Sievietes seksuālā etiķete

Pirmā tuvība ar vienādiem panākumiem var kļūt gan par satriecošāko notikumu dzīvē, gan arī par briesmīgu izgāšanos. Kā uzvesties, lai Jums un Jūsu izredzētajam pēc pirmās tuvības paliktu tikai patīkamas atmiņas?

Sievietes seksuālā etiķete

Cik tālu vajadzētu iet pirmajā randiņā?

Lēmumu jāpieņem Jums pašai. Pats galvenais – nedarīt to, par ko vēlāk nāksies nožēlot.

Meli ir savaldzināšanas taktikas sastāvdaļa. Pēc viena angļu žurnāla veiktās aptaujas rezultātiem, 34% neprecēti vīrieši un 10% sievietes atzinās, ka melojuši, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Vienīgā Jūsu aizsardzība – tas ir prezervatīvs, bet viss pārējais – tikai tukši vārdi.

Kā labāk uzsākt sarunu ar vīrieti par prezervatīvu?

Jāizvēlas piemērotu brīdi – piemēram, kad viņš izģērbsies. Korekti un pārliecinoši izklausīsies frāze „Mums vajadzīgs prezervatīvs”. Partnera atteikšanos jāuzskata par netaktisku rīcību, tāpēc, tad, ja Jūs izlemjat riskēt, tad tā ir Jūsu pašas vaina.

Vai mīļākajam jāstāsta par savu seksuālo pieredzi?

Protams, partnerim to vajadzētu zināt. Bet tas nenozīmē, ka pēc pirmā viņa pieprasījuma Jums jāsniedz pilnu atskaiti par savām mīlas dēkām. Īsāk sakot, pastāstiet viņam par sevi to, ko pati vēlētos uzzināt par viņu. Vai vajadzētu simulēt orgasmu? Sievietes samērā bieži izliekas, lai nesarūgtinātu partneri.

Godīgums intīmajās attiecībās – tas ir laimīga pāra panākumu pamats. Ja Jūs kaut kas neapmierina gultā, tad nekautrējieties un pasakiet viņam taisnību. Neslēpiet, ja Jūs tik tiešām gūstat baudu – partneri tas tikai vēl vairāk uzbudinās.

Kā labāk izkļūt no situācijas, kad partnerim nav erekcijas, vai arī viņš to ātri zaudē?

Galvenais – neņemt šo neveiksmi pārāk tuvu pie sirds. Vislabākā taktika – tūlīt pat pateikt partnerim, ka sekss – tas ir daudz plašāks jēdziens par vienkāršu dzimumaktu. Pacentieties sasniegt orgasmu, virzot viņa rokas un lūpas kā vēlaties.

Cik ilgi vajadzētu atturēties no seksa ar jaunu partneri mēnešreižu laikā?

Ja izdalījumi ir nelieli, tad varat neatturēties. Jebkurā gadījumā partneri ir jābrīdina, lai viņš lieki neuztrauktos par savu dārgo orgānu, redzot uz tā asinis.

Ko darīt, ja partneris piedāvā paeksperimentēt gultā?

Pirmkārt, novērtējiet viņa uzticību – viņš padalījās ar Jums ar savām visslēptākajām vēlmēm, tāpēc izturieties pret viņu ar cieņu. Otrkārt, ja Jūs piekrītat, tad sekojiet „seksa eksperimentēšanas” noteikumiem: Jums labi jāzina savu partneri, pilnībā viņam jāuzticas, seksam jābūt drošam, neļaujieties šantāžai, iepriekš norunājiet, ka eksperiments tiks pabeigts pēc pirmā Jūsu lūguma.

Kā pašai labāk piedāvāt kaut ko jaunu gultā, ja Jūsu mīļākais ir ļoti konservatīvs?

Vienkāršā latviešu valodā. Ieviešot jauninājumus, galvenais – izrādīt maigumu un taktu. Nevajag viņam laupīt pārliecību par to, ka viņš nevar sagādāt Jums baudu bez visādām smalkām palīgierīcēm. Ja Jūsu piedāvājums viņam nepatiks, tad neuzstājiet. Bet pēc neilga laika atkal atgriezieties pie šīs tēmas.

Kā taktiski pavaicāt vīrietim doties projām uzreiz pēc tuvības?

Viss atkarīgs no mērķa. Ja Jūs nekad vairs nevēlaties viņu redzēt, tad varat viņam iemest džinsu bikses sejā. Savukārt tad, ja Jūs vēlaties arī turpmāk uzturēt ar viņu attiecības, tad maigi noskūpstiet viņu un pavadiet līdz durvīm ar solījumiem, ka noteikti vēlāk piezvanīsiet. Un noteikti piezvaniet.

Kā korekti pateikt partnerim, lai viņš turpina?

Parasti pēc ejakulācijas vīrieša asinīs ieplūst liels serotonīna hormona daudzums, tāpēc viņam nāk miegs. Īsāk sakot, pastāv iespēja piesaistīt viņa uzmanību. Jūs varat turpināt viena – pēc neilga laika viņa patmīlība neļaus viņam palikt malā un viņš sāks aktīvi rīkoties. Nepārstājiet izrādīt maigumu un čukstiet viņam ausī: „Paglāsti mani vēl mazliet”.

Ja Jūsu jaunais paziņa nesper izšķirošo soli pirmais, kā izdarīt to pašai?

Ja Jūs esat drosmīga, tad sakiet tieši: „Es Tevi ļoti gribu! Tūlīt!”. Savukārt tad, ja Jūs drīzāk izkritīsiet „cauri zemei”, nekā pateiksiet ko tādu, tad pārejiet uz starptautisko seksa valodu: apsēdieties viņam līdzās, pieglaudieties viņa plecam, paņemiet viņu aiz rokas. Psihologi apgalvo, ka par sevi pārliecinātas sievietes ātrāk sasniedz vēlamo rezultātu. Tomēr, ja vīrietis ir vienaldzīgs pat tad, ja viņam norauj visas drēbes, tad Jūs viņu neinteresējat.

Ja Jums ir vairāki mīļākie, vai tad Jums viņiem jāpaziņo par citu mīļāko eksistenci?

Mūsu bīstamajos laikos Jūsu morālais pienākums ir darīt savam mīļākajam zināmu to, ka viņš Jums nav vienīgais. Kaut gan nav izslēgts, ka pēc šāda paziņojuma Jums nepaliks neviena mīļākā.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!