Modernas sieviešu bikses

Mūsdienās bez ērtām un simpātiskām biksēm nav iedomājama nevienas sievietes dzīve. Tāpēc katru sezonu daiļā dzimuma pārstāves vienmēr interesē viens jautājums, – kādas bikses šosezon būs modē? Par laimi modes dāmām, uz šo jautājumu nav viennozīmīgas atbildes! Jaunās sezonas bikšu kolekcijas pārsteidz ar interesantiem risinājumiem, pārsteidzošiem modeļiem un bagātīgiem rakstiem.

Kādas šosezon būs modē sieviešu bikses?

Lieliskas, skaistas bikses

Foto: www.StarStyle.lv

Atkal modē ir bikses ar paaugstinātu vidukļa daļu. Aizsedzot vēdera daļu, bikses padara sievietes tēlu svinīgāku un oficiālāku, bet tai pat laikā ļauj izskatīties sievišķīgi un jauki. Šāda modeļa bikses ir samērā universālas, jo sevišķi tad, ja tās nēsā kopā ar blūzi un žaketi, tad tas būs lielisks komplekts darbam birojā. Savukārt tad, ja Jūs pie šādām biksēm uzvilksiet džemperi vai spilgtu krekliņu, tad tas būs lielisks brīvā laika apģērbs.

Sezonas hīts – saīsinātas sieviešu bikses. Bez šaubām, joprojām modē ir šauras kapri bikses un apjomīgas „banānenes”. Dažas daiļā dzimuma pārstāves tās izvēlas tāpēc, ka tās ir ļoti ērtas, bet citas tāpēc, ka šie modeļi ļauj demonstrēt tievās potītes. Šosezon šādām biksēm ir ļoti plaša izvēle – spilgtas un rakstainas, vienkrāsainas un rūtainas, kā arī praktiski un sportiski modeļi.

Harēma stila bikses pelēcīgā krāsā

Foto: www.StarStyle.lv

Bikses ar paaugstinātu vidukļa daļu šosezon kļuvušas daudz interesantākas. Tagad šī paaugstinātā vidukļa daļa izskatās jo sevišķi moderna nevis pateicoties griezumam, bet vidukļa daļā sasienamiem aksesuāriem. Tie var būt gan visdažādākie lakati, platas jostas un šalles. Protams, tas nedaudz atgādina etnisko stilu, toties tas izskatās ļoti interesanti un kreatīvi.

Taisnas bikses, bez šaubām, tā ir klasika, kura joprojām ir modē. Tikai šosezon jaunās kolekcijas vairs neizskatās tik banāli.

Moderni bikšu materiāli

Sevišķi aktuāli materiāli – tas ir zīds un āda. Jaunie ādas bikšu modeļi vairs neatgādina kovboju bikses. Šosezon ādas bikses pārsteidz ar savām spilgtajām krāsām, smalko un rūpīgi apstrādāto ādu. Šosezon ādas bikses ir jo sevišķi greznas! Tāpēc šādas bikses negribēsies izlaist no rokām, jo to maigais materiāls vairāk līdzināsies zīdam, nevis ādai.

Zīda bikses šosezon būs pieejamas ar visdažādākajiem rakstiem un ornamentiem – ģeometriskas figūras, etniskie raksti, ziedi, augļi, punktiņu un strīpiņu raksti, rūtiņas, bet dažreiz tie ir īsti mākslas darbi. Šīs sezonas devīze – jo neparastāks raksts vai zīmējums, jo modernāk! Bez šaubām, tik spilgtās biksēs nevar doties uz darbu birojā, toties tas būs lielisks apģērbs no darba brīvajā laikā.

Jaunie bikšu modeļi ļauj vienā mirklī izveidot neskatāmus interesantus un seksīgus tēlus, tāpēc šosezon ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei bikses kļūs par stilīgu, neaizstājamu un bezgala modernu atradumu. Šādām biksēm noteikti jābūt ikvienas sievietes garderobē!

< Iepriek??jais raksts
Kā pareizi nēsāt apakšveļu?
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!