Padomi, kā pareizi valkāt legingus?

Pēdējos gados tik ērtie un universālie legingi ir kļuvuši par mūsu skapju sastāvdaļu un izskatās, ka tie negrasās tos pamest tuvākajā laikā. Par īstu ažiotāžu legingi kļuva 90-tajos gados, kad šajās pieguļošajās un spīdīgajās ne gluži zeķubiksēs, ne gluži treniņbiksēs staigāja gan mazi, gan lieli. Un lūk, tie atkal atgriezušies un iekarojoši vispasaules mīlestību!

Legingi tiek uzskatīti par vienu no galvenajām sievietes garderobes sastāvdaļām gan ziemā, gan vasarā: aukstā laikā tos valkā silto zeķubikšu vietā, pavasarī un vasarā – pieguļošu bikšu vietā, kombinējot ar tunikām un pagarinātiem topiem.

Legingus var kombinēt gandrīz ar jebkuru apģērbu – ar svārkiem, kleitām, šortiem, džemperiem, tunikām, taču vajag atcerēties vienu ļoti svarīgu lietu – tā kā legingi nav ne bikses, ne zeķubikses, tad Tavai augšējai apģērba daļai vienmēr ir jāpiesedz Tavs dibens!

Kombinācija: legingi+krekls

Šāda kombinācija, kad gaisīgs krekls piesedz sēžamvietu, ir ideāla. Šādu tēlu var papildināt ar īsu džinsu auduma vai ādas jaciņu, vai žaketi, ja ir pavasaris. Ja kreklu papildināsi ar platu ādas jostu – būs pat vairāk kā ideāla kombinācija! Šādam stilam piestāvēs apavi ar papēdi – kurpes, botiljoni.

www.StarStyle.lv

Kombinācija: legingi+īsa kleita

Biezi legingi savienojumā ar īsu kleitiņu, ir ideāls variants rudens un pavasara laikapstākļiem. Papildini savu tēlu ar īsu jaciņu vai mētelīti, ar zābakiem vai puszābakiem.

www.StarStyle.lv

Kombinācija: legingi+kardigans

Rudens-pavasara sezonai lielisks savienojums ir biezi legingi un garš džemperis, kardigans vai silta tunika. Izvēlies apavus ar augstu papēdi vai puszābakus ar zemu zoli.

www.StarStyle.lv

Kombinācija: legingi+kažokādas veste

Izvēloties kombinēt legingus ar kažokādas vesti, pievērs uzmanību modeļiem, kas ir tumšās krāsās vai vienā tonī. Apavi ar augstu papēdi, plata josta un soma vienā tonī ar apaviem – lielisks savienojums!

Kombinācija: legingi+silta kleita ar apdruku

Šāds komplekts – silta kleita, kuru var valkāt rudenī ar augstpapēžu zābakiem un kažokādas vesti – būs ērts un stilīgs ikvienai sievietei! Vestes vietā vari vilkt arī mēteli, jaku vai kažoku. Slikts stils ir kombinēt siltu kleitu ar plāniem un caurspīdīgiem legingiem, un otrādi – plānu kleitu ar bieziem un siltiem legingiem.

Kombinācija: legingi+īsi svārciņi

Īsi džinsa auduma svārciņi un biezi legingi ir labākais risinājums, kas kļuvis ļoti populārs jauniešu vidū. Biezi, melnas krāsas legingi, īsi džinsu svārciņi un zābaki ar augstu papēdi – velc ikdienā un ejot uz ballīti!

Ar kādiem apaviem vislabāk saskaņot legingus?

Vasarā legingus var valkāt kopā ar sandalēm ar zemu zoli, balerīnām, ar sandalēm ar augstu papēdi, bet izvairies no “iešļūcenēm” – tās neizskatās pievilcīgi.

Ziemā un aukstajā gadalaikā, legingus var valkāt praktiski ar visiem apaviem – botiljoniem, zābakiem (ar augstu un zemu papēdi), mokasīniem, kedām un ugiem.

Ja Tu vēlies vilkt legingus kopā ar sporta apaviem, tad tikai tāda gadījumā, ja Tu nodarbojies ar sportu.

Kā nevajadzētu valkāt legingus?

Photo courtesy of ULUKGUD and Tragedies and Grievances in Fashion

Nevajadzētu legingus vilkt kopā ar kokteiļkleitu vai vakarkleitu – tas tiek uzskatīts par sliktu toni.

Nekombinē legingus ar īsiem topiem vai krekliņiem, ja Tava figūra ir tālu no ideāla.

Jābūt ļoti uzmanīgai, izvēloties mežģīņu legingus, lai nerastos situācija, ka Tu kļūsti par apsmieklu citiem.

Legingus ar spilgtu apdruku kombinē ar mazāk spilgtu augšējo apģērbu, lai nebūtu krāsu pārpilnība.

Kur nopirkt kvalitatīvus un stilīgus legingus?

Plašā klāstā Eiropā ražotus stilīgus un kvalitatīvus legingus atradīsi sieviešu apģērbu veikalā StarStyle.lv

Un atceries galveno noteikumu, kas vienmēr Tev ļaus pareizi, skaisti sakombinēt legingus ar citiem apģērbiem un Tu nekļūsi par apsmieklu citu acīs – LEGINGI NAV BIKSES!  ;)

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!