Sievietes mīļākā krāsa var daudz ko pateikt par viņas raksturu

Psihologi ir noskaidrojuši, ka pastāv zināma sakarība starp sievietes mīļāko krāsu un dažām rakstura iezīmēm. Izrādās, ka apģērba krāsu mēs izvēlamies nevis tāpat vien: vispirms mēs zemapziņā vadāmies pēc mūsu iekšējās pasaules, bet pēc tam – pēc modes žurnālu rekomendācijām.

Sievietes mīļākā krāsa

Pārbaudiet sevi: kādas krāsas apģērbs dominē Jūsu garderobē? Jūsu mīļākā krāsa var daudz ko pastāstīt…

Dāmām, kurām patīk sarkanie toņi, ļoti bieži ir spilgtas, spēcīgas personības ar ekspresīvu raksturu. Mīnusi: sieviete sarkanā tērpā ir ātras dabas, dažreiz – histēriķe, bieži vien viņa ir seksuāli agresīva: viņa flirtē ļoti atklāti, nekavējoties piesaistot vīriešu uzmanību. Viņa provocē apkārtējos uz tūlītēju reakciju, izsakot dzēlīgas piezīmes un kaislīgi žestikulējot. Šāda tipa sievietēm patīk daudz mierīgāki kavalieri: viņas ir līderes, tāpēc viņas nevar paciest otru līderi sev līdzās. Viņas vīrietim jābūt maigam, bet pietiekami pārliecinātam par sevi cilvēkam. Tāds vīrietis ļaus sievietei sajusties kā manipulatorei, kaut gan patiesībā, viņš pats kontrolēs attiecības.

Ja Jums patīk zilā krāsa – tad Jūs esat mierīgāka par Tibetas mūku. Indigo, gaiši zilā, spilgti zila krāsa – šie toņi patīk harmoniskām būtnēm, ar nobriedušu dvēseli. Starp citu, ja Jūs nokrāsosiet savas istabas sienas zilos toņos, tad ar laiku Jūs pamanīsiet, ka kļūstat arvien mierīgāka, atrodoties četrās sienās. Sieviete zilā kleitā vienmēr tieksies uz nopietnām attiecībām, kur nav vietas konfliktiem un skandāliem. Parasti debess zilo toņu cienītājas izvēlas par sevi vecākus vīriešus. Viņam jābūt tik pat mierīgam, vai vismaz tik pat piekāpīgam. Ja vīrietis demonstrēs jebkāda veida agresiju, tad viņš automātiski nepatiks tādai sievietei.

Dzeltenā krāsa raksturo mērķtiecīgas un pašpārliecinātas karjeristes. Viņas ir ambiciozas un ļoti mērķtiecīgas, tomēr viņas laiku pa laikam „iekrīt” bērnībā: sadzīves rakstura problēmas, kas nav saistītas ar darbu (mīlestība, sadzīve, ģimene), padara viņas par maigām un naivām būtnēm. Jūs droši vien esat satikusi nopietnu biznesa lēdiju, kura spriež kā skolniece, ja runa ir par romantiku.

Tādām dāmām patīk jautri vīrieši, kuriem nav nekādu aizspriedumu, jo viņas neapgrūtina sevi ar mūsdienu dzīves nastu: viņas strādā un atpūšas spontāni, nekaļ nākotnes plānus, vienvārdsakot, dzīvo tikai šodienai.

Savukārt violeto krāsu dievina aktrises. Visaukstākā un vissiltākās violetās krāsas savienojums patīk koķetām radošām būtnēm, kuras apvij sevi ar noslēpumainības un dramatisma auru. Viņas māk radīt iespaidu, tāpēc var vienā mirklī iekarot jebkura cilvēka uzmanību, pateicoties savai nestandarta domāšanai. Violetās krāsas cienītājas bieži vien izvēlas radošas profesijas: māksliniece, mūziķe, dziedāja, aktrise. Šādā bohēmiskā gaisotnē viņām bieži vien ceļā pagadās mīļais vīriešu tips: varonis-romantiķis, kurš māk profesionāli flirtēt, filozofiski spriedelēt, tāpēc bieži vien ir „brunču mednieks” (ar kuru violetās krāsas cienītāja mīl sacensties flirtēšanas un pavedināšanas jomā).

Tās sievietes, kuras izvēlas zaļos toņus – no salātzaļās krāsas līdz haki, ir ļoti cēlas un mīl visu idealizēt. Viņas ir godkārīgas un ļoti prasīgas pret līdzcilvēkiem. Studiju un skolas gados viņas ir visdažādāko apvienību līderes, kā arī apaļas teicamnieces. Sieviete zaļā kostīmā nekad nesatiksies ar nelieti: viņai vissvarīgākās ir sava izredzētā cilvēciskās īpašības, tādas, kā, piemēram, labestība un vīrišķība, nevis materiālais stāvoklis vai ārējais izskats. Tiesa, viņa ilgi un uzstājīgi interesēsies par sava izredzētā ģimeni: kādi ir viņa vecāki? Ar ko viņi nodarbojas?

