Piena diēta

Domājam, ka nosaukums runā pats par sevi. Piena diēta sastāv no piena un tējas. Dzerot tēju ar pienu, var sarīkot atslodzes dienas, bet ievērot šādu diētu vairākas dienas pēc kārtas ir bīstami veselībai, pie kam nedrīkst būt vairāk kā divas atslodzes dienas nedēļa, savādāk organisms sāks pierast un netiks sasniegts vēlamais efekts. Šādas atslodzes dienas jārīko, kad Jūs varat veselu dienu pavadīt mājās, par cik tējai kombinācijā ar pienu piemīt urīnu dzenošs efekts. Vienas dienas laikā var zaudēt no 500 g līdz 2 kg. Vēl tas labi attīra aknas un asinis, uzlabo vielmaiņu un palīdz ādai būt skaistai.

piena diēta

Šī diēta piemērota visiem, vienīgais izņēmums ir individuāla laktozes nepanesamība.

Pareizi pagatavota, tēja ar pienu palielina piena un tējas sastāvā esošo vērtīgo vielu uzsūkšanos organismā. Piens, pateicoties tējai, labi uzsūcas organismā, neradot rūgšanas procesu, kā arī nekairinot organisma gremošanas sistēmu.

Pagatavošanas veidi:

1) Uzkarsēt uz plīts 2 litrus piena līdz 70 grādiem un pievienot tam klāt 2-3 ēdamkarotes granulēto vai lielo lapu zaļo tēju. Ļaujiet ievilkties 20 minūtes.

2) Apliet 2-3 ēdamkarotes zaļās tējas ar 1 litru verdoša ūdens. Uzkarsējiet pienu līdz 70 grādiem atsevišķā traukā un pēc 5 minūtēm visu samaisiet. Ļaujiet ievilkties 20-30 minūtes. Lai pagatavotu tēju ar pienu, Jums būs nepieciešama lielo lapu zaļā tēja. Savukārt tad, ja Jums nepatīk zaļā tēja, tad varat lieto melno tēju. Vēl varat samaisīt melno tēju ar zaļo proporcijā 1:1. Tomēr, visefektīvākā ir zaļā tēja, jo sevišķi Ķīnas zaļā tēja. Bet vispatīkamākais ir tas, ka Jūs varat brīvi izvēlēties jebkādu garšu – ar citronu, jasmīnu utt.

Pienu iegādājieties ar viszemāko tauku daudzumu, bet ne vairāk kā 2,5 %.

Tēju ar pienu Jūs varat dzert jebkādā veidā – gan karstu, gan siltu, gan arī aukstu, īsāk sakot, kā Jums tīk. Laika ziņā nav nekādu ierobežojumu, bet vislabāk dzert 1 glāzi ik pēc katrām divām stundām.

Šajā dienā jādzer ne tikai tēju ar pienu, Jums vēl noteikti jāizdzer 1,5 – 2 litrus tīru ūdeni vai negāzētu minerālūdeni.

Tēja ar pienu palīdzēs Jums izdzīt lieko šķidrumu no organisma un atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, jo sevišķi tā ir neaizstājama lieta, kad Jums vajag steidzami palikt tievākai pirms kāda svarīga pasākuma. Tikai pārlieku neaizraujieties!!!

Atcerieties, ka izņemot ūdeni un tēju ar pienu, Jūs šajā dienā vairāk nedrīkstas neko citu nedz dzert, nedz arī ēst !

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!