Neprecētu sieviešu priekšrocības

Tā vietā, lai sēdētu un sūrotos: „ Man jau ir gandrīz 30, bet es vēl neesmu precējusies!..», labāk padomājiet par tām priekšrocībām, kuras pieejamas neprecētām sievietēm. Pacentīsimies nosaukt galvenās priekšrocības jeb iemeslus, kāpēc sievietei nevajadzētu pārlieku stipri velēties pēc iespējas ātrāk apprecēties.

Neprecētu sieviešu priekšrocības

Kamēr neesat precējusies, Jūs ilgāk guļat no rītiem. Jums nav jālec ārā no gultas un pa galvu pa kaklu jāskrien uz virtuvi, lai pagatavotu savam mīļotajam vīram brokastis, vienlaicīgi cenšoties apģērbties un uzkrāsoties, lai pati nenokavētu uz darbu. Tā vietā Jums no rīta nepieciešams tikai tik daudz laika, lai sapostos un nesteidzīgi paēstu brokastis.

Jūs varat veltīt sejas un ķermeņa kopšanai tik daudz laika, cik vēlaties, un darīt to tad, kad Jums ienāk prātā. Jums nav jābaidās, ka saspiestu zemeņu vai zaļo mālu maska varētu radīt psiholoģisko traumu Jūsu mīļotajam vīram. Kamēr neesat precējusies, Jūs varat vienīgi nobiedēt savu suni.

Jums nav suņa? Tad iegādājieties to. Ja Jums nepatīk suņi, tad paņemiet kaķi. Un beidziet katru reizi smagi nopūsties, kad redzat mazus bērnus. Aptuvenais suņa vai kaķa mūža ilgums ir 12-16 gadi, kuru laikā dzīvnieks būs Jums uzticams draugs un praktiski nesagādās nekādas vilšanās un raizes. Bet ar bērniem ir pavisam savādāk – faktiski no tā brīža, kad Jums paradīsies bērni, visa Jūsu dzīve būs pakārtota dažādu problēmu risināšanai.

Jūs nodarbojieties ar seksu tad, kad vēlaties, un nenodarbojieties, kad to nevēlaties vai esat nogurusi, vai arī Jums sāp galva. Tai pat laikā neviens tādēļ Jums nerīkos skandālus un nepiedzersies no dusmām.

Jums sāk uzmākties depresīvas domas saistībās ar to, ka Jūs slikti izskatāties. Pat tad, ja tā ir taisnība, tas ātri pāries, jo Jums nebūs lieki jāpārdzīvo par to, ka vīra darbavietā ir daudz jaunu meiteņu mini svārkos.

Jūs varat sēdēt draugos.lv un iepazīšanās portālos tik daudz, cik vēlaties. Tās sievietes, kuras vispār neapmeklē šādas lapas, daudz ko zaudē. Savukārt, ja vienu datoru lieto vairāki cilvēki, tad var rasties zināmas grūtības sakarā ar automātisko ielogošanos, proti, var rasties visādi jautājumi, pārmetumi un pat aizvainojumi saistībā ar katra laulātā drauga personīgajām lapām.

Kā redzat, neprecētām sievietēm ir ļoti daudz priekšrocību!

Foto: © dpaint,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

1 Koment?rs ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

  1. Jojo 09/03/2011 at 08:33 -

    Sviests!! Tā vienkārši nav taisnība… jo kad ir vīrs, tev ir brīvāki rīti, tev ir pusdienas, vakariņas un viss ko tu vēlies, tu vari atpūsties, jo ir kāds kas tev palīdz…. tev ir tik skaists vīrs, ka katreiz paskatoties, vienmēr saproti, ka tieši viņu tu izvēlētos no visiem 150 vīriešiem, kurus vienā reizē ieraudzīsi, viņš rada drošības sajūtu, drauga plecu, mājīgumu utt………. Un es neesmu precējusisies tikai vakar :)