Modernas somas rudens-ziema 2012-2013

Katra dāma zina, ka somiņa – tas ir neaizstājams un pats mīļākais aksesuārs sievietes garderobē. Soma palīdz pabeigt Jūsu tēlu, vēl tā skaidri demonstrē tās īpašnieces raksturu. Šīs sezonas aksesuāru galvenais uzdevums – ērtība un universāls pielietojums.

Minēsim pašus modernākos somu modeļus sezona rudens-ziema 2012-2013.

Klasiskā stila piekritējām tiek piedāvātas taisnstūra, nedaudz uz leju izstieptas somas ar samta apdari un glancētu ādu.

Ne mazāk stilīgi izskatās mazas somiņas-aploksnes, kas izrotātas ar pērlītēm un spīdumiem. Vēl modē būs nelielas adītas somiņas ar uzšūtām puķēm. Lieliski pat ar visvienkāršākajā apģērbā izskatīsies dāma, kuras somiņa būs izrotāta ar gobelēnu, mežģīnēm un kažokādu.

 melna soma

Savukārt etniskā stila piekritējām tiek piedāvāti modeļi ar pītiem rokturiem, kas atgādina koksni. Ļoti eleganti izskatīsies taisnstūra formas divkrāsaini modeļi brūni-bēšā toņu gammā.

Aktuāli somu toņi

Bez šaubām, klasiskie toņi kā vienmēr ir aktuāli, tāpēc somas bēšos, brūnos, melnos toņos, kā vienmēr ir ārpus konkurences! Ļoti jauki izskatās somas retro stilā, proti, pagājušā gadsimta 50-to un 60-to gadu stilā koraļļu, ķiršu, oranžos un tirkīza toņos.

Neskatoties uz to, ka rudens un ziema ir samērā drūmi gadalaiki, ļoti aktuālas būs somas divās krāsās un somiņas-aploksnes ar ziedu rakstiem spilgtos toņos.

Apavus nav jāpieskaņo somas tonim, pilnīgi pietiks ar to, ja Jūs somiņai pieskaņosiet šallīti, cimdus vai jostu.

Aktuālākie somu materiāli

Šajā sezonā būs ļoti populāras ādas somas ar gludu tekstūru. Bez šaubām, modē būs rāpuļu ādu imitējošas somas, kā zamša un tekstilmateriāla somas.

maza somiņa

Tomēr neapšaubāms sezonas hīts – tās ir kažokādas somas. Ļoti modernas būs somiņas, kas izgatavotas no bebra ādas. Jaunās tehnoloģijas ļauj griezt kažokādu dažādos garumos, tādējādi veidojot interesantus modeļus. Šādas somas izskatās tik tiešām ļoti greznas! Kažokādas somas var būt gan spilgtos, krāsotos toņos, gan arī dzīvnieku dabīgās kažokādas toņos.

Furnitūra tiek piedāvāta samērā daudzveidīga – sākot no zvēru „purniņiem”, līdz visdažādākajām ziedu aplikācijām. Savukārt ķēdītes un metāla elementi palīdzēs piešķirt Jūsu tēlam individualitāti.

Šosezon modē būs visdažādākie modeļi, Jums tikai atliek izvēlēties stilīgu somu, kas būs piemērota tieši Jums!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!