Sekss ar priekšnieku: 5 visizplatītākās ilūzijas

Nē, nē, mēs nekādā gadījumā necenšamies Jūs pārliecināt to nedarīt. Taču, ja Jūs esat izlēmusi veidot tuvas attiecības ar savu priekšnieku, tad pārliecinieties, ka darāt to ar atvērtām acīm.

Sekss ar priekšnieku

Ilūzija Nr. 1: „Viņš ir labāks par citiem!”

Tas pat ir labi, jo Jūs taču viņu mīlat. Bet ar ko tieši labāks? Ar savām cilvēciskajām īpašībām, apburošo ārieni, nepārspējamo seksualitāti, vai arī tāpēc, ka ir Jūsu priekšnieks? Daudzām sievietēm patīk augstus amatus ieņemoši vīrieši nevis tāpēc, ka viņi ir ļoti brīnišķīgi cilvēki, bet tāpēc, ka caur šīm attiecībām sieviete var pieskarties varai un apmierināt savas ambīcijas. Šajā gadījumā viņu piesaista nevis pats vīrietis, bet viņa statuss. Neaplūkojot šādas izvēles morālos un ētiskos aspektus, atzīmēsim tikai to, ka šajā gadījumā attiecības ar izredzēto attīstīsies mazliet savādāk. Tāpēc, iekams izlemt veidot tuvas attiecības ar savu priekšnieku, ieteicams kārtīgi padomāt, kādas attiecības Jūs vēlaties, lai pēc tam nenāktos vilties.

Ilūzija Nr. 2: „Mums ir tik daudz kā kopīga!”

Pilnīgi pareizi. Jūsu 14 darba stundas dienā, Jūsu tējas krūzīte biroja virtuvē, Jūsu dienesta pienākumi, kolēģi, klienti, tikšanās un sanāksmes. Vai ir vēl kaut kas cits? Vai Jums būs par ko runāt, ja viens no Jums nomainīs darbu, dzīves veidu? Vai Jums ir interesanti ar viņa draugiem? (Nē, labāk būtu pavaicāt, vai Jūs pazīstat viņa draugus?)

Ar tiem, ar kuriem mēs parasti pavadām kopā lielāko dienas daļu, vienmēr atradīsies par ko parunāt. Dažreiz kopīgu tēmu klātbūtne rada tuvības un savstarpējās sapratnes ilūziju. Bet, palūkojoties dziļāk, skaidri redzams, ka visa šī savstarpējā sapratne aprobežojas tikai ar darba jautājumiem. Nē, tas nenozīmē to, ka Jūsu priekšnieks noteikti izrādīsies bezsirdīgs nelietis. Tomēr vajadzētu padomāt par to, kas, izņemot darbu, padara šo cilvēku tik pievilcīgu mūsu acīs.

Ilūzija Nr. 3: „Nevienam citam gar to nav nekādas darīšanas!”

Diemžēl tā nav taisnība. Pat tad, ja Jūs abi esat vientuļi, un nevienam no Jums nav ģimenes, Jums apkārt ir daudz cilvēku, kuriem rūp Jūsu attiecības. Kaut vai, piemēram, Jūsu kolēģi. Jā, pāra attiecības – tā ir katra personīgā lieta, tomēr ir lietas, kuras Jūs nevarat ignorēt. Pareizāk sakot, protams, Jūs varat to ignorēt, bet tikai tik ilgi, kamēr tas „neuzgāzīsies Jums uz galvas” tenku, greizsirdības un sabojātas reputācijas veidā.

Šajā jomā veikti vairāki pētījumi. Britu zinātnieks Harijs Pauels (ak, šie britu zinātnieki!) savā grāmatā „Dzimumu atšķirības darbā” raksta, ka „hierarhijas romāni” (tādi, kuros viens dalībnieks atrodas otra dalībnieka pakļautībā), neskaitot retus izņēmumus, būtiski samazina uzņēmuma darba efektivitāti, jo tas negatīvi ietekmē uzņēmuma mikrovidi. Tāpēc attiecības ar priekšnieku labāk neafišēt.

Ilūzija Nr. 4: „Mēs dzīvosim ilgi un laimīgi!”

Šeit mums talkā nāk statistika. Atcerieties, cik reizes dzīvē Jums bija romantiskas tikšanās, un cik daudzas no tām beidzās ar nopietnām attiecībām? Jūsu personīgā statistika palīdzēs Jums izdarīt tālejošus secinājumus. Un, protams, izveidot nopietnas attiecības.

Ilūzija Nr. 5 „Mums viss izdosies!”

No otras puses, kāpēc gan nē? Pēc avīzes The Times datiem, biroja darbinieču veiktās aptaujas dati liecina, ka 28% respondentēm nācies nodarboties ar seksu ar savu darba kolēģi; 10% bijusi intriga ar savu priekšnieku, un no šiem desmit procentiem 12% saņēma paaugstinājumu darbā, bet 11% – veiksmīgi apprecējās ar savu priekšnieku! Pamēģināsim?

Foto:People,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!