Menstruālā piltuve – revolūcija sievietēm!?

Sievietes menstruālais cikls parasti iekrīt katru mēnesi un vidēji ilgst 3 – 5 dienas. Protams, ka šajās dienās sievietēm jārūpējas par higiēnu daudz biežāk. Beidzot ir izgudrots unikāls produkts (lasi: menstruālā piltuve), kas atvieglo sievietes dzīvi uz visiem laikiem!divacup

Kas ir menstruālā piltuve?

DivaCup menstruālā piltuve ir unikāla ar to, ka tā menstrualās asinis savāc, nevis uzsūc kā tamponi. Līdz ar to piltuve ir daudz higiēniskāka par tamponiem un higieniskajām paketēm. DivaCup piltuve ir izgatavota no mīksta, alerģijas neizraisoša medicīniskā silikona. To ir ļoti ērti ievietot un lietojot tā, salīdzinoši ar tamponiem, pilnībā nav jūtama – to var lietot gan sportojot – skrienot, peldot, dejojot, gan arī guļot, neuzstraucoties par iespējamu asiņu noplūdi.

divacup_piltuve

Kā to lietot?

Piltuve ir jāmaina ik pēc 10 – 12 stundām, atkarībā no menstruālo asiņu daudzuma, kuram arī katra sieviete var cikla laika sekot līdz, jo uz piltuves sāniem  ir norādīts tilpums. Piltuves tilpums ir 30 ml. Parasti menstruala cikla laikā sievietei iziet ap 30 – 40 ml asiņu, kas nozīmē, ka vienas dienas laikā tā noteikti nevar piepildīties līdz malām un nav iespējama menstruālo asiņu noplūde, ja vien piltuve ir ievietota pareizi. Pirms katra menstruālā cikla sākuma un cikla beigās tā jānovāra.

Cik bieži piltuve ir jamaina?

To, cik bieži mainīt menstruālo piltuvi, jāizlemj katrai sievietei pašai, tomēr der zināt, ka šāda veida higiēniskus produktus veselības ministrijas visā pasaulē iesaka mainīt ik pēc 12 mēnešiem, taču tas nav obligāti, jo silikona materiāls no kura DivaCup piltuve ir izgatavota ir ļoti izturīgs un kalpos ilgi. Saudzīgi rūpējoties un uzglabājot DivaCup piltuvi, tā var kalpot pat 5 gadus un ilgāk.

Kādu izmēru izvēlēties?

divacup-izmeri

Menstruālās piltuves ir pieejamas 2 izmēros – I modelis ir piemērots sievietēm, kuras ir jaunākas par 30 gadiem un kuras nav dzemdējušas vagināli (var būt bijis ķeizargrieziens) un II modelis piemērots  sievietēm, kuras ir vecākas par 30 gadiem un kuras ir dzemdējušas. Bieži jaunietēm rodas jautājums, vai tad, ja nav uzsāktas dzimumattiecības, var lietot menstruālo piltuvi? Atbilde ir jā – arī tad, ja dzimumdzīve vēl nav uzsākta, menstrualo piltuvi droši var lietot.

Kur iegādāties?

Menstruālo piltuvi pagaidām var iegādāties tikai internetā, DivaCup oficiālajā mājas lapāwww.divacup.lv.

Sīkāku informāciju par piltuvēm meklējiet oficialajā DivaCup mājas lapā www.divacup.lv.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!