Pašas populārākās smaržas pasaulē

Franču izdevums Challenges publicēja pašu populārāko 2013.gada aromātu sarakstu. Pirmā vieta atvēlēta „”J’adore” no Dior. Šis aromāts, kurš izlaists pirms 14 gadiem, šogad atkal kļuvis ļoti populārs – tam izdevies pat par 1% apsteigt „Chanel N5”. Šo sievišķīgo un izsmalcināto aromātu izveidoja Kals Bekers. Aromāta virziens – ziedu un augļu notis.

Jadore Christian Dior 100ml

Foto: www.StarStyle.lv

Otrā vieta pieder „Chanel N5”. Šīs leģendārās smaržas 1921. gadā izlaida talantīgais parfimērs Ernesto Bo. Koko Šanele palūdza meistaru izveidot sintētisku aromātu, tāpēc tā bāzes kompozīciju veido sintētiskie aldehīdi kombinācijā ar ziedu notīm.

No.5 Chanel 50ml

Foto: www.StarStyle.lv

Trešajā vietā – „La Petite Robe Noir” no Guerlain. Tas ir pats jaunākais šī topa aromāts – tas tika izlaists 2012. gadā. Šis austrumnieciskais aromāts, pēc tā veidotāju domām, pārstāv Parīzes greznības kvintesenci. Kristāla flakons izrotāts ar mazās melnās vakarkleitas attēlu.

La Petite Robe Noire Guerlain 100ml

Foto: www.StarStyle.lv

Ceturtajā vietā ierindojies aromāts „Angel” no Thierry Mugler. Šis populārais aromāts tika izlaists 1992. gadā. Angel ir pirmais Thierry Mugler zīmola aromāts, kurš uzreiz kļuva ļoti populārs visā pasaulē. Flakonam ir oriģināls noformējums – kristāla zvaigznes forma.

Angel Thierry Mugler 50ml

Foto: www.StarStyle.lv

Piektajā vietā – „Coco Mademoiselle” no Chanel. Tas ir šipra-ziedu aromāts. Šis aromāts tikai izlaists 2001. gadā, kompozīciju izveidoja slavens parfimērs Žaks Polžs. Šī aromāta seja – aktrise Kira Naitlija.

Coco Mademoiselle Chanel 100ml

Foto: www.StarStyle.lv

Sesto vietu iekarojis aromāts „Shalimar” no Guerlain. Šis piesātinātais austrumnieciskais-ziedu aromāts tikai izveidots tālajā 1921. gadā. Kopš tā laika šī aromāta popularitāte nav mazinājusies. 2004. gadā tika izlaista atvieglotā parfīma versija – Shalimar Light. Šī aromāta seja – Nataļja Vodjanova.

Shalimar Guerlain 90ml

Foto: www.StarStyle.lv

Septītajā vietā – „Miss Dior” no Dior. Šis šipra-ziedu aromāts tika izlaists 1947. gadā. Šodien pieejamas vairākas šī populārā aromāta variācijas. Šis aromāts piemērots draiskai, elegantai un jutekliskai sievietei.

Miss Dior Christian Dior 30ml

Foto: www.StarStyle.lv

Astotajā vietā ierindojies aromāts „Flower” no Kenzo. Sarkanajām magonēm, kas ir šī aromāta simbols, praktiski nav nekādas smaržas. Tomēr Kenzo parfimēri 2000. gadā izveidoja vieglu un gaisīgu ziedu aromātu, veltot to lielpilsētas iemītniecei.

Flower By Kenzo Kenzo 100ml

Foto: www.StarStyle.lv

Šo reitingu noslēdz aromāts „Lady Million” no Paco Rabanne. Aromāts, kuru 1967. Gadā izveidoja Pako Rabans, veltīts valdzinošai, ekstravagantai un neatkarīgai sievietei. Šis koksnes-ziedu aromāts iepildīts flakonā, kurš formas ziņā atgādina noslīpētu dimantu.

Lady Million Paco Rabanne 50ml

Foto: www.StarStyle.lv

< Iepriek??jais raksts
Valdzinoši pavasara aromāti
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!