Pesimistu visvairāk ir bagātās valstīs

Pētījumā laikā, kuru veica viens no Eiropas pētniecības centriem, tika noskaidrots, ka to valstu iedzīvotāji, kur ir augstāks ienākumu līmenis, ir lielāki pesimisti, nekā mazāk turīgi cilvēki nabadzīgākās valstīs.

noskumis

Vislielākie pesimisti dzīvo Francijā, Japānā un Lielbritānijā. Uz labāku nākotni šajās valstīs cer mazāk nekā 10% iedzīvotāji. ASV optimisti ir tikai 16% iedzīvotāji. Vislielākie optimisti attīstīto valstu vidū, kā izrādījās, dzīvo Vācijā — tur gaišai nākotnei tic 36% iedzīvotāji.

Šie dati kontrastē ar tām valstīm, kur iedzīvotāju ienākumi ir daudz zemāki. Tā, piemēram, Ķīnā optimisti ir 51% iedzīvotāju, bet Nigērijā – vairāk nekā 70%.

Starp citu, zinātnieki konstatējuši, ka optimisms – tā ir īpaša galvas smadzeņu saslimšanas forma, kas saistīta ar nepareizu galvas smadzeņu pieres daļas darbību. Tāpēc optimisti pārāk priecīgi skatās uz pasauli un nav gatavi sarežģītām situācijām, kuras viņi nav spējīgi prognozēt sakarā ar savu pārlieku lielo optimismu.

Jūs esat optimists vai pesimists?

< Iepriek??jais raksts
Kā attīstīt intuīciju
N?kamais raksts >
Domājiet pozitīvi!
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!