Oranžo, persiku un rudo krāso iecienījušas brīvdomātājas. Viņas ir spontānas, jautras un bezrūpīgas. Viņas nekad nav skumjas: bieži vien šādas dāmas ir nelabojamas optimistes. Bez tam, apelsīna krāsas cienītājas bieži vien mīl brīvas attiecības. Tāpēc viņas bieži vien maina partnerus. Persika krāsa – tā ir viserotiskākā krāsa: tā atkārto kailas ādas toni. Ja sievietei patīk tieši šī krāsa, tad tas nozīmē, ka erotikai viņas dzīvē ir ļoti liela nozīme. Vīriešus viņa izvēlas pēc sekojoša principa: ja viņš ir gatavs vieglām, nepiespiestām un spontānām attiecībām, ir gatavs aizvest viņu nakts vidū uz citu pilsētu, vai aizmirstot par visiem plāniem, līksmot līdz pašam rītam – tad šāds vīrietis noteikti iekaros viņu.

Melnā krāsa – drūma, stingra, seksīga krāsa. Šī krāsa patīk intelektuālām sievietēm. Viņām raksturīga iekšējā nonkonformisma sajūta: viņas pat brieduma gados turpina interesēties par visiem aktuālākajiem notikumiem pasaulē, mīl apspriest un kritizēt mūsdienu ekonomiku un politiku. Sieviete melnās drēbēs bieži vien aizraujas ar filozofiju, teoloģiju un kultūru. Viņai patīk daudz lasīt. Tiesa, ja dāma regulāri nēsā melnu apģērbu, tad tas bieži vien liecina par ieilgušu depresiju. Tādos brīžos viņa arvien vairāk iegrimst sevī un norobežojas no apkārtējiem. Vīrieti viņa vienmēr izvēlas intelektuālajā ziņā sev līdzīgu vīrieti. Viņu visvairāk piesaista vīrieša dvēseles dziļums.

Baltā krāsa – tā ir kaut kā jauna, tīra un neskarta krāsa. Šo krāsu izvēlas vērīgas, bet tai pat laikā kautrīgas būtnes. Neskatoties uz atvērtības un svētku enerģētiku, ko sevī nes šī krāsa, tā raksturīga mazliet noslēgtām un klusām dāmām. Parasti viņas izvēlas nelielu ornamentu uz balta fona – puķes, ģeometriskas figūras, pumpiņas. Tādas sievietes ir ļoti vērīgas. Pie kam, viņas ļoti mātišķi labvēlīgi izturas pret visām cilvēka izpausmēm, tostarp, pret greizsirdību, skaudību un skopumu. Analītiskās spējas nepadara viņas par tiesnešiem, bet tieši pretēji, viņas vienmēr ir gatavas uzklausīt savu tuvinieku bēdu stāstus. Vīriešus piesaista šādas sievietes, jo viņi cer saņemt mātišķo atbalstu. Tomēr viņām patīk tādi kavalieri, kas var parūpēties par viņām un ir gatavi viņas atbalstīt. Viņu attiecības ir likumsakarīgas: vīrietis – tēvs un sieviete – meita, vai otrādi.

Rozā krāsu iecienījušas maigas un nebēdnīgas sievietes. Tādas, kuras ilgojas pēc bērnības, pēc savām lellēm un plīša rotaļlietām. Viņas ir trauslas, kaprīzas un ļoti pievilcīgas. Pat cienījamā vecumā, flamingo krāsas cienītājas izstaro jaunību. Daudzas no viņām neveido karjeru, bet kļūst par mājsaimniecēm. Viņām patīk sajust spēcīgu vīrieša plecu un atbildību: lai viņas aizsargātu, lai par viņām rūpētos. Jaunībā viņas izvēlas sētas palaidņus, kas kļūst maigi un pakļāvīgi, līdzko nokļūst rozā meitenes valstībā. Savukārt tad, kad šīs meitenes kļūst pieaugušas, viņas tiecas pēc spēcīga vīrieša, kas ļautu viņām būt naivām meitenēm.

Tagad Jūs zināsiet gan savas, gan arī savu draudzeņu slēptākās rakstura īpašības. Bez tam, krāsa atspoguļo garastāvokli: iespējams, šodien Jūs esat sarkanā tērpā, jo Jūs jūtat uguni un kaisli, bet jau rīt Jūs uzvilksiet kaut ko oranžā krāsā, izjūtot atvieglojumu. Jebkurā gadījumā, Jums apkārt esošā krāsa spējīga mainīt Jūsu garastāvokli, un papildināt ar to, kā Jums visvairāk pietrūkst.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!