Smaržas ar feromoniem

Gaisīgais, netveramais aromāts, kas piemīt cilvēka ķermenim, spēj padarīt tā īpašnieku par kvēlas mīlestības un nebeidzamas kaisles objektu. Bet par patīkamajām emocijām, saviļņojumu, uzbudinājumu un seksuālo tieksmi atbild feromoni.

Smaržas ar feromoniem

Feromoni (tulkojumā no grieķu valodas Fero – nest, hormao – aicinājums) – tās ir bioloģiski aktīvās vielas – atraktanti, kurus izstrādā ekzokrīnie dziedzeri, kā arī īpašas organisma šūnas. Tos izdala īpaši dziedzeri, kas atrodas tieši zem cilvēka ādas.

Feromoni – tas ir labākais, ko šodien var piedāvāt mūsdienu zinātne, lai satuvinātu dzimumus, harmonizētu visu vecumu un sociālo slāņu vīrieša un sievietes attiecības. Tomēr feromoniem ir ļoti gaisīga substance, kas viegli nomazgājas ar ūdeni, tāpēc tos uztvert var tikai no pavisam neliela attāluma vai apskaišanās laikā. Feromona atklājums pamudināja parfimērus izgatavot īpašas vīriešu un sieviešu intīmās smaržas, kas neizbēgami pievelk partneri.

Parfimērijas lietošana nekā neietekmē feromonu iedarbību. Aromāts, kas iekļauts smaržu sastāvā netraucē uztvert parfimēriju, bet smaržas neizjauc feromonu ietekmi, kas darbojas zemapziņas līmenī.

Pavasarī un vasarā gaisā virmo kaut kas netverams, tas, kas sagroza galvu visiem bez izņēmuma.

Mīlestības aromāts tik tiešām eksistē! Ziemā kaisles aromāti slēpjas zem apģērba, un tikai pavasarī un vasarā tie, beidzot, izlaužas ārā. Vēl feromoniem piemīt nomierinoša iedarbība, kas dāvā laimes un harmonijas sajūtu, kā arī atbrīvo no depresijas.

Image: Ambro / FreeDigitalPhotos.net

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!