Ko vīrieši uzskata par seksīgu sievietēs

Pārdzīvojat, ka nonēsātās botas un neuzkrāsotā seja var izraisīt riebumu Jūsu vīrietī? Nesteidzieties izdarīt pārsteidzīgus secinājumus. Tieši tāpēc mēs sastādījām 15 pavisam negaidītu lietu sarakstu, kuras vīriešiem šķiet seksuālas.

Ko vīrieši uzskata par seksīgu sievietēs

1. Kosmētikas neesamība

Pēc ASV zinātnieku aprēķiniem, sievietes dzīves laikā kosmētikas iegādei iztērē vairāk nekā 180 000 dolārus. Bet, tai pat laikā veikto pētījumu rezultāti liecina, ka tas nemaz nav nepieciešams, jo kad sieviete nav uzkrāsojusies, tad ir redzams viņas dabīgais skaistums. Bez tam, daudziem vīriešiem patīk skūpstīties, bet kaislīgi skūpstīt uzkrāsotu sievieti un pēc tam ilgi slaucīt nost lūpu krāsu – nav pārāk patīkama nodarbe. Tāpēc grims var nevis pievilināt vīrieti, bet tieši pretēji – atgrūst viņu.

2. Apaļš vēderiņš

Mēs visas sapņojam par slaidiem modeļu augumiem un izteiktiem muskuļiem uz vēdera preses, bet, izrādās, ka vīriešiem patiesībā patīk nelieli vēderiņi! Veiktie pētījumi liecina, ka vīriešiem patīk maigas, „mājīgas” sievietes, tāpēc viņus ļoti uzbudina nelieli vēderiņi – tas sievietēm ļauj izskatīties tik dabiski! Pie kam, ja sieviete nav ideāla, tad vīrietis var lieki neuztraukties par savu ārieni.

3. Grumbiņas

Grumbiņas uztrauc sievietes daudz vairāk, nekā vīriešus. Viņām šķiet, ka grumbas norāda uz viņu vecumu. Bet patiesībā grumbas liecina par bagātu pieredzi, tai skaitā seksuālo pieredzi, kas ļoti uzbudina vīriešus – viņi uzreiz iedomājas, kādu baudu gultā viņiem varētu dāvāt tik pieredzējusi dāma.

4. Strijas

Šīs viegli rozā vai sudraba krāsas līnijas sagādā lielas raizes daudzām sievietēm, bet daudzi vīrieši tās uzskata par ļoti uzbudinošām! Tas tāpēc, ka vīriešus uzbudina dabīgums visās izpausmes formās. Strijas – tas ir atgādinājums par bērnu, kuru viņam dzemdējusi mīļotā sieviete, kā arī to, cik viņa ir uzticīga. Bez tam, šī intīmā sieviešu ķermeņa lietiņa, par kuru ir zināms tikai viņam vienam, vīrieti ļoti uzbudina.

5. Iereibušas sievietes telefona zvans

Pēc vētraini pavadīta vakara draudzeņu lokā Jūs piezvanāt savam mīļotajam vīrietim, lai pastāstītu, ka labi pavadījāt laiku un ilgojieties pēc viņa. Ja Jūs uzdrošinieties zvanīt vīrietim reibuma stāvoklī, tad tas liecina par to, ka Jūs viņam uzticieties. Bez tam, iereibusi sieviete ne vienmēr spēj kontrolēt savas jūtas un valodu, tāpēc tas viņiem šķiet ļoti uzbudinoši. Protams, kam gan nepatīk dzirdēt komplimentus?

6. Laba apetīte un iedzeršanas kāre

Sen pagājušas tās dienas, kad sieviete romantiskās vakariņās aprobežojas tikai ar vīna glāzi, salātiem un desertu. Pēc vīriešu domām, ja sieviete ēd un dzer cik vien tīk, nevis uztraucas par to, ko par viņu padomās apkārtējie, runā par viņas pārliecinātību par sevi. Bez tam, laba apetīte un bezceremoniska alkohola izvēle ļauj viņam domāt, ka arī seksā sieviete būs tik pat nepiesātināma un atraisīta.

