No kā baidās veiksmīgu sievu vīri?

Nav noslēpums, ka dauzi vīrieši nevēlas, lai viņu sievas darbā gūtu panākumus. No kā viņi baidās?

No kā baidās veiksmīgu sievu vīri

Minēsim pašas izplatītākās vīriešu šaubas.

„Viņa ir gudrāka par mani”

Kā Jūs domājat, kāpēc vīrieši izdomājuši mītu par ne pārāk lielo blondīņu gudrību un nepārtraukti stāsta anekdotes par sievieti pie stūres? Tas saistīts ar konkurenci. Stiprais dzimums tādējādi mēģina parādīt to, ka mēs, sievietes, neesam pietiekami gudras.

Visvairāk vīriešiem ir bail no tā, ka viņa mīļotā sieviete varētu izrādīties gudrāka un veiksmīgāka par viņu. Redzot, ka sieva veido veiksmīgu karjeru, viņš sāk domāt, ka nav pietiekami gudrs, tātad, viņš nav pilnvērtīga personība. Lai nepieļautu pašnovērtējuma samazināšanos un, protams, neļautu pazemināties savam novērtējumam paziņu acīs, vīrieši bieži vien aiziet no sievām, kurās saskata savus potenciālos konkurentus.

Ja Jūs nevēlaties pamest nedz darbu, nedz arī mīļoto cilvēku, tad pacentieties prasmīgi izveidot attiecības ar viņu.

Pirmkārt, nekad nelieciet saprast savam izredzētajam to, ka Jūs esat gudrāka par viņu. Nekādā gadījuma nepārmetiet viņam to, ka viņa karjera nav tik veiksmīga, kā Jūsējā.

Otrkārt, vienmēr uzsveriet to, ka atzīstat viņa intelektuālo līderību. Un protams, kad Jūsu mīļotais cilvēks sūdzēsies par neciešamu priekšnieku un kolēģiem, kuri visu laiku cenšas viņam ieriebt, vienmēr uzklausiet viņu un jūtiet viņam līdzi. Tad viņš uzskatīs, Ka viņa „atpalikšana” no Jums  - tas ir tikai laika jautājums. Tas nozīmē, ka viņš par to mazāk uztrauksies.

„Es viņai vairs nebūšu vajadzīgs”

Ja sieviete nestrādā, tad sanāk, ka viņa materiālā ziņā ir pilnīgi atkarīga no sava vīra. Bet tas nozīmē, ka viņa simts reizes padomās, iekams pateikt viņam kādu asāku vārdu vai paliks pie savas taisnības. Tādiem vīriešiem ir sekojoša loģika: ja viņa vēlas strādāt, tātad, viņa cenšas kļūt neatkarīga un šķirties no manis. Viņš ir pret to, lai sieva veidotu karjeru, jo viņš baidās viņu pazaudēt.

Ļaujiet saprast savam izredzētajam, ka viņš bija, ir un būs vismīļākais un dārgākais cilvēks. Bet Jūsu karjera – tā ir tikai vēlme pašrealizēties. Bez tam, Jūs vēlaties pati nopelnīt naudu saviem personīgajiem tēriņiem. Galu galā, argumentējiet savu vēlmi strādāt, jo Jūs vēlaties palīdzēt savam mīļotajam cilvēkam sakrāt naudu, piemēram, viņa sapņu mašīnai. Tad viņš noteikti neiebildīs pret Jūsu karjeru.

„Mājās nebūs kārtības”

Jebkurš vīrietis sapņo par to, lai pārnākot mājās no darba, redzētu tīru dzīvokli, kārtīgus bērnus un vakariņas, kuras pagatavotas tieši viņam. Sievietei, kura nestrādā, var uzvelt virsū visas mājas rūpes. Viņa nekad neliks vīram nomazgāt traukus vai uzkopt dzīvokli.

Ja Jūs sasaistījāt savu dzīvi ar cilvēku, kuram ir ļoti vecmodīgi un iesīkstējuši uzskati, tad lieciet viņam saprast, ka šodien lielāko daļu mājas darbus paveic mašīnas. Tāpēc īsta vīrieša uzdevums – aprīkot savu māju ar mūsdienīgu tehniku. Bet Jums ir likumīgas tiesības rīkoties ne tikai virtuvē, bet arī darbā. Protams, Jūs taču nebarosiet savu vīru ar ātri pagatavojamām nūdelēm vai zupām. Ja Jūs nepaspējāt pagatavot vakariņas, tad kāpēc Jūs nevarētu pasūtīt uz mājam picu vai doties uz restorānu?

„Darbs sabojās viņai nervus”

Ja sieviete sēdēs mājās, tad ļaunais priekšnieks nesabojās viņai garastāvokli, bet kolēģi nepiesavināsies viņas idejas. Bet tas nozīmē, ka viņa vienmēr būs labā garastāvoklī. Daži vīrieši, aizliedzot savai sievai strādāt, uzskata, ka viņi tādā veidā rūpējas par savu sievu. Pateicieties savam izredzētajam par izrādītajām rūpēm, bet pasakiet, ka nevēlaties būt par siltumnīcas stādiņu.

Pasakiet viņam, ka Jūs ļoti vēlaties strādāt, kontaktēties ar cilvēkiem, kļūdīties un uzvarēt. Ja Jūs visu laiku sēdēsiet mājās, tad tas atspoguļosies uz Jūsu garastāvokli daudz sliktāk. Jo visiem labi zināms, ka tieši mājsaimniecēm visbiežāk uznāk depresija – jo viņas ir ieslēgtas savās mājās.

Photo:© Jaimie Duplass,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!