Modernas pludmales kleitas

Moderna pludmales kleita – neatņemams veiksmīgas atpūtas atribūts un universāls vasaras garderobes priekšmets. To var nēsāt gan kopā ar peldkostīmu, gan arī vienu pašu, jo sezonā pavasaris-vasara 2013 tiek piedāvātas visdažādākās pludmales kleitas – no gaisīgām tunikām līdz garām kleitām, tāpēc piemērotu modeli spēs atrast ikviena daiļā dzimuma pārstāve. Minēsim pašus aktuālākos šīs sezonas pludmales kleitu modeļus.

Kleita-tunika

Moderna, jauka tunika

www.StarStyle.lv

Sakarā ar to, ka šosezon modē ir pludmales kleitas no caurspīdīgiem šifona audumiem, aktuālas būs jebkura garuma kleitas-tunikas, ar piedurknēm vai bez, bet vēlams ar V-veida kakla izgriezumu. Īsas kleitas-tunikas spilgtos toņos no gaisīgiem audumiem piestāvēs ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei, jo šāds apģērbs neierobežo kustības, kā arī izceļ kājas. Savukārt tām, kas vēlas nedaudz paslēpties no apkārtējo skatieniem, būs piemērotas zīda tunikas ar šajā sezonā tik aktuālo abstrakciju vai dzīvnieku rakstiem.

Kleitas-halāti

Kleitas-halāti

www.StarStyle.lv

Neskatoties uz to, ka pārsvarā pludmalē varam pamanīt daiļā dzimuma pārstāves īsās pludmales kleitās, pēdējos gados ļoti aktuālas kļūst garas pludmales kleitas. Šī iemesla dēļ kleitas-halāti kļūst arvien aktuālākas. Parasti šādas kleitas izvēlas vienā krāsā ar peldkostīmu. Vēl šīs kleitas nēsā kopā ar jostiņu.

Pludmales peņuārs

Simpātiska, interesanta nakts kleita

Foto: www.StarStyle.lv

Pludmales peņuārs ir ļoti līdzīgs guļamistabai paredzētajam peņuāram. Tāpēc tad, ja vēlaties piesaistīt sev uzmanību, noteikti izvēlieties pludmales peņurāru, jo šādā tērpā Jūs izskatīsieties ļoti seksīgi. Visu apkārtējo uzmanība Jums ir garantēta! Vislabāk izvēlēties vienkrāsainu modeli, jo tad labāks tiks izcelts Jūsu augums.

Sarafāni un kimono

Pludmales tunika ar kabatiņām

Foto: www.StarStyle.lv

Pludmales sarafāns vai kimono lielā mērā atgādina kleitu. Šāda lieta ir gandrīz ikvienas daiļā dzimuma pārstāves garderobē. Tikai šajā sezonā modeļi var būt gan ļoti īsi, gan tieši pretēji – ļoti gari, ar lencītēm vai bez, taisni vai lejasdaļā nedaudz platāki. Sezonā pavasaris-vasara 2013 modē ir svītras, etniskie motīvi vai ziedu raksti, kā arī masīvi aksesuāri: pludmales kaklarotas, rokassprādzes, somas. Kimono stila kleitas vairāk atgādina kleitas-halātus, bet tāpat kā pludmales sarafāni, šādas kleitas būs itin labi piemērotas nēsāšanai ne tikai pludmalē. Pludmales sarafāni un kimono var būt izgatavoti ne tikai no zīda, bet arī no trikotāžas, kā arī pieļaujami volāni un plisējums.

Pareo

Sievišķīgs, skaists pareo

Foto: www.StarStyle.lv

Šis modelis jau labu laiku ieņem līdera pozīcijas pludmales apģērbu vidū, jo pareo gaisīgumu, vieglumu un funkcionalitāti nespēs aizstāt neviena cita pludmales kleita. Pareo itin viegli var pārvērst gan par svārkiem, gan par kleitu, gan arī par vieglu sarafānu, kā arī šis apģērbs aizņem ļoti maz vietas ceļasomā. Šī iemesla dēļ pareo ir neaizstājama lieta pludmalē. Veiksmīga pareo alternatīva – tā ir kleita-pančo, proti, tas pats taisnstūra lakats, tikai ar kakla izgriezumu.

Adītas pludmales kleitas

Tām daiļā dzimuma pārstāvēm, kas vēlas izcelt savu seksīgumu un skaisto augumu, vajadzētu pievērst uzmanību adītām kleitām. Tīkliņa adījuma pludmales kleitas ideāli pieguļ augumam, tai pat laikā nenoslēpjot bikini. Adīta pludmales kleita ļaus Jums pludmalē vienmēr izskatīties draiskulīgi un valdzinoši, kā arī šādai kleitai nekas nenotiks, ja Jūs nejauši to saslapināsiet ūdenī. Tomēr šādai kleita ir viens mīnuss – Jūs riskējat iegūt nevienmērīgu iedegumu, tāpēc labāk šādu kleitu nēsāt pēcpusdienā, kad saule vairs nav tik aktīva.

Kleita-krekliņš

Simpātiska, zila kleita

Foto: www.StarStyle.lv

Vēl meitenes ar nevainojamu augumu var atļauties nēsāt ne mazāk seksīgu pludmales tērpu – kleitu-krekliņu. Garā, augumam piegulošā T-krekliņā, kas uzvilkts pa virsu peldkostīmam, Jūs noteikti nepaliksiet nepamanīta. Vēl šāds T-krekliņš izskatīsies lieliski kopā ar īsiem džinsa šortiem. Savukārt tām daiļā dzimuma pārstāvēm, kuras pagaidām nevar palepoties ar ideālu augumu, labāk izvēlēties pludmales kleitu, kas atgādina garu kreklu. Kleita-krekls – tā ir sava veida tunika, tikai ar pogām, kas izgatavota no kokvilnas materiāla. Starp citu, šāda veida kleitu-kreklu var vilkt ne tikai uz pludmali, jo tā itin labi iederēsies arī ikdienas dzīvē brīvā laika pavadīšanai.

 

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!