Kādas rotaslietas būs modē 2011. gadā?

Kādi juvelierizstrādājumi un aksesuāri būs modē 2011. gadā? Cilvēki vienmēr smēlušies iedvesmu no mūsu ciltsmātes – dabas. Jo tieši daba ir dižākā un galvenā visu laiku meistare. Tāpēc, lai ko arī cilvēce neizdomātu, apsteigt dabu virtuozitātē praktiski nav iespējams. Cilvēks ir mācījies no dabas, centies saskatīt tās skaistumu, mēģinājis apgūt harmonijas likumus, jaunā gaisotnē atklāt un parādīt citu, mums tik ierasto dabas materiālu slēpto skaistumu, tādu, kā, piemēram, koks, akmens, metāli…

rotaslietas

Jaunajās rotu kolekcijās dizaineri atgriežas pie pašiem pirmsākumiem. Dabīgi, tik pat kā neapstrādāti akmeņi būs ļoti moderni 2010. gada rudenī un 2011. gada ziemā. Dabīgi akmeņi un pusdārgakmeņi iedvesmoja dizainerus uz pārsteidzošu, diezgan neparastu rotu radīšanu: rokas sprādzes, auskari, gredzeni un, protams, kaklarotas.

Rotājumi svētku virtenes veidā no ziediem un lapām, taureņiem un vabolēm, nomainīja stūrainās „ģeometriskās” 2010. gada pavasara-vasaras sezonas rotas.

Par vienu no galvenajiem šīs sezonas trendiem kļūs „Etno” stils. Rotas, kas līdzinās afrikāņu, indiešu, seno krievu mājamatnieku darbiem, vērojamas pārsvarā visās sezonas rudens-ziema 2011 modes kolekcijās.

2011. gada rotas turpinās pieturēties galvenajam 2010. gada modernajam trendam – masivitātei. Bez tam, šosezon būs aktuālas arī „zelta” rotas, garas ķēdes un daudzšķautņaini rotājumi.

Zelta spīdums

Zelta spīduma cienītājām šosezon nevajadzētu slēpt savas rotas. „Zelta” rotas joprojām ir modē. Jaunajā sezonā tās tiks kombinētas ar dabīgiem un mākslīgiem akmeņiem, tās būs samērā masīvas un atbildīs galvenajām modes tendencēm rudens-ziema 2011.

Dabīgie akmeņi un pusdārgakmeņi

Dabīgie akmeņi un pusdārgakmeņi jaunajā sezonā būs īpašā cieņā. Izvēlieties rotas no dabīgiem akmeņiem, vēlams, lai tās būtu minimāli apstrādātas un saglabātu tās aprises, kādas tām devusi daba – nelīdzenas, asimetriskas. Sevišķi šo noteikumu ņemiet vērā veicot kaklarotas izvēli.

Iedvesmošanās no dabas

Tauriņi, vaboles, puķes, lapiņas … Visas šīs dabas parādības iedvesmoja dizainerus radīt ļoti sievišķīgas, vieglas rotas. Gluži tāpat kā mēģinājums aizkavēt vasaras skaistumu.

2011. gadā rotas Etno stilā

2011. gadā, jo sevišķi ziemā, būs modē rotas, kuras atgādina veco laiku, vai arī dažādu tautu nacionālās rotas. Uz podijiem bija pamanītas kaklarotas, auskari un rokassprādzes afrikāņu, ēģiptiešu, seno slāvu, indiešu, Peru un Tibetas stilā.

Rotām izmantoti atbilstoši materiāli: metāls, āda, dzīvnieku kauli, koks, akmeņi, tekstils.

Masīvas rotas

2011. gada ziemā joprojām būs modē masīvas un lielas rotas. Turpinot 2010. gada pavasarī un vasarā aizsākušos tradīciju, masīvās rotas būs piemērotas gan pie vakartērpa, gan arī pie ikdienas kostīma. Izņemot parastās formas, masivitāte 2011. gada rudenī un ziemā iegūst jaunu veidolu, sekojot līdzi jaunām modes tendencēm: nacionālo un seno rotu atdarināšana, dabīgo, praktiski neapstrādāto pusdārgakmeņu un dabīgo akmeņu izmantošana rotu izgatavošanā.

Daudzas rindas

Šis trends rotu dizainā paliek aktuāls arī jaunajā sezonā. Jūs varat salikt uz kakla daudz absolūti dažādas krelles, un tad, katru reizi, kad Jūs tās uzvilksiet, pieliekot klāt vai noņemot kādu rindu, vienmēr sanāks kaut kas jauns.

Jūs varat iegādāties jau gatavas rotas, tad Jums vajadzēs tikai aizāķēt aizdari, un – viss gatavs! Daudzās un dažādās krelles un ķēdes ieņems savu vietu Jūsu apģērbā.

2011. gadā būs aktuālas ķēdes un piekariņi

Dažādas variācijas ar ķēdēm un ķēdītēm joprojām būs modē 2011. gada ziemā. 2011. gadā atkal viena no galvenajām šīs sezonas modes tendencēm būs visdažādākās ķēdes – no ļoti īsām līdz ļoti garām.

2011. gada modernākie auskari

2011. gadā būs modē auskari, kuri demonstrēs 2010. gada galveno modes tendenci – masivitāti, bet jau kombinācijā ar jaunām tendencēm – nacionālo un seno laiku austrumu un rietumu valstu rotu stilizāciju.

2011. gada modernākās rokassprādzes un gredzeni

Masīvas un daudzslāņu rokassprādzes no visdažādākajiem materiāliem joprojām būs aktuāls trends. Tomēr, atšķirībā no 2010. gada, rokassprādzes 2011. gadā būs „atgriezušās” savā ierastajā vietā – uz plaukstas pamatnes.

2011. gadā rokassprādzes un gredzeni turpinās vecās modernās tendences – ģeometriskās formas, dažādu stilu un materiālu savienojums, rotu komplektu nēsāšana, kā arī parādīsies jaunas sezonas tendences, tādas, kā, piemēram, „etno”, floristikas stils, dārgakmeņu un pusdārgakmeņu izmantošana (vai tiem līdzīgu materiālu izmantošana).

2011. gada modernākās brošas

2011. gadā brošas – tas ir lielisks veids kā piešķirt tēlam šarmu, pievērst uzmanību labajām īpašībām, pielikt punktu uz „i”.

Jaunajā sezonā dizaineri jau daudz pārliecinošāk savās jaunajās kolekcijās sāk izmantot brošas, nekā pavasara-vasaras kolekcijā. Atskaitot dekoratīvo funkciju, brošas kalpo kā furnitūra, piemēram, piefiksē kaklasaites, kā gadījumā ar Chanel. Bet Oscar de la Renta piedāvā izmantot brošas uz jebkuras garderobes detaļas: no kažokādas cepures, līdz vakarkleitai.

Avots:www.lelea.ru,Foto:Kurhan,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!