Pasargā sevi no saaukstēšanās

Kā pasargā sevi no saaukstēšanās?

Iestājoties vēsākam laikam, mums parādās saaukstēšanās simptomi: iesnas, klepus, drebuļi utt. Slimību labāk novērst, nekā ārstēt. Galvenais, neizlietot pārāk daudz enerģijas.

saaukstēšanās

1. Enerģijas avots – miegs.

Dodieties gulēt un mostieties no rītiem vienā un tajā pašā laikā, bet guliet ne mazāk kā 8 stundas. Izturieties ļoti nopietni pret dienas režīmu.

2. Enerģijas avots – pārtika.

Iekļaujiet savā ēdienkartē olbaltumvielas, jo sevišķi jūras veltes. Palieliniet augu eļļas un piena produktu daudzumu savā uzturā, protams, ja Jūsu organismam nav alerģijas pret šiem produktiem, dzeriet svaigi spiestas sulas un ēdiet augļus un dārzeņus. Līdzko organisms sāks izjust vitamīnu vai mikroelementu trūkumu – strauji samazināsies enerģijas daudzums un darbaspējas, kā arī organisms nespēs pretoties slimībām.

3. Enerģijas avots – ūdens un gaiss.

Uzturieties svaigā gaisā, elpojiet un vēlreiz elpojiet. Vēlms darīt to pareizi. Savukārt ūdens procedūras paaugstinās organisma izturību. Arī ūdens procedūrās labāk darīt visu pakāpeniski un pareizi.

4. Enerģijas avots – kustības.

Jums nav obligāti jādodas uz dārgiem sporta klubiem vai fitnesa centriem. Vienkārša, bet tai pat laikā regulāra rīta rosme pakāpeniski uzlabos Jūsu imunitāti.

Līdzko televīzijā vai radio paziņos par to, ka sākusies gripas epidēmija, pirms doties ārā no mājām, noteikti iesmērējiet deguna gļotādu ar pretvīrusu ziedi, izvairieties no vietām, kur ir daudz cilvēku, no rīta vai vakarā pirms gulētiešanas skalojiet degunu ar atšķaidītu jūras ūdeni. Šāda veida pasākumi divas reizes samazinās saslimšanas risku ar vīrusa infekciju.

Savukārt tad, ja Jūs pārsalāt vai salijāt un nejūtaties labi – tad Jūsu galvenais uzdevums ir atgriezt ķermenim siltumu.

Saaukstēšanās gadījumos mēs rekomendējam:

1. Konsultēties ar ģimenes ārstu.

2. Ievērot gultas režīmu.

3. Vannot kājas siltā ūdenī ar sinepēm, bet pēc tam siltas zeķes. Pie kam, ūdenim jāsniedzas līdz ceļiem.

4. Dzert siltu šķidrumu, ja vēlaties varat pievienot klāt citronu vai ievārījumu.

5. Dzert vitamīnu С.

6. Lietot pretvīrusu preparātus.

7. Ieziest degunu ar ziedi, piemēram, „zvaigznīte”.

Novēlam Tev labu veselību, lai saaukstēšanas tevi neskar!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!