Kur iepazīties ar puisi?

Nezinu kā Jums, bet mums samērā bieži nācies dzirdēt to, kā meitenes vaicā: kur palikuši visi vīrieši, vai arī kā beidzot satikt savu liktenīgo vīrieti?

Tai pat laikā šīs jaukās meitenes nemaz necenšas likt lietā ne gramu atjautības un izlēmības. Parasti viņas sēž uz dīvāna televizora priekšā, nemitīgi pielabo savu manikīru un šķirsta žurnālus, cenšoties atrast kādu labu padomu, kas ļautu viņām iepazīties ar kādu puisi.

Kur iepazīties ar puisi

Dažām no Jums šī aina šķiet samērā pazīstama? Tādā gadījumā, paņemiet pildspalvu un piezīmju blociņu, laptopu vai telefonu, vienvārdsakot, vienalga ko, galvenais, lai Jūs varētu pierakstīt vietas, kurp Jums vajadzētu doties, lai varētu ar kādu iepazīties vai arī aizsūtīt savu draudzeni – izdariet pie viena arī kaut ko labu :)

1. Bārs

Kurā gan bārā nav vīriešu? Viņiem taču ļoti patīk pasēdēt pēc daba kādā bārā un iedzert kādu alus kausu. Vēlāk, kad Jums būs izveidojusies laimīga ģimenes dzīve, tas bez šaubām Jums varētu nepatikt, bet tagad tas Jums var tīri labi noderēt.

Jo sevišķi ieteicams doties uz bāru, kad tiek translētas sporta sacensības – hokeja, futbola, basketbola spēles. Šajā laikā sporta bāri ir bāztin piebāzti ar vīriešiem! Ja Jums palaimēsies atrast brīvu galdiņu – tad uzskatiet, ka uzvara Jums jau ir kabatā. Kad sporta bārā ienāk meitene noskatīties kādu spēli, tad vīrieši bieži vien aizmirst to, kas spēlē…

2. Trenažieru zāle

Protams! Kā tas jums agrāk neienāca prātā. Jebkura fitnesa kluba sporta zālēs vienmēr turpu-šurpu staigā muskuļoti skaistuļi.

Tikai ir viena nianse – ne katrs sportists spēs ideāli atbilst Jūsu „ideālā prinča” tēlam, jo daudzi no viņiem, diemžēl, aprobežojas tikai ar skrienamo celiņu un stieni…

3. Stadions

Šī ir vislabākā vieta, kur „medīt” vīriešus. Mums regulāri notiek dažādas spēles, kuras apmeklē ne tikai aktīvi sporta fanāti, bet arī vienkārši sporta spēļu cienītāji kopā ar draugiem un draugu draugiem.

Atmosfēra stadionā vienmēr ir fantastiska – Jums būs nepārvarama vēlme dalīties savās emocijās ar citiem, apskauties ar pa labi stāvošo līdzjutēju un pakliegt kopā ar pa kreisi stāvošo fanātu. Dariet to – pat tad, ja Jums neizdosies ar kādu iepazīties, tad Jūs varēsiet vismaz kārtīgi papriecāties kopā ar citiem!

4. Grāmatu veikals

Ja sports un veselīgs dzīvesveids nav vienīgās lietas, kuras Jūs sagaidāt no sava pretendenta, tad varat mēģināt satikt savu izredzēto kādā bibliotēkā vai grāmatu veikalā.

Protams, bibliotēkas nav pārāk populāras vietas, jo mēs taču dzīvojam XXI gadsimtā un gandrīz katram no mums mājās ir dators ar interneta pieslēgumu. Bet grāmatu veikali – tā ir pavisam cita lieta, tāpēc varat droši doties uz kādu grāmatu veikalu. Tur Jums būs iespēja uzsākt sarunu ar kādu jaunekli, jo parasti uz grāmatu veikaliem pircēji nezināmu iemeslu dēļ dodas vieni un ar domīgu sejas izteiksmi izpēta sortimentu. Nebaidieties dot kādu labu padomu apjukušam jauneklim, kurš stāv pie grāmatu plaukta!

5. Nakts klubs

Mūsuprāt, naktsklubi ir vislabākais veids kā iepazīties ar kādu jaunekli. Ticiet mums, daudzi cilvēki dodas uz nakts klubu ne tikai tāpēc, lai padejotu, bet arī tāpēc, lai varētu ar kādu iepazīties. Tā nemaz nav tik slikta ideja!

Tikai ņemiet vērā, ka nevajadzētu uzreiz likt lielas cerības uz to un gaidīt, ka viņš Jums piezvanīs jau nākamajā rītā, bet vēl pēc pāris dienām vedīs iepazīties ar saviem vecākiem.

Alkohols, īpašā kluba gaisotne, labs garastāvoklis – tikai pārlieku nesacerieties, jo cilvēki mēdz būt dažādi, tāpēc esiet gatava dažādām situācijām.

6. Draugu draugi

Tas ir vēl viens populārs iepazīšanās veids. Godīgi sakot, tas ir viens no visdrošākajiem iepazīšanās veidiem. Mūsu draugiem parasti ir vēl kādi draugi, paziņas, darba kolēģi utt. Šeit varētu būt visdažādākie varianti – no ieplānotas, tā saucamajiem „savešanas” randiņiem līdz absolūti nejaušām un neplānotām tikšanās reizēm. Nenonieciniet savu draugu centienus Jums palīdzēt atrast savu otro pusīti!

7. Internets

Šodien Jūsu iespējas internetā ir praktiski neierobežotas. Jūs varat sazināties mūsu sociālajos tīklos, bet tik pat labi arī „iekarot” citu valstu sociālos tīklus. Ticiet mums, atrast interesantu sarunas biedru nemaz nav tik grūti, kā pirmajā brīdī Jums varētu šķist. Droši vien katra no Jums ir dzirdējusi kādu stāstu par to, kā divi cilvēki atraduši viens otru ar sociālo tīklu palīdzību. Šī iemesla dēļ labāk netērējiet lieki laiku, bet ķerieties uzreiz pie lietas!

Tāpēc, mīļās meitenes, ja Jūs vēlaties iepazīties ar kādu puisi, tad dariet to. Mēs Jums piedāvājām 7 variantus, bet Jūs taču labi saprotat, ka ir vēl citas iespējas.

Vienmēr pastāv iespēja satikt interesantu cilvēku pat tad, ja Jūs vienkārši iziesiet pastaigāties ar savu sunīti. Tāpēc ielāgojiet, ka viss ir atkarīgs tikai no Jūsu garastāvokļa un uzņēmības.

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!