Kur meklēt brīvu vīrieti?

Meklēt vīrieti – tā ir bezjēdzīga nodarbe, jo visas labās lietas mūsu dzīvē notiek tad, kad mēs to vismazāk gaidām. Liktenis Jūs atradīs arī tad, ja Jūs sēdēsiet mājās uz dīvāna, tomēr nenāktu par sliktu pielikt nedaudz pūles. Tāpēc, ja Jūs vēl esat viena, tad padomājiet, iespējams, pienācis laiks mazliet izmainīt apnikušo maršrutu „mājas – darbs”?

Kur meklēt brīvu vīrieti

Restorāns

Vistradicionālākā iepazīšanās vieta. Un vispieejamākā. Vienkārši atsakieties no pusdienām ēdnīcā ar kolēģēm, vai arī aizmirstiet mājās salātus un sviestmaizes. Labāk dodieties ēst biznesa pusdienas uz kādu jauku vietiņu. Pusdienlaikā tur pulcējas daudz brīvu vīriešu, kuriem nav neviena, kas varētu iedot līdzi no mājām pusdienas.

Izvēlieties atbilstošu restorānu tam, ar kādu vīrieti Jūs vēlaties iepazīties. Pilnīgi skaidrs, ka lētā ēstuvē jauns un skaists biznesmenis neiegriezīsies. Tieši tāpat, kā ļoti dārgā restorānā noteikti neēdīs pusdienas biznesmenis ar vidējiem ienākumiem, jo tas viņam vienkārši nav pa kabatai. Tomēr ir arī tādi miljonāri, kuriem patīk pēc darba laiku pa laikam iegriezties studentu bārā, iedzert kādu aliņu un uzspēlēt biljarda partiju ar studiju laiku draugiem. Bez šaubām, tie ir tikai reti izņēmumi. Tomēr mūsu gadījumā galvenā veiksmes atslēga – tā ir pareiza vietas izvēle.

Ko darīt?

Ideāli izskatīties, ēst pusdienas un sarunāties ar draudzeni, vai arī vērot pa ielu ejošos cilvēkus. Ļaut vīrietim novērtēt Jūs un Jūsu lieliskās manieres un ļaut viņam pašam Jums tuvoties.

Ko nedrīkst darīt?

Neņemt līdzi kompāniju ar skaļām draudzenēm. Nepētiet katru restorānā sēdošo vīrieti ar sejas izteiksmi „pievērsiet taču kāds man uzmanību”. Šāda sejas izteiksme vīriešiem ir labi zināma un izraisa vienīgi paniskas bailes un vēlmi pēc iespējas ātrāk aizbēgt. Vēl nevajadzētu mēģināt piesaistīt sev uzmanību sarīkojot skandālu ar oficiantu, vai arī apgāžot kādu šķīvi.

Internets

Tas ir vismūsdienīgākais un vienkāršākais veids kā iepazīties ar cilvēku. Tāpēc Jums nav obligāti jādodas uz iepazīšanās lapu, pietiks ar to, ja Jūs aktīvi darbosieties internetā – izveidosiet draugos savu profilu, izteiksiet savu viedokli dažādos forumos, komentēsiet dažādus rakstus, viedokļus, kā arī izveidosiet savu blogu. Priekšrocība – šeit Jūs varat satikt, ko vien vēlaties, kā arī uzsākt sarunu uzreiz. Trūkums – rezultātā var izrādīties, ka cilvēks, ar kuru Jūs sarakstījāties, nemaz nav tas, par ko uzdevās. Te var sanākt visādi. Toties mēģinājumu skaits nav ierobežots.

Ko darīt?

Sazināties tāpat, kā parastajā dzīvē. Ja Jums izveidojas cieša sarakste ar kādu cilvēku, kurš Jums patīk, tad pēc iespējas ātrāk sarunājiet tikšanos reālajā dzīvē.

Ko nedrīkst darīt?

Neizlikties par citu personu, nesūtīt svešas fotogrāfijas, nepublicēt savu adresi, pases un bankas kartes datus.

Sporta bāri

Kārtēja hokeja, basketbola, futbola čempionāta, kā arī olimpiādes laikā sporta bāros pulcējas liels skaits līdzjutēju. Jums tikai atliek sagaidīt spēles beigas, un, kamēr emocijas sit augstu vilni, varat droši ņemt ciet jebkuru ar plikām rokām.

Ko darīt?

Censties pēc iespējas vairāk uzzināt par to sporta veidu, kuru šodien rādīs, un izrādīt par to interesi. Jo vairāk uzzināsiet, jo patiesāka būs interese. Ja Jūs neatradīsiet savu mūža mīlestību, tad varat vismaz iemantot jaunu aizraušanos. Galvenais, ja Jūs ar kādu iepazīsieties, neaizmirstiet painteresēties, kādas komandas līdzjutējs viņš ir, lai nejauši nenosauktu šīs komandas uzbrucēju par lēno divplāksni apakšbiksēs.

