Pirmā randiņa kļūdas, pēc kurām otrās tikšanās vairs nebūs

Pirmais randiņš vienmēr ir tik aizraujošs un romantisks, bet to var sabojāt ar šim notikumam neatbilstošu rīcību vai frāzi. Mēs izstāstīsim par tipiskākajām sieviešu kļūdām, pateicoties kurām pirmais randiņš ar vīrieti var kļūt par pēdējo.

Ne visi mīl pirmos randiņus, jo tajos nepieciešams parādīt sevi no vislabākās puses, taču tajā pat laikā, nepārspīlēt. Jūs vēl neziniet kāda vīrieša tipu Jūs satiksiet, bet jau ir nepieciešams parādīt savu atvērtību, asprātību, šarmu, taču tajā pat laikā vajag atstāt nelielu intrigu kā pēcgaršu. Daudzas no mums tik ļoti cenšas atstāt iespaidu uz vīrieti, ka pavisam aizmirst, ko nevajadzētu darīt pirmajā randiņā.

Kļūdas pirmajā randiņā: ES VISU PROTU! Dažkārt vēlme iepatikties vīrietim var būt mūsu ļaunākais ienaidnieks – mēs sākam uzvesties tā it kā būtu atnākušas uz darba interviju visprestižākajā uzņēmumā. Un, jā mēs varam piedēvēt sev tās īpašības un prasmes, kas pat tuvu nav mūsu dabā. Taču, kad vīrietis atklās, ka Jūs melojat, tad atmaskošana būs graujoša.

Kļūdas pirmajā randiņā: MOBILAIS TELEFONS IR MANS DRAUGS! Pirmajā randiņā ar vīrieti aizmirstiet, ka Jums ir mobilais telefons. Sievietes, kas ir apsēstas ar viedtālruņiem un sociālajiem tīkliem, ir briesmīgi kaitinošas, it sevišķi, ja viņas fotografē ēdienu un spiež 1000 “Like” vienā minūtē. Randiņa laikā vīrietis vēlas redzēt Jūsu acis, nevis nolaistas uzacis, ko apgaismo telefona ekrāns.

Kļūdas pirmajā randiņā: OFICIANT, VĒL LŪDZU ŠAMPANIETI! Vīriešiem patīk drosmīgas sievietes bez kompleksiem, kuras var būt diezgan neprognozējamas. Taču pārsteigums piedzērušās lēdijas formā, kura tikko spēj nostāvēt uz papēžiem, nepatiks daudziem vīriešiem (izņemt kādu, kurš ir ieinteresēts izmantot šo situāciju – taču tāds vīrietis mums nav nepieciešams). Tāpēc, pasūtot šampanieti, izvērtējiet savu reibuma līmeni.

Kļūdas pirmajā randiņā: IZSTĀSTĪŠU VISU, KO ES ZINU! Pārlieku pļāpīgas meitenes var nobiedēt vīrieti, pat ja nebeidzamo vārdu plūsmu ir izraisījis satraukums. Nevajag stāstīt viņam par to, kā Jūsu draudzene atpūtās Maltā, ka darbiniece nopirka jaunu mobilo telefonu, bet Jūs nepavisam neesat dusmīga uz bijušo draugu. Atstāj šo informāciju vēlākam laikam, citādāk nabaga puisis eksplodēs no šādām “nenovērtējamām ziņām”.

Kļūdas pirmajā randiņā: SARKANA LŪPU KRĀSA UN PIEAUDZĒTAS SKROPSTAS! Jūsu draudzene var apbrīnot kā Jūs lieliski tiekat galā ar make-up Kailijas Dženeres stilā, taču vīrietis diez vai novērtēs bagātīgu lūpu krāsas kārtu un vaigu sārtumu. Droši krāsojieties un izskaties lieliski, tikai neaizraujieties, jo var gadīties, ka kādu dienu vīrietis Jūs neatpazīs bez uzkrāsotajām uzacīm.

Kļūdas pirmajā randiņā: MEKLĒJU SPONSORU! Neviens nevēlas tikties ar nelabojumu skopuli, it sevišķi, ja visas Jūsu draudzenes ir atradušas materiāli nodrošinātus vīriešus. Taču dot mājienu pirmajā randiņā, ka viņa Jūs materiāli jānodrošina – tā ir spēle ar uguni. Pat, ja vīrietis mierīgi reaģē uz šādu paziņojumu, nākotnē viņš pret Jums var attiekties bez cieņas, it kā Jūs būtu viņa īpašums. Veselīgas attiecības tā nesākas, tāpēc pirmajā randiņā nevajag ielūkoties viņa maciņā.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!