Pikantas idejas romantiskam Valentīndienas vakaram

Šoreiz ļaujiet mums iedvesmot Jūs ar mūsu idejām vakaram divatā! Tās sasildīs Jūs labāk nekā karsta tēja un palielinās Jūsu endrorfīnu līmeni labāk nekā kilograms šokolādes (bez blakusefektiem!). Vai esiet gatavi atklāt perfektu recepti pikantai jautrībai? Aiziet!

Solis Nr. 1

Pamudini mīļoto pievienoties Tev… kaisles medībās! Ienāc mūsu veikalā www.StarStyle.lv un palielini pikantuma līmeni ar pilnīgi jaunām izjūtām. Nekautrējieties! Lai sasniegtu virsotni, Jums vajag pārkāpt nospraustās robežas. Tālāk, sadarbojieties un izvēlieties vilinošu apakšveļu, kas stimulēs Jūsu iztēli un uzkarsēs atmosfēru! Neuztraucieties, ja katrs Jūsu mēģinājums beigsies… gultā! Tas ir diezgan patīkams blakusefekts!

P.S. Neaizmirstiet pievienot iepirkumu grozam acu masku vai acu apsēju!

Solis Nr. 2

Laiks padomāt par dažiem aksesuāriem. Lai tos sarūpētu ejiet uz… pārtikas veikalu! Jums būs nepieciešami: divi grozi un tumši plastmasas maisiņi. Jūsu mērķis: stimulēt četras maņas – dzirdi, garšu, pieskārienus un smaržu – ar aizklātām acīm! Izklausās kā fantastisks izaicinājums? Awww, jā! Medus, čipsi, asie pipari, ingvers…. Izvēle ir Jūsu ziņā!

Solis Nr. 3

Tu mīli savu guļamistabu? Lieliski! Bet šoreiz veiciet nelielas izmaiņas un izejiet no savas komforta zonas. Paņemiet dažus spilvenus… un izvēlieties jaunu “mīlas ligzdiņu”! Virtuve? Veļas mašīna? Mīkstais krēsls? Pieslēdziet savu iztēli!

Solis Nr. 4

Ir pienākusi īpaša diena? Negatavo vakariņas! Pasūti tās ar piegādi mājās! Jums vajag taupīt savu enerģiju aizraujošu izaicinājumu pilnam vakaram. Nerātnas domas? Tās ir vienīgās, ko Jums vajag sagatavot!

Solis Nr. 5

Gatavi? Pārtika, apakšveļa no StarStyle.lv – labi, laiks sākt! Aizsieniet acis un spēlējiet “Uzmini nu!” spēles. Kurš būs uzvarētājs? Tas, kurš var uzminēt (bez krāpšanās!) vairāk sajūtas stimulējošu produktu nosaukumu. Bet patiesībā, atrodoties tik garšīgā situācijā kopā – Jūs abi esat uzvarētāji. Tātad… vēlam Jums daudz pikantas jautrības!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!