Matu griezumi rudens-ziema 2010/2011

Matu griezumi


Vislieliskākā dāvana, ko modes metri var dāvāt tām dāmām, kuras seko līdzi moderniem matu griezumiem – tas ir vienkāršs un dabīgs matu sakārtojums. Matu griezumi rudens-ziema 2010/2011 vilina ar savu vienkāršību, vairāk nevajag stundām ilgi sēdēt pie spoguļa, lai izveidotu ekstravagantu matu sakārtojumu. Jūsu matu griezums būs ļoti vienkāršs. Izvēloties nevērīgu matu griezumu, tas liks Jums atkal sajusties kā jaunai meitenei. Vairs nebūs jālieto milzum daudz kosmētikas līdzekļu. Tātad, kas īsti tiek piedāvāts nominācijā moderni 2010. gada matu griezumi.

Sāksim ar matu griezumiem, kuri paredzēti gariem matiem.

Matu griezumi „Granža” stils

Šis, droši vien, ir visnevērīgākais matu griezuma veids no tiem, kuri būs aktuāli šī gada rudenī. Nebaidieties no dumpinieciska izskata – tas taču ir tik brīnišķīgi, nebūt tādai kā visi. Nelīdzeni nogrieztus un diezgan garus matus uz pieres var viegli ieveidot ar želejas palīdzību, pie kam tā, lai tie aizsegtu pusi sejas. Bet ar izlaistiem matiem var nedaudz pafantazēt, paņemot atsevišķas matu šķipsnas un apstrādājot tās ar vasku vai krēmu. Kopā ar pareizi piemeklētu grimu tas ļaus Jums izskatīties jauneklīgai un nebēdnīgai.

Matu griezumi

granža stils

granža stils

Matu griezumi „Lēdijas” stils

Ne jau katra no Jums izlems izveidot nebēdnīgu matu sakārtojumu, tāpēc dizaineri pievērsuši uzmanību arī tiklības stilam. Tāpēc modernie matu griezumi ziema 2011 var piedāvāt apburošus „Lēdijas” stila matu sakārtojumus. Ļoti labi izskatīsies astē saņemti gari mati. Pēc vēlēšanās var aptīt vienu šķipsnu apkārt astē saņemtajiem matiem un nostiprināt ar matadatas palīdzību. Savukārt, astes galus var ar želejas palīdzību padarīt ideāli taisnus vai tieši pretēji – izveidot lokas. Papildus rotājumi šim matu sakārtojumam nebūs nepieciešami. Noslēpums slēpjas tajā apstāklī, ka matiem jābūt koptiem. Vēl viens veids, kā var eksperimentēt ar garu matu sakārtojumiem, ir ieveidot tos 60.-to gadu stilā. Mati jāsaņem copē un vēlēšanās gadījumā tos var izrotāt ar lentītēm vai pērlītēm.

Arī lokas lieliski papildinās nomināciju modernie matu griezumi rudens 2010.

lēdijas stils

lēdijas stils

lēdijas stils

Matu sakārtojums ar atsegtu pieri

Iespējams, Jums nav nogriezti mati uz pieres, jo Jūsu sejas ovālam tas nemaz nepiestāv. Neuztraucieties, matu griezumi rudens-ziema 2010/2011 paredz kaskādes matu sakārtojumu ar atsegtu pieri. Šiem matu sakārtojumiem ir viena liela priekšrocība – viegla ikdienas kopšana. Uz kaskādes matu griezuma bāzes var viegli eksperimentēt un katru dienu izveidot jaunus matu sakārtojumus. Jūs varat ne tikai katru dienu izskatīties savādāk, bet arī ietaupīt daudz laika. Aplūkosim divus visvienkāršākos variantus. Pirmais variants – modernie matu griezumi ziema 2011, izveidojiet matiem taisnu celiņu pa vidu un piefiksējiet matu sakārtojumu ar želeju. Otrais variants – mati tiek aizlikti aiz ausīm tā, lai tiktu atvērta seja, atliek tikai izvēlēties kāds tieši variants Jums piestāvēs.

Bet ne tikai garu matu īpašniecēm dizaineri ir pacentušies radīt interesantus matu sakārtojumus, arī īsu matu īpašniecēm modernie matu griezumi rudens 2010 tiek piedāvāti divi jauni matu sakārtojumi.

Matu sakārtojums ar atsegtu pieri

Matu sakārtojums ar atsegtu pieri

Matu sakārtojums ar atsegtu pieri

Matu griezumi:„Tomboy” stils

Šeit tiek apspēlēts zēngalviņas matu griezums ar asimetriskām detaļām un nelīdzeni apgrieztiem matiem uz pieres. Vislabāk šāds matu griezums izskatīsies kombinācijā ar blondu matu krāsu. Taču tas nenozīmē, ka šādu matu sakārtojumu nevar veidot kastaņkrāsas, rudu un brūnu matu īpašnieces. Eksperimentējiet!

Tomboy stils

Tomboy stils

Tomboy stils

Matu griezumi: „Boba” stils

Šis, droši vien, ir visneaizmirstamākais stils. Bet par visstilīgāko moderno matu griezumu ziema 2011 tiek uzskatīts klasiskais matu griezuma variants – „bobs” (karē) ar nogrieztiem matiem uz pieres. Šis matu griezums lieliski piestāv melnu matu īpašniecēm. Bez tam, šis matu sakārtojums lieliski izskatīsies arī tad, ja mati būs nokrāsoti vairākās krāsās, piemēram, dažas šķipsnas nokrāsotas citā krāsā.

Boba stils

Boba stils

Boba stils

Protams matu griezumi ir tik pat daudz kā cilvēku, un katram pašam jāatrrod sev piemērotākais sstils!

Avots: www.nashajizn.ru

< Iepriek??jais raksts
Kā nēsāt šalli?
N?kamais raksts >
Sīkums, bet tik patīkami!
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!