīriešu, gan arī sieviešu aromātu kompozīcijās.

Hermes Un Jardin sur le Nil

Hermes Un Jardin sur le Nil – radīja dizaineri, iespaidojoties no kontrastiem bagātās Āfrikas kontinenta dabas. Šī aromāta pamatā – zaļais mango, kam piesātinātību un sulīgumu piešķir lotosa ziedu, greipfrūta, meldru un vīraka aromāts. Aromatizētas niedres piešķir aromātam asumu un atvēsinošu svaigumu. Šo kompozīciju papildina koksnes ekstrakts ar šipra un vīraka notīm.

Lacoste Touch of Spring

Lacoste Touch of Spring aromāts paredzēts spilgtai, vieglai un enerģiskai sievietei, kura iemieso pavasara siltumu un gaismu. Enerģētiskais ūdens nošu kokteilis ideāli harmonē ar dzīvīgajām ajovas ziedu notīm. Sirds notis – Amazones ūdensrozes un liliju svaigums. Savukārt izskaņā pavedinošo sandalkoka un muskusa akordu sajaukums piešķir aromātam patīkamu maigumu.

Versace Essence Exciting

Maigais svaigums, kas piepildīts ar zaļumu nošu buķeti, caurvijas ar vieglu vēja plūsmu un jauno asnu aromātu. Šis parfīms bāzējas uz Dominikāņu greipfrūta, zaļo lapu, persika, frēzijas, siltā muskusa un valdzinošā ciedra notīm.

Carolina Herrera 212 Men

Tas ir svaigs aromāts ar vīriešu aromātam netradicionālām ziedu notīm, kas nepadara tās mazāk vīrišķīgas. Cēls, inovatīvs, elegants, maigs, bet tai pat laikā arī ļoti juteklisks aromāts. Iedvesmojoties no Ņujorkas dzīves ritma, Carolina Herrera 212 Men ir mūsdienu stila iemiesojums. Vieglās un vēsās citrusaugļu notis ielūdz mūs aizraujošā ceļojumā pa aromāta notīm. Šis aromāts ir ļoti pretrunīgs. Vēsie, sulīgie zaļo lapu, svaigi nopļautas zāles aromāti mierīgi sadzīvo līdzās dziļām koksnes notīm. Bet šī aromāta izskaņā ir saldeno garšaugu notis – muskuss, kas vilina, pavedinot ar savu neparasto seksualitāti.

Cacharel Amour Pour Homme Sunshine

Šis vīriešu parfīms pieskaitāms zāļu un augļu aromātiem. Cacharel Amour Pour Homme Sunshine

dāvā nebeidzamas baudas un atsvaidzinošu sajūtu, ko sniedz bazilika un ledus tējas vēsuma plūsma. Šis aromāts atsvaidzina ādu, gluži kā jūras viļņi, kas apskalo krastmalu. Šajā aromātā lieliski savijušies kopā vīrišķība un enerģiskums, harmonijas, atpūtas un miera sajūta.

Smaržām ar zāles aromātu piemīt ne tikai atveseļojošs efekts, bet tās arī lieliski piemērotas jebkuram tēlam un ar savu neuzbāzīgo aromātu spēj radīt pacilātu garastāvokli. Jo sevišķi patīkami lietot šādus aromātus pavasarī un vasarā, kad nav ne mazākās vēlēšanās lietot smagnējus aromātus.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!