Šķīries vīrietis: „viegls medījums” vai „cietais rieksts”?

Uzreiz pēc šķiršanās vīrietis kļūst par „gardu kumosu” līgavu vidū. Tomēr katrai līgavai vajadzētu kārtīgi padomāt, iekams izvēlēties sev par līgavaini šķirtu vīrieti. Bieži vien partneri ienes jaunajās attiecībās vecās ģimenes dzīves scenāriju, kura beidzās ar krahu. Kas jāņem vērā iepazīstoties ar šķirtu vīrieti?

skiries vīrietis

Pirmās šķiršanās iemesls

Jums noteikti jānoskaidro iepriekšējo laulību šķiršanas iemeslus, tomēr šim jautājumam jāpieiet ļoti delikāti. Pastāv vīriešu kategorija, kuri ar lielāko prieku stāsta par savām iepriekšējām sievām – ļaunuma iemiesojumiem, nevīžīgām, nekārtīgām un izlaidīgām būtnēm. Ar tādiem vīriešiem jābūt ļoti uzmanīgai, jo Jūs varat būt nākamā šajā sarakstā. Savukārt tad, ja vīrietis „tur marku” un sīki nestāsta par šķiršanās iemeslu, tad varat pavaicāt to viņa kolēģiem, draugiem, radiniekiem, lai noskaidrotu, kā patiesībā viss bija. Tomēr kāda konkrēta cilvēka viedoklis nespēs pilnībā atklāt patiesību, jo cilvēki ir ļoti subjektīvi. Labāk, ja tā būs vairāku cilvēku versija.

Par trauksmes signālu kalpo ilgas un nostalģiskas sarunas un atmiņas par bijušo dzīvesbiedri, par iepriekšējo dzīvi. Tas liecina par to, ka vīrietis vēl nav gatavs jaunām attiecībām, jo viņš nav ticis galā ar šķiršanās radītajām sekām. Ja vīrietis paziņo, ka viņš sāk jaunu dzīvi, izsvītrojot no savas dzīves bijušo sievu un bērnus, laiks celt trauksmi: no sievas var šķirties, bet no bērniem – nekad. Tas ir bezatbildīgs un nenobriedis cilvēks, kurš nav gatavs jaunām attiecībām, jo jaunā sieva un bērni pēc kāda laika viņam vairs nebūs vajadzīgi.

„Tu man esi viena”

„Vienīgās un neatkārtojamās” sievietes ilūzijā dzīvo daudzas sievietes, kuras uzsāk attiecības ar šķirtu vīrieti. Gadījumi, kad vīrietis uzreiz pēc šķiršanās no vienas sievietes steidzas slēgt laulību ar citu sievieti, ir ļoti reti, ja vien par šķiršanās iemeslu nekalpoja jauna kaislīga mīlestība. Bieži vien tikko kā šķīries vīrietis steidz mainīt vienu sievieti pēc otras, tādējādi cenšoties apmierināt seksuālo izsalkumu, pierādīt sev un draugiem to, cik viņš ir labs. Par otru biežu partneru maiņas cēloni varētu kalpot mēģinājums aizpildīt dvēselisko tukšumu pēc šķiršanās.

Šādā gadījumā labāk pagaidīt, kamēr viņam šāds dzīvesveids apniks un viņš pats apzināti dosies meklēt sev nākamo sievu. Tiesa, šādā gadījumā daudz prasmīgāka sāncense var iegūt šo „vieglo medījumu”. Ielāgojiet, vienmēr pastāv sīva konkurence, tāpēc nezaudējiet modrību!

„Cietais rieksts”

Pēc statistikas datiem apmēram 70% vīriešu pēc šķiršanās apprecas tuvāko 5 gadu laikā, pie kam, viņi nenožēlo par iepriekšējo attiecību iziršanu, kaut gan lielākā daļa uzskata, ka pirmā sieva bija visskaistākā, vislabākā un gudrākā. Šādā gadījumā velti netērējiet laiku, jo Jums nekad neizdosies kļūt līdzīgai viņa iepriekšējai sievai, labāk saglabājiet savu pašcieņu un individualitāti. Sacensties ar viņa iepriekšējām sievietēm ir muļķīgi un bezjēdzīgi. Ja viņš Jūs ir izvēlējies, tas nozīmē, ka Jūs esat „iekarojusi” viņa sirdi.

Vēl nevajadzētu mēģināt censties pārtaisīt šķirtu vīrieti. Ja par šķiršanās iemeslu kalpoja viņa kaitīgie ieradumi, un pirmai sievai neizdevās viņu no tiem atradināt, tad diezin vai tas izdosies kādai citai, ja vien viņš pats negribēs sākt jaunu dzīvi. Nevar izlabot tirānu, mačo, skopuli, izšķērdētāju, alkoholiķi vai sadistu. Nav vērts uz šādu vīrieti tērēt savu dārgo laiku, jo viņa kaitīgie ieradumi kalpoja par iepriekšējo attiecību iziršanas cēloni. Sieviete, kas uzkrauj sev viņa neatrisinātās problēmas, kļūst par savu ambīciju ķīlnieci. Milzīga vainas sajūta un tirānisks darbs diezin vai būs piemērota balva, kuru viņa sagaida no jaunajām attiecībām.

Šķīries vīrietis – tā nav nedz „brāķēta prece”, nedz „viegls medījums”, nedz arī „ciets rieksts” ar kaudzi neatrisinātām problēmām. Diemžēl daudzi pāri šķiras, tāpēc, pilnīgi iespējams, ka agrāk vai vēlāk katra sieviete var satikt tādu vīrieti. Tikai nemeklējiet ideālu vīrieti, jo Jūs tādu neatradīsiet. Katram cilvēkam nepieciešama sava pieeja. Ja vīrietis ir šķīries no sievas tāpēc, ka viņš ir darbaholiķis, tad tas nozīmē, ka jaunajai sievai būs vairāk laika, kā arī būs iespēja kļūt patstāvīgākai un vairāk veltīt laika sev un bērniem.

< Iepriek??jais raksts
Sievietes seksuālā etiķete
N?kamais raksts >
Kā viņš Tevi apskauj?
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!