Vai pīlings ir tik labs, kā to stāsta?

Nepatīkamais vārds „pīlings” absolūti nenozīmē to, ka šī procedūra būs ļoti mokoša, nepatīkama un ārdoša.

sejas pīlings

Kaut gan pēc būtības, protams, tā ir ārdīšana. Novecojušās ādas šūnas tiek mākslīgi saārdītas, lai varētu atbrīvot vietu jaunām šūnām, pateicoties kam ļoti ātri jaunās un svaigās šūnas palīdz izlīdzināt sejas ādas virsmu un mazināt grumbas. Pīlingu ieteicams veikt praktiski visām sievietēm, kurās pārkāpušas trīsdesmit gadu slieksnim. Ja Jūs sāksiet lietot šo metodi tieši šajā vecumā, tad āda vēl ilgu laiku saglabās tā saucamo „atmiņu” par patīkamo svaiguma sajūtu un „centīsies” intensīvāk atjaunoties. Vienīgā lieta, kas vienmēr jāatceras, – šo procedūru pirmo reizi jāiesaka kosmetologam vai dermatologam. Tieši šie speciālisti vislabāk tiks skaidrībā ar šīs procedūras nepieciešamību, kā arī nozīmēs Jums vispiemērotāko pīlinga veidu.

Pastāv ļoti dažādi pīlinga veidi. Visizplatītākie – ķīmiskais, mehāniskais un aparātu pīlings.

Tomēr pirmajā vietā ir ķīmiskais pīlings. Tas ir samērā sarežģīts process, kad ar īpašu skābju palīdzību tiek noņemtas pārragojušās šūnas.

Mehāniskais pīlings

Otrs pīlinga veids – mehāniskais. Šīs procedūras laikā āda tiek slīpēta ar sīkām alumīnija daļiņām. Cietās daļiņas noņem pārragojušās šūnas, tādējādi mainot ādas sastāvu. Protams, šim veidam ir lielākas priekšrocības, nekā pirmajam pīlinga veidam: āda netiek nebojāta ar ķīmiskām skābēm, attīrīšana notiek dabiskā veidā. Bez tam, šādi preparāti ir ievērojami lētāki un daudz plašāk pieejami. Savukārt abu pīlinga veidu rādītāji ir absolūti vienādi: pigmenta plankumi, pinnes, grumbas.

Vissaudzējošākais – tas ir ultraskaņas pīlings. Vēl to mēdz dēvēt par aparātu pīlingu un izmanto jutīgai ādai. Tā ir sava veida ultraskaņas masāža, kuras galvenais uzdevums ir tonizēt ādu, tāpēc atmirušās šūnas tiek likvidētas iespēju robežās. Neskaitot ādu saudzējošās īpašības, aparātu pīlingam piemīt viens būtisks trūkums: tas praktiski nepalīdzēs atbrīvoties no grumbām, vienkārši piešķirs sejai svaigāku izskatu. Efektivitātes ziņā mehāniskais un aparātu pīlings ievērojami atpaliek no ķīmiskā pīlinga. Toties abi iepriekš minētie pīlingi ir nekaitīgāki.

Ultraskaņas pīlings

Kosmetologi neiesaka jaunām meitenēm veikt pīlingu pat tad, ja ādas virsma ir nelīdzena vai pakļauta pigmentācijai. Jaunas meitenes bieži vien veic pīlingu, cenšoties atbrīvoties no aknes vai rētām uz ādas. Pirmajā gadījumā pīlings ir bezspēcīgs, jo traumējot virsējo ādas slāni, var pat palielināt piņņu daudzumu. Situācija ar rētām ir vēl mazāk paredzama: āda šajās vietas var palikt tik plāna, ka būs redzami asinsvadi.

Ķīmiskais pīlings

Pirms pīlinga veikšanas, vispirms dažas nedēļas palutiniet savu ādu ar mitrinošām maskām. Tas palīdzēs ādu labāk sagatavot tik radikālām izmaiņām, kā arī piešķirs ādai svaigāku izskatu. Tikai nepārcentieties ar pīlingu. Visas procedūras, kas vērstas uz ievērojamu sejas ādas izskata uzlabošanu, tās atjaunošanu, vienmēr jāveic, ievērojot mēra sajūtu. Tāpēc jācenšas samierināties ar to, ka šo procedūru var veikt ne biežāk kā reizi gadā.

< Iepriek??jais raksts
Sausas ādas kopšana
N?kamais raksts >
Atjaunojošas matu maskas
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!