7. Mazas krūtis

Lai cik tas arī nebūtu dīvaini, bet ne visiem vīriešiem patīk modeles izskata sievietes. Pēc daudzu vīriešu domām, mazas krūtis vienmēr ir stingras, kas liecina par viņu jaunību un fizisko veselību. Vīrieti piesaista jaunības atribūti un dzīvības spēks – tas liecina par to, ka sieviete varēs viņam dzemdēt bērnus.

8. Ikdienišķa veļa

Lielākā daļa sieviešu īpašiem gadījumiem izvēlas mežģīņu vai atlasa veļu, bet ikdienā nēsā ērtu kokvilnas veļu. Tomēr daudziem vīriešiem labāk patīk redzēt sievietes ikdienišķā veļā. Viņiem tas šķiet ļoti uzbudinoši: it kā Jūs neplānojāt seksu, bet viņam, pateicoties savai pārliecināšanas mākslai un neatvairāmībai, tomēr izdevās Jūs ievilināt gultā.

9. Izplūdis vai ne pārāk „svaigs” grims

Ne pirmā „svaiguma” grims – vētraini pavadītas nakts „pēdas”, kad Jūs nepaspējāt iebraukt mājās un savest sevi kārtībā. Lai cik savādi tas nebūtu, vīriešiem tas šķiet ļoti seksīgi! Izplūdis grims vīriešus uzbudina tāpēc, ka viņiem tas asociējas ar to, ka Jūs tikko kā būtu izkāpusi no gultas, kur līdz pilnīgam spēku izsīkumam nodarbojāties ar seksu. Tas viņiem atgādina tās sajūtas, kuras rodas uzreiz pēc seksa.

10. Sieviete, kura naktī staigā basām kājām

Protams, augstpapēžu apavi ir ļoti seksīgi, bet pēc kārtīgas izbalēšanās naktsklubā Jums noteikti negribēsies mocīt savas kājas. Vīriešiem šķiet, ka basas kājas – tas ir savdabīgs mājiens uz kailumu. Ja sieviete staigā basām kājām, tad tas liecina par viņas dabiskumu, pretošanos pieklājības normām, kas varētu rosināt vīrieša fantāziju.

11. Krāsotu matu ataugušas saknes

Skaisti un kopti mati, bez šaubām, ir ļoti pievilcīgi, bet, iespējams, Jums nevajadzētu tik ļoti censties….? Vīriešiem, tāpat kā sievietēm, patīk zināma nevērība un brutalitāte. Iespējams, ataugušas matu saknes viņiem atgādina par „sliktajām meitenēm, no kurām viņus sargāja mammas”. Tāpēc, tieši šī lieta vīrieša acīs daudzkārt palielina sievietes seksuālo pievilcību.

12. Anekdotes jēgas paskaidrošana

Mums visām ir nācies vismaz reizi nokļūt tādā situācijā, kad lielā kompānijā kāds stāsta anekdoti, visi smejas, bet Jūs sēžat apjukusi, cenšoties saprast, par ko visi tā smejas. Pētījumi liecina, ka vīrieši baidās no pārlieku gudrām sievietēm, tāpēc neliela garīga aprobežotība padara sievieti daudz pieejamāku un tuvāku. Šādas sievietes kompānijā vīrietis var justies dorši, jo viņam nav visu laiku jādemonstrē savu prātu un intelektu. Bez tam, vīriešiem rodas nepārvarama vēlme aizsargāt un pamācīt šādu „muļķīti”.

13. Spējas atrast kopīgu valodu ar bērniem

Jums šķiet, ka vīrietis vienaldzīgi skatās vai vispār nepievērš uzmanību tam, kā Jūs rotaļājieties ar paziņu vai radinieku bērniem? Nē, Jūs rūgti maldāties, vīrieši tam pievērš lielu uzmanību. Ātra kopīgas valodas atrašana ar bērniem vīrietim liek domāt par to, ka no viņa draudzenes iznāks laba māte. Vēl tas liek viņam domāt, ka Jūs esat pacietīga un mīlat par visiem rūpēties. Bet tas, savukārt, viņam atsauc atmiņā paša bērnību un savu māti.

