Nagu dizains 2011: īsāki, vēl īsāki

Nagu dizains

2011. gadā nagu modi droši varēs saukt par revolucionāru: tā tiecas uz absolūtu minimālismu. Šeit tiek domāts tas, ka šosezon būs pārsteidzoši aktuāli nēsāt īsus un ļoti īsus nagus. Šī tendence jau sāka iezīmēties pirms dažām sezonām, bet 2011. gadā īsi un maksimāli dabīgi nagi nopietni apdraudēs visus pārējos nagu industrijas ambiciozos sasniegumus. Masīvi veidojumi, akrila nagu dizains, sarežģīti attēli uz nagu virsmām, visdrīzāk, tiks uz kādu laiku aizmirsti.

nagu dizains

Īsi nagi ir daudz piemērotāki ikdienas sadzīvei – tam droši vien piekritīs jebkura sieviete. Tie daudz retāk lūzt, ar tiem nevar saplēst zeķubikses, kā arī tiem piemīt vēl citas ne mazāk svarīgas priekšrocības. Minēsim kaut vai to, ka, saskaņā ar visu iespējamo „glancēto” žurnālu aptauju rezultātiem, lielākai daļai vīriešu daudz labāk patīk redzēt dāmu rokas ar ne pārāk gariem nagiem, proti, vīriešiem patīk redzēt tādus nagus, kuri viņiem asociējas ar sievišķību, nevis ar dzīvnieciskām tieksmēm. Stilisti nebeidz atkārtot, ka optimālajam nagu garumam jābūt tādam, lai tā mala būtu garāka par pirksta spilventiņu ne vairāk kā pus centimetru. 2011. gadā šis faktors nagu dizains modē būs noteicošais.

Nagu dizains: Dabīgu lietu vārdā

Ja vēl pirms dažiem gadiem nagu pieaudzēšana bija ļoti populāra sieviešu vidū, tad tomēr ar laiku lielākā daļa atgriežas pie „dabīgām” vērtībām. Sievietēm labāk patīk savi dabīgie nagi, lai arī tie nav tik efektīgi, kā tie, kurus taisa profesionālos salonos. Šeit runa nav par to, ka šāda veida pakalpojumi maksā naudu, bet nesen aizsākusies ekonomiskā krīze piespieda nopietni pārskatīt dažu skaistumkopšanas jomā ieguldīto investīciju lietderīgumu. Vienkārši mode nolēmusi pārorientēties no glamūra uz praktiskumu, un tas ir vērojams pat nagu dizainā.

Manikīrs īsiem nagiem 2011. gadā solās būt ļoti atturīgs pēc visas tās krāsu un detaļu daudzveidības, ko demonstrēja nagu mode pēdējo gadu laikā. Visoptimālākais variants – tā ir vienmērīga nagu nolakošana vienā tonī ar dārgu un kvalitatīvu nagu laku. Tām, kurām tas varētu šķist pārlieku vienveidīgi un garlaicīgi, modē paliek visi franču stila manikīri. Parādīsies jauna franču manikīra koncepcija – Šanhajas manikīrs, kur par bāzi kalpo samtaini melnās lakas tonis, kas tiek papildināts ar piesātinātu zeltainu toni, bet pārklājumam tiek izmantota caurspīdīga laka ar spīdumiem.

Nagu dizains:Nesavienojamā savienošana

Pie visa pirmajā brīdī šķietamā 2011. gada nagu modes konservatīvisma, tā tomēr atstāj diezgan plašas iespējas kreatīvām idejām un visdažādākie eksperimentiem. Tikai tas būs veltīts nevis nagu garumam un mākslīgām detaļām, tādām, kā, piemēram, rotājumi, uzlīmes, akmeņi un tamlīdzīgi sīkumi, bet pašam galvenajam – krāsai. Šeit var vistiešākajā vārda nozīmē savienot nesavienojamo – vislabāk jau iepriekš minētā franču manikīra ietvaros.

Prioritārā nagu forma 2011. gadā – mandeļveida vai ovāli nagi. Jebkurā gadījumā nagu formai jābūt ieapaļai un „maigai”, kontrastainas un stūrainas līnijas šosezon vairs nebūs aktuālas. To, vispirms jāatceras platu, „lāpstveida” nagu īpašniecēm. Tieši viņām 2011. gada nagu mode saglabājusi manikīra stilu ar atkāpi no kutikulas. Šim stilam ir diezgan daudz pretinieces, kuras iebilst, ka tas ir pretrunā ar visiem tradicionālajiem priekšstatiem par nagu estētiku. Tomēr, sievietēm, kuras daba nav apveltījusi ar ideālu nagu formu, tas tomēr ir sava veida oriģināls ieguvums. Jebkurā gadijumā, nagu dizains ir pašām jaaizvēlas, tāds kas patīk!

Foto:26kot,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!