Rudens-Ziemas Modes Tendences 2012-2013 Sezonā

Kā jau katru gadu, arī šosezon modes dizaineri sagādājuši daudz un dažādus pārsteigumus. Vēlamies izcelt galvenās modes tendences sezonai rudens-ziema 2012-2013, kuras noteikti varēsiet droši nēsāt gan ikdienā, gan arī svētkos:

 Somiņa ar kniedēm

1. Apģērbs vīriešu stilā

Kāpēc nekas cits tik labi neizceļ sievietes tēlu, kā vīriešu apģērbs? Tieši dabu, nevis figūru. Apģērbs vīriešu stilā noslēpj sievišķīgās formas, bet tai pat laikā tas izceļ sievietes dabu, liekot tai vienlaicīgi būt gan ļoti bezpalīdzīgai, gan arī ļoti stiprai. Šī tad arī ir viena no galvenajām sezonas rudens-ziema 2012-2013 tendencēm. Pie kam, praktiski it visā.

2. Pārspīlēts vairāku kārtu efekts

Viena no galvenajām tendencēm – svārki uzvilkti pa virsu biksēm. Starp citu, šo lietu izdomāja nevis dizaineri, bet padomju skolnieces, kuras ziemā zem skolēnu formas tērpa bieži vien pavilka apakšā sporta bikses, lai varētu ātrāk sagatavoties sporta nodarbībām, kā arī tā bija daudz siltāk. Šoreiz nerunāsim par musulmaņu apģērbu, jo tas ir pavisam cits stils.

Vēl viens vairāku kārtu efekts – divas žaketes vai vējjaka, kas uzvilkta pa virsu mētelim.

Ja iepriekšējās sezonās vairāku kārtu apģērbam bija jābūt gaisīgam, praktiski nemanāmam, tad šosezon viss ir pilnīgi savādāk – vairāku kārtu apģērbs ir ļoti uzkrītošs, biezs un smagnējs.

3. Spilgta kažokāda un ādas apģērbi

Kažokādas apģērbiem šosezon jābūt īsiem, spilgtiem, apjomīgiem. Jakām, džemperiem, kā arī virsdrēbēm lieliski piestāvēs visdažādākās kažokādas apkakles.

Sezonā rudens-ziema 2012-2013 ļoti aktuāli būs ādas apģērbi: mēteļi, virsjakas, svārki, kleitas, bikses, šorti, vestes. Galvenā krāsu gamma – brūna, melna, sarkana, smilšu un balta krāsa.

4. Vestes

Vestes jau otro sezonu pēc kāstas ir ļoti aktuālas. Šosezon modē būs visdažādākās vestes: vienkrāsainas, ar izšuvumiem, volāniņiem, bantītēm, pērlītēm, aplikāciju, adītas, kā arī militārā, folc, casual, safari, glam rock stilā. Pie vestēm vislabāk piestāvēs šauras bikses, šorti, svārki.

5. Svārki

Šosezon modē ir sievišķīgas līnijas, tāpēc svārkiem jābūt ļoti apjomīgiem – dažāda platuma ieloces, trapeces vai A siluets. Svārkiem pa virsu noteikti jābūt savilktai jostai ap vidukli.

6. Virsdrēbes

Sezonā rudens-ziema 2012-2013 modē būs virsdrēbes ar apjomīgu plecu daļu, kuras lieliski piestāvēs sievietēm ar „piliena” vai „bumbiera” tipa figūrām. Platie pleci piesaistīs sev uzmanību un vizuāli padarīs slaidākus gurnus. Uz leju sašaurināts apģērbs (ar platu plecu daļu pat taisns apģērbs izskatīsies kā uz leju sašaurināts) padara gurnu līnijas smalkākas. Lai mētelis vai virsjaka izskatītos moderna, galveno uzmanību jāpievērš audumam, tāpēc vislabāk izvēlēties kvalitatīvu drapu, tvīdu, kašmiru.

7. Šorti

Šorti sezonā rudens-ziema 2012-2013 var būt jebkādi. Arī garumi pieļaujami visdažādākie, tomēr pats aktuālākais garums būs līdz ceļiem nogrieztas klasiskas bikses. Vismodernākais variants – ādas šorti.

8. Kombinezoni

Sezonā rudens-ziema 2012-2013 joprojām modē ir kombinezoni. Tiem ir stingras, skaidras līnijas, kā arī noteikti jābūt ap vidukli apliktai jostai. Krāsas: ieturēti, dabiski toņi. Pie kombinezoniem piestāvēs augstpapēžu kurpes vai botiljoni.

9. Bikses

Sezonā rudens-ziema 2012-2013 modē būs bikses, kuru garums sniegsies līdz potītēm. Pie šādām biksēm noteikti jāvelk kurpes vai puszābaki ar augstiem papēžiem, Gurnu līniju ieteicams piesegt ar žaketi, vesti, virsjaku vai mēteli. Bez šaubām, neaizmirstiet izcelt vidukli ar platas jostas palīdzību.

10. Somas

Sezonā rudens-ziema 2012-2013 aktuālas būs apjomīgas somas – sakvojaži, lielas pastnieku somas, skolēnu portfeļi. Somas ieteicams nēsāt rokās, nevis pārliktas šķērsām pār plecu.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!