Kurā laikā vislabāk iepirkties?

Kurā laikā vislabāk iepirkties? Protams, ir lietas, kas ierobežo Jūsu izvēli. Tas ir gan darbalaiks, gan nakts, kad veikali nestrādā. Taču izrādās, ka vislabāk un visizdevīgāk iepirkties tieši naktī! Par to pārliecinājās zinātnieki, savukārt tirdzniecības tīkli to ir ņēmuši vērā, regulāri rīkojot „iepirkšanās naktis”. Par laimi interneta veikali strādā visu diennakti 365 dienas gadā, tāpēc Jūs varat jebkurā diennakts laikā ieiet jebkurā interneta veikalā, piemēram, www.starstyle.lv.

Kurā laikā vislabāk iepirkties?

Kāpēc tieši šis laika posms tiek uzskatīts par vislabāko, un kāpēc cilvēki labprāt iepērkas naktī?

Viss sākās ar pētījumu veikšanu biznesa jomā. Izrādījās, ka daudzi darbinieki daudz efektīvāk strādā naktī un uzrāda daudz labākus rezultātus, nekā dienā.

Mēs tagad nesāksim detalizēti izklāstīt visu pētījumu gaitu, bet teiksim tikai to, ka šo eksperimentu rezultātā tika izveidoti ne tikai nakts biroji un veselas korporācijas, bet arī nakts veikali. Arī pie mums regulāri tiek rīkotas „iepirkšanās naktis”, starp citu, kuras visiem tik ļoti iepatikušās, ka tagad tās tiek rīkotas regulāri.

Iepērkoties dienā vai vakarā, mums galva ir pilna ar dažnedažādiem jautājumiem un lietām, kuras noteikti jāpaspēj izdarīt. Vēl mēs atbildam uz telefona zvaniem un nemitīgi lūkojamies uz pulksteni. Rezultātā, mēs kaut ko līdz galam nesaskatījām, kaut ko neņēmām vērā, kaut kur pasteidzāmies… Tāpēc atnākot mājās un palūkojot savus pirkumus, mēs bieži vien saprotam, ka mums šī lieta absolūti nepatīk.

Toties iepirkšanās naktī – tā ir pavisam cita lieta. Smadzenes ir skaidras, nav nekādu uzmanību novēršošu faktoru, arī laika ir atliku likām. Mūs nekas neierobežo un mēs varam pilnībā nodoties iepirkšanās procesam, tāpēc, pārnākot mājās, pirkums neliks mums vilties. Tieši šī iemesla dēļ to tik ļoti iecienījuši pircēji visā pasaulē.

Ja nevēlaties gaidīt nākamo „iepirkšanās nakti”, tad droši variet to darīt internetā jau šonakt, piemēram, iepērkoties interneta veikalā StarStyle.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!