Ledusskapis palīdzēs notievēt

Dietologi apgalvo, ka gadījumos, kad cilvēkam ir grūti ievērot diētu, vainot vajag nevis produktus, bet gan ledusskapi. Ja Jūs pareizi organizēsiet produktu uzglabāšanu, tad tikt galā ar kārdinājumu būs daudz vienkāršāk – jo cilvēkiem patīk trīs reizes biežāk ēst produktus, kas viņiem pirmie iekrīt acīs.

Ledusskapis palīdzēs notievēt

Pētnieki piedāvāja brīvprātīgajiem aprakstīt savu ikdienas ēdienkarti. Pie kam, tika nofotografēti viņu ledusskapji. Pēc tam ledusskapjos mainīja produktu izkārtojumu. Izrādījās, ka tad, ja priekšplānā stāv kaitīgie konservi vai cepumi, cilvēks neapzināti izvēlas tieši šos produktus.

Pēc zinātnieku domām, produktus labāk uzglabāt ledusskapjos vai skapjos, lai tie viņam lieku reizi „nerēgotos acu priekšā”. Jo sevišķi tas attiecināms uz produktiem, kurus nav jāgatavo, tāpēc tie ir lieliski piemēroti kā uzkoda starp ēdienreizēm.

N?kamais raksts >
Piena diēta
Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!