Romantisks vakars austrumu stilā

Mums, sievietēm, jābūt apveltītām ar iniciatīvu, aktīvām, tai pat laikā, mums jāspēj saglabāt noslēpumainību un vilinājumu. Mūsdienu pasaulē visam nepietiek laika, bet mēs cenšamies visu paspēt, jo vēlamies saglabāt visas savas dzīves puses – attiecības ar mīļoto, darbu, draugiem. Nevienam nav noslēpums, ka labākais veids kā tuvināties mīļotajam cilvēkam – tas ir sarīkot romantisku vakaru un divatā „izrauties” no ikdienas steigas. Pie kam, tas būs noderīgi Jums abiem.

Romantisks-vakars-austrumu-stilā

Tātad, Jūs prātojat, kā pārsteigt mīļoto? Piedāvājam Jums organizēt un pavadīt romantisku vakaru austrumu stilā. Tas nozīmē, ka galvenais vakara varonis būs ūdens pīpe, apģērbs un interjers austrumu stilā un, protams, Jūs abi.

Sāksim ar gatavošanos svētkiem. Vispirms, jāveic virkni pirkumu: jānopērk ūdens pīpi, tabaku ūdens pīpei, ogles. Ja Jūs plānojat arī turpmāk lietot ūdens pīpi, tad ieteicams uzreiz nopirkt papildus aksesuārus – degli ūdens pīpes iekuršanai, spainīti ogļu pārnēsāšanai, dubultos traukus (tasītes tabakai), burciņas tabakas uzglabāšanai.

Otrkārt, Jums jāpadomā, kā labāk iekārtot istabu, kurā notiks šis jaukais vakars. Šeit vislabāk būs piemērota guļamistaba ar platu gultu, un ja virs tās ir pakārts baldahīns, tad Jums izdosies radīt neaizmirstamu un greznu telpu austrumu stilā. Ja Jums nav pieejama tāda greznība, tad būs piemērota istaba, kurā ir dīvāns. To vajadzēs pārklāt ar pārklāju, kas izšūts austrumu ornamentu stilā. Būtu labi, ja istabā uz grīdas atrastos pūkains paklājs. Izmētājiet uz tā daudzus krāsainus spilvenus no zīda auduma. Uz grīdas un mēbelēm salieciet daudz sveču, tās kalpos par maigas intīmās gaismas avotu. Nopērciet dažādus ūdenspīpes krāsai pieskaņotus suvenīrus, un izvietojiet tos pa visu istabu.

Svarīgs austrumu stila elements ir zems galdiņš, uz kura tiek turēta ūdens pīpe. Ja Jūsu rīcībā nebūs šādas mēbeles, tad to būs viegli izgatavot no dažādiem palīgmateriāliem. Galvenais, lai galdiņš būtu stabils. Galda centrā novietojiet ūdens pīpi un uzpildiet to ar tabaku. Vēl uz galdiņa nolieciet augļus un austrumu saldumus. Vēlams izvēlēties tos pašus augļus, kuri iekļauti ūdens pīpes tabakā, piemēram, persiku tabakai labi piestāvēs persiki vai aprikozes, jo tas lieliski papildinās tabakas aromātu. Neaizmirstiet par tēju. Tieši šis dzēriens tiek pasniegts kopā ar ūdens pīpi.

Sagatavošanās darbu nobeigumā noteikti padomājiet arī par savu austrumu skaistules tēlu. Iegādājieties mīļākās tērpu, kuru veido spilgti izgreznots krūšturis un plati balonveida gurnu svārki. Bez šaubām, šāds kostīms nav funkcionāls, jo tādā paskatā Jūs nekur nevarēsiet aiziet, toties Jūsu mīļotajam cilvēkam šis kostīms būs patīkams pārsteigums.

Dienā, kad ieplānots romantiskais vakars austrumu stilā noteikti izdariet tā, lai Jūsu „ciemiņš” ierastos laicīgi, tāpēc ieintriģējiet viņu jau dienā, paziņojot savam mīļotajam cilvēkam pa tālruni, ka mājās viņu gaida patīkams pārsteigums. Bet pati noteikti esiet labā noskaņojumā un pilnībā iejutusies austrumu skaistules lomā.

Un visbeidzot, neaizmirstiet iemācīties iededzināt ūdens pīpi. Tas Jums noderēs, kad Jūs, tērpusies austrumu stila drēbēs, prasmīgi darbosieties ar uguni, kā jau tas pienākas īstai mājas pavarda sargātājai.

Novēlam Jums jauki pavadīt vakaru!

Avots:www.ladyelena.ru, Foto: www.photoxpress.com

< Iepriek??jais raksts
Atrodi savu Misteru Lielisko
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!