Smaržas ar Augļu Aromātu

Šī ir vissaldākā parfimērijas grupa. Augļu notis bieži vien veido aromāta pamata kompozīciju. Smaržas ar augļu aromātu vienmēr ir ļoti apburošas, gluži tāpat kā visas šo smaržu lietotājas. Augļu aromāti parfimērijā tiek izmantoti, lai piešķirtu piesātinātiem aromātiem vieglumu un svaigumu.

Smaržas ar Augļu Aromātu

Dzirksteļojošais un krāsainais augļu kokteilis, kuru veido ābols, aprikoze, mandarīns, bergamots, neroli, ananāss un papaija, piešķir jebkuram aromātam zināmu burvību un svaigumu. Augļu aromāti – tās ir svaigas un galvu reibinošas notis.

Dior Addict Shine

Dior Addict Shine – tas ir augļu-ziedu aromāts, kas domāts spilgtām un pārliecinātām par sevi sievietēm. Galvenās aromāta notis – avenes, gardēnija, koksne. Šis aromāts lieliski piestāvēs jaunai, jautrai un noslēpumainai meitenei.

Addict Shine – tas ir aromāts, kas noteikti izcels Jūsu individualitāti. Sākuma notis – citrusaugļi, bet sirds notis – avenes.

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious. Sulīgs zaļais ābols – jaunības, pievilcības un kārdinājuma simbols. Izņemot visu iepriekš minēto, zaļais ābols ir Ņujorkas simbols.

Apburošs ziedu-augļu aromāts. Galvenās notis – ābols, maijpuķītes, kazrozes, magnolijas un rozes. Šai kompozīcijai dinamiku un svaigumu piešķir gurķu un greipfrūtu notis. Izskaņā – ambra un koksnes notis.

Lancome Tropiques

Lancome Tropiques – vasarīgs un sievišķīgs aromāts. Šis aromāts aiznesīs Jūs uz pasakaino tropu paradīzi, kur visu gadu spīd saule, dzeltenās smiltis glāsta vēsās jūras viļņi, bet gaisā virmo pievilcīgs un romantisks eksotisko ziedu un augļu aromāts. Šīs spilgtās un dzirksteļojošās parfimērijas kompozīcijas sākuma notis – dzērvenes un avenes. Sirds notis – mango, jasmīns un upenes, savukārt izskaņā – vaniļa, tonkas pupiņas un sandalkoks.

Moschino Funny!

Moschino Funny – tas ir garšīgs, dzirksteļojošs, uzmundrinošs, pārdrošs, spilgts un kaislīgs augļu-ziedu aromāts, kuru izveidojuši Givaudan parfimēri. Šis aromāts paredzēts jaunām sievietēm. Klasiskās formas flakons ievietots nebēdnīgā zilās krāsas kārbiņā, kas izrotāta ar sirsniņām. Ziedu notis lieliski papildina augļu akcenti, kas izveido šarmantu un maigu auru.

Smaržas ar augļu aromātu būs vienlīdz labi piemērotas gan sievietēm, gan arī pavisam jaunām meitenēm.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!