Lillove – Rozā Sievišķības Eksplozija. Jauna Kolekcijas Aprīlis 2017.

Lillove StarStyle.lv

Seksīga apakšveļa un sievišķīgās pievilcības maksimums – te tas ir! Esi gatava maksimālai fantastisku sajūtu eksplozijai ar jauko un nerātno Lillove kolekciju!

3x jutkliski rozā, 3x caurspīdīgs sietiņš, 3x pasakainas mežģīnes. Trīs pārsteidzoši dizaini sniegs Tev trīs vilinošas idejas… lai izbaudītu skaistus baudpilnus mirkļus! Apskaties visus!

Kleitiņa, kas liks Tev justies skaisti!

 Tu esi skaista! Jā, Tu! Un burvīga! Lillove kleitiņa izcels Tavu skaistumu perfekti! Mīlīgi akcenti piešķirs daudz šarma! Jūties fantastiski! Izklausās kā aizraujošs vakara sākums? Sper pirmo soli un pārbaudi, kas notiks tālāk…

Bodijs īstai pavedinātājai – tieši Tev!

Šovakar Tu būsi… burvīga koķete, kas ir uzvilkusi greznu apakšveļu! Maigais sietiņauduma pārklās Tavu augumu un ziedu mežģīnes zīmēs skaistus ornamentus uz Tavām formām. Un tas ir tikai rotaļas sākums! Izbaudi visus labumus, ko Tev sniedz šis dizains. Izbaudi ārkārtīgi pievilcīgo bodiju uz sava auguma!

Stringi ar unikālu šarmu!

Mazliet saldā trakuma? Izklausās pēc ideālas idejas… kāpēc gan nē? Viss, kas Tev ir nepieciešams, ir burvīgi stringi sulīgi rozā krāsā!

Vai esi gatava sākt Obsessive rozā apakšveļas medības?

Seksīgais Lillove Trio Tevi jau gaida ❥❥❥ TE ❥❥❥ Atver un izvēlies!

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!