14. Seksīga peņuāra vietā – sporta bikses un izstaipījies T-kreks

Kad romantiskas un seksīgās veļas periods ir pagājis, sākas drūmā ikdienas dzīve. Tagad galvenais ir komforts. Nevērīgs ikdienas apģērbs liecina par to, ka sieviete ir pārliecināta par sevi, kas vīriešiem VIENMĒR ir šķitis ļoti seksīgi.

15. Tauki, kas nokarājas pāri džinsu biksēm vai svārkiem ar pazeminātu jostas vietu

Jūs domājat, ka tām sievietēm, kurām nav ideāls augums, nevajadzētu nēsāt pieguļošas džinsa bikses? Tomēr daudzi vīrieši uzskata, ka tauki, kuri pārkarājas pāri džinsu biksēm vai svārkiem ar pazeminātu jostas vietu izskatās ļoti seksīgi! Sievišķīga figūra vīriešiem vienmēr asociējas ar auglību, spēju iznēsāt un dzemdēt bērnus, tāpēc neliels tuklums tīri labi iederēsies šajā koncepcijā un rosinās viņa iztēli, pamodinās zemapziņu un vairos iekāri.

Foto:DXfoto.com,www.photoxpress.com

Par autoru
StarStyle

Sieviešu apģērbu interneta veikals StarStyle piedāvā saviem klientiem īpaša dizaina apģērbu, kas izcels Jūsu personību uz apkārtējo fona. Jūs pamanīs! Jūs būsiet zvaigzne, kas mirdz visspožāk!

7 Koment?ri ?im rakstam. Pievieno ar? savu viedokli!

 1. sarmux 14/12/2010 at 15:56 -

  sie teksti itka tikai censas nomierinat tos kam ir kompleksi jo puse no ta visa nav taisniba…

 2. kokosa 16/12/2010 at 09:53 -

  Par Taukiem, kas nokarājas pāri džinsu biksēm vai svārkiem ar pazeminātu jostas vietu ir pilnīgs stulbums!!

 3. Agnese 22/12/2011 at 10:11 -

  Ir gan taisnība un gandrīz 100% visā!)) Tieši tā arī ir…..

 4. ilonchiks 15/01/2012 at 21:34 -

  nju nu uz sievietem kam nav kosmetikas slanis virsuu musdienu viriesi pat virsuu neskataas…..un par taukiem kas nokarajusies…..tu jabutt labi mazam tauku slaanim lai tas buutu sexiigi

 5. Kristina 20/02/2012 at 12:10 -

  Lielākā daļa tā visa ir pilnīgs sviests. Nu, kur ir redzēts ka vīrietim patiks, ka sievietei ir neglīti atauguši mati, vai izsmērējusies kosmētika pa visu ģīmi, izstaipīts T-krekls un sporta bikses, kā tad, vai vēl labāk – tauki karājas pāri biksēm vai svārkiem. Neticu, ka vīriešiem patīk tādas lietas un nekad neticēšu, tas ir pilnīgs apsurds. Uz tādu sievieti, kāda šeit tika aprakstīta neviens vīrietis nepaskatītos. Saliekat visu kopā un padomājat pašas.

 6. SVee 17/04/2012 at 15:04 -

  Diezvai vīriešiem labāk par taukiem patīk,ja raksta” apsurds” absurds vietā!

 7. Lee 13/08/2012 at 15:59 -

  To SVee – Nu,diez vai vīriešiem labāk par taviem taukiem patīk,ka raksti “diez vai” vietā “diezvai”. Pirms citiem acīs baksti,iemācies pati(s) latviešu gramatikas likumus! Riebjas šitie analfabēti,kas tēlo pārgudros,bet pašiem tukšums galvā.

  Kas attiecas uz rakstu – pilnīgas mułķības!