Necentieties piesaistīt sev uzmanību pirms spēles beigām, tas ir bezjēdzīgi. Un nekliedziet priecīgi „Ripa vārtos!” vai „Urā!”, ja visi bārā vaid un saķer ar rokām galvu, tas var slikti beigties.

Specializēts veikals

Ja Jūs vēlaties, lai cilvēkam būtu tādas pat intereses, tad Jums viņu jāmeklē vietās, kas saistītas ar viņa interesēm vai hobiju. Tā, piemēram, ja Jūs mīlat braukt ar snovbordu, tad satikt šī sporta veida cienītāju Jūs variet uz kalna, vai arī sporta preču veikalā. Protams, tas nenostrādās, ja Jūsu hobijs ir adīšana vai izšūšana. Kaut gan, varat mēģināt…

Ko darīt?

Ar interesi pētīt to, kas tiek pārdots. Pat tad, ja Jūs blēdījāties un patiesībā ne reizi neesat braukusi ar snovbordu, tas vienalga ir interesanti.

Ko nedrīkst darīt?

Neizliecieties par lielu speciālisti un nebaidieties lūgt padomu.

Sastrēgums

Ja agrāk ievērojamu savas dzīves daļu mēs pavadījām miegā vai darbā, tad tagad mēs to pavadām sastrēgumos. Izmanīgākie jau sen ir pārvērtuši savu mašīnu par dzīvokļa filiāli un dzīvo pilnvērtīgu dzīvi, neatraujoties no stūres. Sēžot sastrēgumos mēs klausāmies mūziku un skatāmies filmas, ieveidojam matus un krāsojamies. Runājam pa telefonu, pārdomājam dienas plānus … Kā būtu, ja mēs visu atliktu malā un paskatītos sev apkārt?

Ko darīt?

Smaidīt!

Ko nedrīkst darīt?

Nenoņemt durvju bloķēšanu un neatvērt logu līdz galam. Iepazīšanās ir laba lieta, bet drošības pasākumi vēl nevienam nekad nav kaitējuši.

Bibliotēka

Interneta laikmetā uz bibliotēku cilvēki dodas tikai tad, ja tas nepieciešams saistībā ar viņu darbu vai studijām. Tāpēc, ja Jūs vēlaties, lai Jūsu dzīvesbiedrs būtu labi izglītots un grāmatu mīļotājs, tad viņu jāmeklē lasītavā.

Ko darīt?

Lasīt, ja reiz Jūs esat uz šejieni atnākusi.

Ko nedrīkst darīt?

Nepārkāpiet bibliotēkas noteikumus un neturiet grāmatu kājām gaisā.

Lidmašīna/vilciens/autobuss

Visiem labi zināms „ceļabiedra efekts”, kad mēs ar nejaušiem paziņām apspriežam to, par ko parasti neuzdrošināmies runāt ar tuviem cilvēkiem. Tas var nākt tikai par labu, ja Jums līdzās sēdēs patīkams un simpātisks vīrietis, bet pats galvenais – absolūti brīvs un neprecējies. Tas ir tas gadījums, kad Jūs varat nebaidīties izskatīties sliktāk, nekā esat. Jums nevienu nevajag mēģināt savaldzināt. Jo Jūs neko nezaudēsiet, ja ceļabiedrs Jums nepatiks, tad Jūs varēsiet katrs iet savu ceļu, līdzko ieradīsieties galamērķī. Ja Jums patīk ceļot vai arī Jūs bieži dodieties komandējumos, tad, pilnīgi iespējams, ka šis iepazīšanās veids ir domāts tieši Jums.

Ko darīt?

Atslābināties un izbaudīt sarunu. Uzskatiet, ka Jūs lasāt jaunu grāmatu ar aizraujošu sižetu.

Ko nedrīkst darīt?

Neatstājiet redzamā vietā mājas adresi un dzīvokļa atslēgas. Jūs taču par šo cilvēku neko nezināt, iespējams, viņš ir krāpnieks un blēdis.

Tagad, kad Jūs iegādājāties loterijas biļeti vai, iespējams, sākāt tās regulāri pirkt, galvenais atcerēties, tā nav ļoti nopietna lieta, kur jāliek lietā visu savu fantāziju un atjautību. Izturieties pret savu jauno nodarbi ar humoru un gūstiet baudu no paša procesa. Pilnīgi iespējams, ka būs jāpaiet ilgam laikam, kamēr Jūs satiksiet to vīrieti, kuru meklējat – kā gan citādi, jo Jūs taču vēlaties satikt savu sapņu vīrieti. Kas būs tad, ja Jūs viņu nesatiksiet? Tas nekas, toties Jūs būsiet labi pavadījusi laiku un uzinājusi kaut ko jaunu, un šī viena iemesla dēļ jau ir vērts mainīt ierasto dzīves ritmu.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!