Smaržas ar svaiguma aromātu

Izsmalcinātās un neuzbāzīgās smaržas ar svaiguma aromātu notīm – tās ir smaržas ar zaļo lapu, koku stumbru un tikko kā nopļautas zāles svaiguma aromātu, kas lieliski savijas kopā ar hiacintes, tējas rozes, rozmarīna, lavandas, priedes un kadiķa aromātiem.

Smaržas ar svaiguma aromātu

Smaržām ar svaiguma aromātu piemīt ne tikai atveseļojošs efekts, bet tās arī ir lieliski piemērotas jebkuram tēlam un ar savu neuzbāzīgo, svaigo aromātu spēj radīt labu garastāvokli ikvienam. Jo sevišķi patīkamas šādas smaržas ir siltā un karstā laikā, kad nav ne mazākās vēlēšanās lietot smagnējus aromātus. Vēl smaržas ar svaiguma aromātu būs lieliski piemērotas jebkurā gadalaikā, jebkurā diennakts laikā un jebkurā vietā.

Šo aromātu pamatā – ekoloģiskas, dabiskas esences un eļļas, lai radītu īpašu atmosfēru mājās. Tie tik tiešām var uzlabot mikroklimatu, palīdzēt atslābināties pēc garas darba dienas, pārvarēt dienas laikā uzkrājušos nogurumu un sapīkumu vai, tieši otrādi, palīdzēs noskaņoties darbam. Daudzi parfimēri cenšas pielāgot parfīma aromātu sievietes raksturam, matu sakārtojumam un matu krāsai. Svaigie aromāti piestāv maigām blondīnēm. Tas lieliski piestāv viņu gaišajam tēlam. Svaigās smaržas piešķir tām papildus jutekliskumu un harmoniju.

Davidoff Cool Water Wave

Davidoff Cool Water Wave – tas ir juteklisks svaiguma vilnis, kas domāts mūsdienīgām, par sevi pārliecinātām sievietēm. Noķeriet savu vilni ar šo lielisko aromātu! Šīs parfimērijas kompozīcijas pamata notis – arbūzs, mango, pasiflora, guava, frēzija, peonija, rozā pipari, koksne, muskuss, ambra.

Escada Into the Blue

Escada Into the Blue – spilgts, viegls un svaigs aromāts. Šim ziedu aromātam raksturīgs nebeidzams svaigums. Šī aromāta aura spēj izšķīdināt visas negatīvās emocijas, tai pat laikā piešķirot pozitīvas notis. Escada Into the Blue ļauj šī aromāta īpašniecei novērtēt no jauna mums apkārt esošās pasaules skaistumu. Šim parfīmam atliek tikai pieskarties Jūsu ādai, kā tajā pat brīdī tas ieskaus Jūs savos apskāvienos, kā arī pamodinās fantastisku dzīvesprieku.

L’Eau Par Kenzo pour femme

L’Eau Par Kenzo pour femme – svaigais ziedu aromāts piedāvā brīnišķīgu kvalitatīvu aromātu sajaukumu. Šis vieglais un maigais aromāts neatstās vienaldzīgu nevienu sievieti. Šīs kompozīcijas galvenās notis – lotoss, muskuss, citrusaugļi, ceriņi, persiki, piparmētra, maigā lilija.

L’Eau Par Kenzo

L’Eau Par Kenzo Homme – šis aromāts domāts vīriešiem. Kompozīcijā iekļautas eksotiskā apelsīna notis, pipari, baltais lotoss, kas simbolizē filozofisku gudrību un mūžīgu dzīvību. Izskaņā – baltais muskuss savienojas ar zaļajiem pipariem. Šis svaigais aromāts patiks mūsdienīgam vīrietim ar aktīvu dzīves pozīciju.

Bvigari Aqva Marine

Bvigari Aqva Marine – jauns valdzinošs aromāts. Tas pārsteigs Jūs ar savu svaigumu, padarot Jūs par daļu no dabas. Šis aromāts ļaus Jums nokļūt valdzinošajā dabas pasaulē ar kristāldzidriem upju un ezeru ūdeņiem. Bvigari Aqva Marine smaržas paredzētas jauniem, pārliecinātiem par sevi, izlēmīgiem vīriešiem. Flakonam ir interesanta ieapaļa forma, zaļas krāsas flakons un pelēks vāciņš. Tipisks dienas aromāts. Pieskaitāms svaigu citrusaugļu aromātiem. Galvenās aromāta notis – neroli, greipfrūts, sidrs.

Carolina Herrera „Aqua”

Carolina Herrera „Aqua” – tas ir svaigs muskusa aromāts, kas dāvā dzīvespriecīgu un enerģijas pārpilnu sajūtu. Šis aromāts ir noslēpumains un daudzpusīgs, gluži tāpat, kā tā īpašnieks. Carolina Herrera „Aqua” ir spēcīgs – gluži kā jūras vējš, noslēpumains – gluži kā Klusā okeāna ūdeņi, dziļš – gluži kā vēss meža ezers. Šis vīrietis apburs ar savu skatienu un savaldzinās ar savu aromātu visas sev apkārt esošās sievietes.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!