Pašas lielākās Zvaigžņu apavu kolekcijas!

Designer Shoes

Daudzas slavenības var saukt par skopuļiem, ja viņi neprot saglabāt savu apavu kolekciju labā stāvoklī. Kaut arī Sāra Džesika Pārkere, saka, ka viņai nav daudz apavu pāru un viņa tos nemēdz kolekcionēt, tomēr, daudzas zvaigznes sev kā piemēru ņēmušas tieši Keriju Bredšovu, un mazliet vīlušās. Taču, mēs esam atraduši zvaigznes, kuras var palepoties ar lielo apavu kolekciju, sākot no simtiem pāru un beidzot ar 6 tūkstošiem.

 

Kristīna Agilera, – 750 pāru

Shoes collection

Kristīna ir pierādījusi savu apavu vākšanu, un tā viņas garderobē aizņem veselu sienu, lai tiktu pie augšējiem plauktiem viņa izmanto kāpnes. Šī milzīgā apvu kolekcija, bija apdraudēta, laikā, kad Kristīna bija stāvoklī un viņas pēdas izmērs kļuva lielāks no 5 ½ līdz 7 izmēram, taču pēc dēliņa piedzimšanas Kristīnas pēdiņas atguva sākotnējos izmērus.

Viktorija Bekhema, viņas apavu pāru skaits vēl precīzi nav noteikts

Shoes collection

Pat tad, kad mums šķiet, ka pašiem dizaineriem vajadzētu būt lielai apavu kolekcijai, Viktorija nekad nav minējusi cik daudz apavu pāru viņai pieder. Neskatoties uz to viņa varēja noziedot 100 apavu pārus, lai savāktu naudu, tiem kuri cieta 2013. gadā taifūna katastrofā, kur zaudēja daudz dzīvību un izspostīja valsti. Mēs varam tikai minēt, cik daudz apavu ir Viktorijas garderobē.

Meraija Kerija, – 1000 pāru

Shoes collection

Dziedātāja reiz teica, ka viņai esot pati lepnākā apavu kolekcija. Tad, kad viņa 2002. gadā atvēra durvis MTV raidījumam, un izrādija savu māju un milzīgu rozā apavu skapi ar klimata kontroli tajā.

Mērija Blaidža, – 1000 pāru

Shoes collection

Es nevaru saskaitīti visas kurpes, kas man ir,” teica dziedātāja intervijā ar Londonas Evening Standard Magazine 2014. gadā. Viņa arī norādija, ka pārstājusi apavus skaitīt, kad to pāru skaits jau pārsniedzis 4 ciparu skaitli. “Mana lielākā vājība, tās ir kurpes, es mīlu zīmolu Chloe” pastāstija zvaigzne, vēl citā intervijā.

Parisa Hiltone, – 2000 pāru

Shoes collection

Noteikti viena no lielākajām apvu kolekcijām ir Parisai, un viņai pieder vairāk nekā 2000 apavu pāru no tādiem zīmoliem kā YSL, Tory Burch un Louboutin. Realitātes šova zvaigzne Kima Kardashiana bija Parisas personīgā asistente pirms pati kļuva slavena, un viens no pienākumie bija organizēt viņas lielo apavu kolekciju un dārgos apavus.

Šerila Kola, – 2000 pāru

Shoes collection

Britu dziedātāja atdzīstas, ka viņas apavi atrodas pa visu māju, tie ir gan guļamistabā, gan virtuvē un vannas istabā. Pilnīgi iespējams, ja atvērsiet leduskapi, tad apakšējos plauktos stāvēs kāds apavu pāris. “Es vienmēr esmu mīlējusi apavus, bet pēdējā laikā šķiet, ka tas ir pārvērties jau par fetišu.”

Heidija Kluma, – 2000 pāru

Shoes collection

Zvaigznei pieder viena no lielākajām apavu kolekcijām. Bet pati Heidija gan nelepojas ar saviem sasniegumiem, “Man ir kauns, vai tas nav šaumsīgi? Tā ir kā slimība, es tikai pērku un krāju tos!” atzina Kluma intervijā ET Kanāda.

Selīna Diona, – 3000 pāru

Shoes collection

Ja, Jums ir 600 apavu pāru tad Jūs tiekat uzskatīts par nenormālu? Man ir 3000 pāru. Ir cilvēki, kuri pērk narkotikas, bet es pērku apavus.” teica kanādiešu dziedātāja žurnālam Vanity Fair.

Daniela Steel, – 6000 pāru

Shoes collection

Viena no populārākajām rakstniecēm Daniela Steel, pieder viena no vislielākajām apavu kolecijām slavenību vidū. “Šie 6000 pāru ir kļuvuši par leģendu!” raksta Daniela savā blogā, sakot, ka šis skaitlis ir krietni pārspīlēts, tomēr, autore nav minējusi nevienu citu skaitu, kas noliegtu šīs baumas.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!