Sāc laika atskaiti… un ielec mīlestības odisejā!

Acu maska Satinia

Ar jauno Satinia kolekciju Tu atklāsi prieka planētas un galaktikas. Vai Tu esi gatava ārkārtīgi patīkamai ekspedīcijai?

Ja vīrieši ir no Marsa, bet sievietes no Venēras, tad ir pienācis pēdējais laiks satikties kosmosā, lai izbaudītu dažas spēlītes kopā! Uzvelc zīdaino halātiņu vai kleitiņu, aizsedz acis ar masku, lai izbaudītu pārdabiskas emocijas. Karstākā nakts visā Visumā tuvojas arvien tuvāk un tuvāk…

Šai naktij izvēlies vienu no trim izcilām krāsām: rozā saldām un nerātnām meitenēm, metāliski pelēkais noslēpumaini pavedinošām dāmām, vai eleganti melnais seksīgām dievietēm. Kura no tām būs Tava? Varbūt visas? Tu izskatīsies pasakaini ikvienā no mūsu mirdzošajām iespējām! Un melnās mežģīnes fantastiski papildinās Tavu burvīgo tēlu!

Esi gatava kosmosa iekarošanai! Izskaties satriecoši un jūties fantastiski! Pateicoties jostiņai un šaurajām plecu lencītēm, Satinia kleitiņa lieliski piekļausies Tavam augumam. Pamēģini arī ērto halātiņu, kas sasienams ar platu, satīna jostu. Vēlies sniegt savam mīļotajam kosmisku baudu? Palutini Viņa ādu ar SilkyTouch audumu – tas patiešām ir gluds un maigs kā zīds.

Satinia kolekcijā atradīsi acu masku, halātu ar stringiem un nakts kleitiņu ar stringiem. Katrs no tiem pieejams trīs krāsās – rozā, pelēkā un melnā. Iepazīsti tos, izvēlies savus favorītus un aizved savu mīļoto baudas kosmosā!

Hei, seksīgā – ir problēma?! Ir tik grūti izdarīt izvēli?! Neuztraucies! Šodien pasūti rozā, rīt pelēko, un tad melno… Tu To vari izdarīt <<ŠEIT!>>

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!