Skaistas un modernas izlaiduma kleitas

No vienas puses izlaiduma vakars skolā vai augstskolā – tas ir oficiāls pasākums, kas veltīts tik nozīmīgam notikumam kā mācību beigas. Bet no otras puses – tā ir balle, kur visi līksmo un dejo, kontaktējas un iepazīstas. Ballē pieņemts izvēlēties balles Karali un Karalieni, tāpēc katra meitene sapņo par tādu balles tērpu, kas ne tikai atbildīs šim svinīgajam brīdim, bet arī būs sevišķi skaists un neatkārtojams, svinīgs un skaists.

Skaistas un modernas izlaiduma kleitas

Tērpa izvēle sākas labu laiku pirms izlaiduma balles. Jums jāveltī laiku tam, lai pašķirstītu modes žurnālus vai apskatītu dažādus katalogus internetā. Tātad, kādas ir galvenās 2012. gada izlaiduma kleitu modes tendences? Šosezon mode piedāvā visdažādākos variantus:

Tā varētu būt gan klasika – mazā melnā kleita, vai kupla „princešu” kleita, sievišķīga kleita zilos toņos vai seksīga kleita, kas izrotāta ar pērlītēm un spīdumiem. Galvenais izvēlēties kleitu, kas izceltu Jūsu figūras priekšrocības un noslēptu trūkumus. Izlaiduma kleitai jābūt tādai, kas ļautu Jums justies kā īstai balles karalienei.

Lai atrastu atbilstoša izmēra kleitu, izmēriet krūšu, vidukļa un gurnu apkārtmēru. Tad kleitu tik pat kā nevajadzēs koriģēt, vai arī tā būs Jums kā „radīta”, tāpēc to vispār nevajadzēs pielabot.

Papildiniet tērpu ar aksesuāriem – izsmalcināta somiņa, kas izrotāta ar pērlītēm, lieliski papildinās Jūsu izlaiduma kleitu. Izvēloties rotājumus, kā, piemēram, auskari, padomājiet par to, vai tie piestāvēs Jūsu frizūrai. Kleita-futlāris lieliski izcels figūru. Ja Jums ir laba figūra, tad kleita ar dziļu V-veida kakla izgriezumu izskatīsies jo sevišķi efektīgi.

Klasiska izlaiduma kleita ar kupliem svārkiem vai kleita ar dziļu dekoltē, kas piesaista uzmanību kaklam un krūtīm, noslēps platus gurnus, jo izlaiduma kleitā parasti akcentētas tiek atkailinātās ķermeņa daļas vai viduklis. Trauslu figūru labāk izcelt palīdzēs trapeces formas kleita, jo apaļīgākas formas piešķirs svārki ar platāku lejasdaļu.

Savukārt vēderu palīdzēs noslēpt kleita ar korseti vai ar paaugstinātu vidukli. Šāds izlaiduma kleitas griezums izcels krūtis un piesegs vēderu. Neliela auguma meitenes nedrīkst izvēlēties kuplu izlaiduma kleitu. Lai izskatītos garāka, labāk izvēlieties trapeces formas kleitu vai kleitu-futlāri, šāda kleita liks Jums izskatīties vizuāli garākai.

Platu gurnu īpašniecēm labāk izvairīties no augumam piegulošām kleitām, jo tur šāda figūras nepilnības sevišķi uzkrītošas. Labāk izvēlieties izlaiduma kleitu ar kupliem svārkiem un bez lencītēm, arī korsete palīdzēs padarīt Jūsu gurnus vizuāli šaurākus.

Izlaiduma kleita ar caurspīdīgām mežģīņu rokām vai ar īsām rokām piestāvēs apaļīgu vai lielu roku īpašniecei. Kaklarotas palīdzēs novērst uzmanību no apaļīgām rokām.

Šīs sezonas modes tendence – izlaiduma kleita japāņu vai ķīniešu stilā, kas izrotāta ar eksotisku zīmējumu vai izšuvumu. Dziļš izgriezums, atkailināta mugura un augumam piegulošs modelis lieliski izcels jebkuras skaistules augumu. Vēl šogad modē ir izlaiduma kleitas grieķu tunikas stilā ar paaugstinātu vidukli. Šādas izlaiduma kleitas izskatās ļoti eleganti un sentimentāli.

Aktuāls ir arī retro stils – izlaiduma kleitas pagājušā gadsimta 50-to un 60-to gadu stilā. Šādā izlaiduma kleitā meitene izskatīsies daudz tiklāka un tai pat laikā jutekliskāka. Kupli svārki un šaura augšdaļa – tāds ir pagājušā gadsimta 50-to gadu stils. Starp citu, Jūs varat nepirkt kleitu, bet gan atsevišķi augšdaļu un kuplus svārkus.

Šosezon mode ir tik demokrātiska, ka Jūs varat izvēlēties izlaiduma kleitu savā iecienītākajā krāsā. Jūs varat izvēlēties vienkrāsainu audumu, gan arī skaistu ziedu rakstu. Šosezon jo sevišķi aktuāli ir miesas krāsas toņi, zeltīta un violeta krāsa. Stilīgi izskatīsies melnu mežģīņu, atlasa vai caurspīdīga šifona detaļas.

Ieteicams izvēlēties sekojošus audumus: muslīns, atlass, zīds, šifons, jo šie audumi lieliski drapē figūru. Kokvilna, āda vai džinsa materiāli šosezon nav aktuāli.

Ceram, ka Jums nebūs grūti izvēlēties savam figūras tipam atbilstošu izlaiduma kleitu.

Novēlam Jums kļūt par izlaiduma balles karalieni visskaistākā un modernākā kleitā!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!