Moderni apģērbu raksti sezonā rudens-ziema 2012 -2013

Raksti – tas ir viens no svarīgākajiem šīs sezonas apģērbu rādītājiem. Apģērbu kolekcijās rudens-ziema 2012-2013 rakstiem jābūt spilgtiem, oriģināliem, savdabīgiem. Tāpēc aplūkosim sezonas rudens-ziema 2012-2013 modernākos rakstus sīkāk:

Ziedu raksts – šie raksti plūdeni pāriet no vasaras uz rudens sezonu. Tikai rudenī ziedu raksti ir kļuvuši mierīgāki, izsmalcinātāki un harmoniskāki, jo ārā ir rudens, tāpēc mēs vairs negribam neprātīgi līksmot. Nēsājot apģērbu ar ziedu rakstu, mēs uzlabojam sev garastāvokli un paziņojam par savu pozitīvo attieksmi šai pasaulei.

Balta kleita ar ziedu rakstu

Foto: StarStyle.lv

Rudenī uz ielas ir auksti, tāpēc mūsu vēlme maksimāli veiksmīgi adaptēties šai videi liek mums meklēt starp moderniem apģērbu rakstiem kaut ko līdzīgu formas un satura ziņā. Raksti, kas atdarina rāpuļu un dzīvnieku ādu, ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs – dārgi, izsmalcināti, stilīgi.

Joprojām no savām pozīcijām neatkāpjas etniskie apģērbu raksti, tikai pieskaņojoties rudens krāsām, tie kļuvuši mazāk uzkrītoši, bet daudz skaidrāki un grafiskāki, tai pat laikā nepazaudējot savu unikalitāti.

Pievilcīga blūze ar rozā akcentu

Foto: StarStyle.lv

Viena no visinteresantākajām tendencēm modes pasaulē – tā ir fotogrāfiju, fresku, gleznu un dažādu zīmējumu pārnešana uz sieviešu apģērbiem Tas izskatās ļoti neparasti, tāpēc uzreiz piesaista apkārtējo uzmanību – vai tad tieši tas nav vajadzīgs modes dāmai, kura vēlas atšķirties no pūļa?

Visdažādākie ģeometriskie raksti uz tumšu apģērbu fona jau ir kļuvuši par sava veida klasiku. Jo sevišķi populāri sezonā rudens-ziema 2012-2013 ir visdažādāko rūtiņu un svītru raksti, pie kam, bieži vien šie abi raksti savā starpā tiek kombinēti.

Krāsains krekls

Foto: StarStyle.lv

Abstrakti apģērbu raksti – tā ir vēl viena interesanta rakstu tēma sezonā rudens-ziema 2012-2013. Abstraktus rakstus aprakstīt nav iespējams, bet tādas jau ir šo rakstu priekšrocības. Šajā jomā pilnīgi nekas neierobežo apģērbu dizaineru fantāziju. Meitenes, kuras nēsā apģērbus ar abstraktiem rakstiem, grūti ātri „atkost” – pilnīgi iespējams, tieši tas piesaista apkārtējo uzmanību viņām ievērojami vairāk, nekā tad, ja viņu apģērbam būtu daudz saprotamāki raksti.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!