Sindijas Kraufordes ideālās figūras noslēpumi

Sindijas Kraufordes vārds ir zināms gandrīz visiem. Kā gan citādi, jo šīs top-modele ir sievišķības un skaistuma ideāls. Neskatoties uz to, ka viņai ir nedaudz pāri 40, viņa izskatās vienkārši fantastiski.


Viņas dievišķīgo figūru pielūdz daudzi vīrieši, tieši tāpēc daudzas sievietes visā pasaulē vēlas viņai līdzināties. Sindija Krauforde bieži vien redzama uz dažādu populāru žurnālu vākiem. Viņa ir viena no spilgtākajām modeļu biznesa zvaigznēm.

Kā gan Sindijai izdodas tik lieliski izskatīties?  Viņa velta lielu uzmanību pareizam uzturam, kā arī veselīgam dzīvesveidam.

Vienā no savām intervijām Sindija pastāstīja par savas ideālās figūras noslēpumiem.  Ko Sindija Krauforde iesaka darīt, lai Jūs būtu tik pat lieliskā formā kā viņa?

Noslēpums Nr.1 – Pilnvērtīgs miegs

Pēc viņas domām, pilnvērtīgs miegs – tas ir vislabākais veselības un skaistuma avots. Miega laikā organisms atpūšas, uzkrāj spēkus un atjaunojas. Miega trūkums var negatīvi ietekmēt garastāvokli, kā arī neizgulēšanās gadījumā Jums var parādīties tumši loki zem acīm.

Ja cilvēks nav izgulējies, tad viņam ir bāla sejas krāsa, kā arī var parādīties izsitumi uz sejas. Zinātnieki ir konstatējuši, ka tam, lai cilvēks būtu labi izgulējies un pilnvērtīgi atpūties, viņam kā minimums jāguļ 7 stundas. Lai cilvēks labi izskatītos, jādodas gulēt ne vēlāk, kā plkst. 23:00.

Noslēpums Nr. 2 – Centieties nedusmoties

Lai to īstenotu, Sindija iesaka, vispirms, ievērot punktu Nr.1.

Viegla aizkaitināmība varētu būt saistīta ar vitamīnu trūkumu. Uzveikt stresu palīdzēs vitamīns В6. Tomēr pirms vitamīnu lietošanas labāk būtu konsultēties ar savu ģimenes ārstu.

Noslēpums Nr. 3 – Dzeriet vairāk šķidruma

Pie kam, ne tikai jāizdzer nepieciešamo ūdens daudzumu dienā, bet arī jāsmidzina ūdeni (termālo vai vismaz minerālūdeni) uz sejas ādas.

Noslēpums Nr. 4 – Uzturs

Liela nozīme, lai saglabātu lielisku ārējo izskatu un figūru, ir pareizam uzturam. Sindija iesaka ēst bieži, bet nelielās porcijās.

Tādu ēšanas režīmu viņai ieteica dietologs un šo programmu viņa ievēro jau daudzus gadus. Par savas sejas un ķermeņa skaistuma noslēpumu top-modele uzskata regulāru ēšanu, kā arī atteikšanos no smēķēšanas. Sindija Krauforde ir veselīga uztura piekritēja. Viņas ēdienkartē 40% veido ogļhidrāti, 30 % tauki un  30 % olbaltumvielas.

Noslēpums Nr. 5 – Nodarbošanās ar aerobiku

Top-modele ir izlaidusi vairākas sporta programmas, kuras joprojām ir ļoti populāras. Tā, piemēram, 1992. gadā tika izlaista video filma „Ideālas figūras noslēpums”; bet 1995. gadā – „Kā kļūt ideālai”. 2000. gadā viņa izstrādāja īpašu vingrinājumu kompleksu, kas paredzēts figūras atjaunošanai pēc grūtniecības un dzemdībām „Jaunā dimensija”.

Pagājušā gadsimta 80-to gadu sākumā viņa uzņēmās divās video filmās.

Sindija Krauforde cenšas dažādot sporta nodarbības. Vēl viņa nodarbojas ar dejošanu, kā arī viņai patīk lēkāt ar bērniem pa batutu.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!